Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
czy ktoś mi może wyjaśnić o co chodzi z tymi Trojaczkowicami? Odkąd pamiętam to na znaku drogowym była nazwa Trojaczkowice, natomiast mapy (google i reszta) używały nazwy Trojaszkowice. Kto i gdzie w końcu popełnił błąd?? Jak to jest z tą nazwą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Nowym Rokiem w woj. lubelskim przybylo kilka nowych wsi m.innymi Lublin,Cala lubelszczyzna to jedna wielka wiocha najbiedniejsza w calej EU.Biedniejsza niz Rumunia i Bulgaria.Cieszmy sie wiec zatem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dawno już nie wystawiałem komentarzy:-* ale dziś nie mogę sie oprzeć. Moim zdaniem wszystkie te poje... zmiany służą temu żeby ktoś tam na górze napachal sobie kieszenie kasa biednych podatników. Wszystkie zmiay mają kosztować ok. 150tyś. Tylko ja sie pytam. KTO ZA TO KÓR... ZAPŁACI????? Napewno nie nasz biedy skarb Państwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Nowym Rokiem w woj. lubelskim przybylo kilka nowych wsi m.innymi Lublin,Cala lubelszczyzna to jedna wielka wiocha najbiedniejsza w calej EU.Biedniejsza niz Rumunia i Bulgaria.Cieszmy sie wiec zatem.
pojedz kolego do rumunii i zobaczysz ta deliaktna roznice miedzy wsia rumunska a polska ba pojedz na południe włoch a zobaczysz biede na wsi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...