Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W urzędach potrzebne są kontrole

Utworzony przez Domi, 14 marca 2011 r. o 15:32 Powrót do artykułu
Pani Agnieszko, Gratuluję i dziękuję za zajęcie się tematem. Myślę ze wiele osób walczy z tymi patologiami na co dzień ale niestety bezskutecznie! Też zastanawiałam się jak można by było przynajmniej po części ograniczyć to całe kumoterstwo. Ale powiem szczerze ze temat jest bardzo ciężki i mało osób jawnie by się przyznało, ze startowali w takim konkursie. Sama miałem okazję startować do administracji kilka razy i w wielu przypadkach dowiedziałam się od znajomych ze konkurs był czystą formalnością. Przykre to ale prawdziwe. Czy konkursy, czy też awanse to w większości jest totalna farsa. Prosimy nie poddawać się i dalej drążyć temat! Może coś uda się w końcu zmienić na rynku pracy. Pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale w Kraśniku w Urzędzie Pracy jest tak samo zawsze wygrywają stażyści lub podstawione osoby które znają pytania, więc taki człowiek który ma wykształcenie i jakieś doświadczenie nie ma szans na wygranie jakiegokolwiek konkursu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nn napisał:
Ale w Kraśniku w Urzędzie Pracy jest tak samo zawsze wygrywają stażyści lub podstawione osoby które znają pytania, więc taki człowiek który ma wykształcenie i jakieś doświadczenie nie ma szans na wygranie jakiegokolwiek konkursu.
Piszecie i piszecie, ale odzewu żadnego, czy ktoś wreszcie weźmie się za te praktyki , tak jest we wszystkich urzędach, zdolny ale bez poparcia nie ma szans,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiem wam jedno - gdybyście byli na ich miejscu zrobili byście tak samo taka nasza polaka mentalność i tyle!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIK nie przeprowadził kontroli w Lublinie, co wynika z w/w raportu. Dlaczego tak się dzieje skoro jest tyle nieprawidłowości?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
agnes napisał:
NIK nie przeprowadził kontroli w Lublinie, co wynika z w/w raportu. Dlaczego tak się dzieje skoro jest tyle nieprawidłowości?!
Wszyscy chleją razem.Wszystko wtedy przechodzi.Jesteśmy jednymi z najbardziej skorumpowanych krajów w europie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...