Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W wielu domach na wsiach nie ma łazienki. Dzielą pieniądze na wodociągi i kanalizację

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 lutego 2017 r. o 14:50 Powrót do artykułu
Po co mi łazienka? Nie muszę srać w chałupie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech za 500+ postawią sobie kible może porozmawiajmy o zwiększeniu kursu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krusu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kibel +
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Po co mi łazienka? Nie muszę srać w chałupie.
Łazienka nie służy do srania tylko do toalety codziennej.Pierwsze sie wymyj bo bez gówna śmierdzisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie tylko na wsiach.W środku miasta są budynki komunalne bez wody i kanalizacji.Ludzie w XXI w żyją jak w średniowieczu.Wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kup sobie mieszkanie, teraz żądasz od innych aby tyrali na twoje wygody!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a kiedy gazyfikacja wsi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opole znowu nie załapało sięna kasę. Tylko nie piszczie,że to wina PSL, może trzeba sobie przypomnieć przysłowie o baletnicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za to przed chałupą stoi passat w tedeiku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
samosia napisał:
Kup sobie mieszkanie, teraz żądasz od innych aby tyrali na twoje wygody!!
Dobra Zmiana daje za darmochę./Z TWOICH PODATKÓW/ 336 ludzi rządzi "krwawicą" kilkudziesięciu milionów podatników i jest OK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Zgromadzenie Narodowe a Sejm 236 rządzi i zmienia TK,ordynację i inne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelskie od lat jest najbiedniejszym regionem w Unii Europejskiej. Kto rządzi w samorządach od kilkunastu (a może i kilkudziesięciu) lat?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łazienka powinna być w każdym domu .W mieście w ciemnogrodzie ,ludzie nie mają łazienki od urodzenia.Moja teściowa mając 87 l od 4 lat ma dopiero sracz.Było ją stać zainstalować.Czekała ,aż jej właściciel podłączy.Wieś rządzi ! A nawybory pójdę ,bo ostatnio nie chodziłam , nigdy PIS ! Dosyć niech głosują ci co mają 500+.Bracia i Siostry rozmnażajcie się jak króliki,tylko co będzie za 4 latka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...