Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W zawieszeniu

Utworzony przez Gość, 7 grudnia 2007 r. o 10:45 Powrót do artykułu
Za wszystko w zyciu trzeba odpokutowac. Ten gosciu jechał pijany trzy razy, Wszyscy rozumiemy, że może się to zdarzyć raz ale nie trzy. Niech to bedzie przestroga dla tych wszystkich którzy chcą siąsć po alkoholu za kółko. A swoją drogą czy bardziej niebezpieczny jest drobny złodzijaszek czy pijany kierowca? Moim zdaniem ten niby porządny gosć, mający rodzinę i pracę bardziej nadaje się do paki niż zwykły doliniarz, bo przed tym drugim mamy szanse się obronić, przed rozpędzonym samochodem nie ma mowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobry tekst , w dobrym czasie , aby go jak najwiecej ludzi przeczytało, nie tylko młodych ale tych z siwą czupryną też.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to historia ku przestrodze. Podobala mi się, chociaz smutna ale chyba wazna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetny reportaż. Jestem pod wrażeniem. Czyta sie go szybko i przyjemnie. Wydaje mi się że trafi do każdego. Naprawdę jestem pod wrażeniem "prawdziwości" sytuacji. Gratulacje dla autora
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...