Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Po co mi łazienka? Nie muszę srać w chałupie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Niech za 500+ postawią sobie kible może porozmawiajmy o zwiększeniu kursu
0
Krusu
0
kibel +
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Po co mi łazienka? Nie muszę srać w chałupie.
Łazienka nie służy do srania tylko do toalety codziennej.Pierwsze sie wymyj bo bez gówna śmierdzisz.
0
Nie tylko na wsiach.W środku miasta są budynki komunalne bez wody i kanalizacji.Ludzie w XXI w żyją jak w średniowieczu.Wstyd.
0
Kup sobie mieszkanie, teraz żądasz od innych aby tyrali na twoje wygody!!
0
a kiedy gazyfikacja wsi.
0
Opole znowu nie załapało sięna kasę. Tylko nie piszczie,że to wina PSL, może trzeba sobie przypomnieć przysłowie o baletnicy.
0
za to przed chałupą stoi passat w tedeiku
0
samosia napisał:
Kup sobie mieszkanie, teraz żądasz od innych aby tyrali na twoje wygody!!
Dobra Zmiana daje za darmochę./Z TWOICH PODATKÓW/ 336 ludzi rządzi "krwawicą" kilkudziesięciu milionów podatników i jest OK.
0
To Zgromadzenie Narodowe a Sejm 236 rządzi i zmienia TK,ordynację i inne.
0
Lubelskie od lat jest najbiedniejszym regionem w Unii Europejskiej. Kto rządzi w samorządach od kilkunastu (a może i kilkudziesięciu) lat?
0
Łazienka powinna być w każdym domu .W mieście w ciemnogrodzie ,ludzie nie mają łazienki od urodzenia.Moja teściowa mając 87 l od 4 lat ma dopiero sracz.Było ją stać zainstalować.Czekała ,aż jej właściciel podłączy.Wieś rządzi ! A nawybory pójdę ,bo ostatnio nie chodziłam , nigdy PIS ! Dosyć niech głosują ci co mają 500+.Bracia i Siostry rozmnażajcie się jak króliki,tylko co będzie za 4 latka.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: