Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

warszat samochodowy Cejsi-Car. Robert Słomka Firma Adres: Krępiec, Piasecka 32a, 21-007 Mełgiew

Utworzony przez cincin, 4 listopada 2010 o 16:50
Omijajcie ten reklamowany z rozmachem Cejsi-Car. Robert Słomka Firma Adres: Krępiec, Piasecka 32a, 21-007 Mełgiew. Usługa naprawy samochodu - marna, (ogólnie), rachunek za naprawę - ogromny.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
cincin napisał:
Omijajcie ten reklamowany z rozmachem Cejsi-Car. Robert Słomka Firma Adres: Krępiec, Piasecka 32a, 21-007 Mełgiew. Usługa naprawy samochodu - marna, (ogólnie), rachunek za naprawę - ogromny.
Ileś zapłacił???
0
Gość napisał:
Ileś zapłacił???
yNie będę wymieniał co mi zamienili, a co "niby" zreperowali, - ogólnie - to omijać będę ten warsztat szerokim łukiem, tak samo moi znajomi. Wiedz o tym, że im bardziej piękna reklama, tym warsztat do d.......
0
cincin napisał:
yNie będę wymieniał co mi zamienili, a co "niby" zreperowali, - ogólnie - to omijać będę ten warsztat szerokim łukiem, tak samo moi znajomi. Wiedz o tym, że im bardziej piękna reklama, tym warsztat do d.......
Ano właśnie. Nie polecam również tego "cejsi-Car". Szumna nazwa tylko wykonanie naprawy - maaarne. Znasz się na mechanice samochodu? Wiesz co Ci wymienili i na JAKIE CZĘŚCI?????????
0
Chociaż chciałbyś sobie żyły wypruć i próbować zadowolić każdego klienta to widzę że i tak znajdzie się ktoś kto bezpodstawnie rzuca złe światło na warsztat. Przez ostatnie półrocze nikt nie zgłosił u nas reklamacji o źle wykonanej usłudze, ceny robocizny oraz części są uzgadniane z klientem, a jak widzę taki zarzut że czegoś nie wymieniłem, a policzyłem za to, to porostu mnie szlak trafia. proponuję aby ta wątpiąca osoba zabrała ze sobą zużyte części, no ale mogą być wątpliwości czy czasem są to te części, i tak dalej.Co do reklam to posiadamy stronę internetową, reklamę nad budynkiem i to wszystko, lecz za to posiadamy szeroki wachlarz stałych klientów o odmiennych opiniach którzy nas reklamują za dobrze wykonaną usługę. Robert Słomka - właściciel Cejsi-car
0
http://www.money.pl/darmowe-ebooki/?ref=18ab627d99e0cacc6f43dfa0c71b3c78
0
Tez tam swoj samochod "naprawialem" PORAZKA!!!!! nigdy wiecej.
0
tomas napisał:
Tez tam swoj samochod "naprawialem" PORAZKA!!!!! nigdy wiecej.
to wypier***aj buraku
0
zakładam ciaputki i s....alam piszesz imasz
0
Ja mogę polecić ten warsztat nie miałem z nimi problemów
0
Ja mogę polecić ten warsztat nie miałem z nimi problemów
0
jojtek napisał:
Ja mogę polecić ten warsztat nie miałem z nimi problemów [/quote] [quote name='jojtek' timestamp='1360187732' post='730722'] Ja mogę polecić ten warsztat nie miałem z nimi problemów
http://img854.imageshack.us/img854/3320/slomkajob.jpg
0
locha :))) napisał:
http://img854.imageshack.us/img854/3320/slomkajob.jpg [/quote] [quote name='locha :)))' timestamp='1360232021' post='730894'] http://img854.imageshack.us/img854/3320/slomkajob.jpg
to zależy który lakiernik maluje ja tam zawsze3 w CarLuxie prosze zeby shogun mim autem sie zajął w Cejsi tez jest jeden dobry i nawet zgrzewy na kiancie podrabia świetnie ze na giełdzie nie trzeba sie bać jak uszczelke kto ściągnie i stary towar usuwa z uzy3wki ze z czujnikiem se można latać i nic. To jest naprawde I liga POLECAM
0
Ten caly zaklad to pomylka a Wlasciciel to Cwaniak zeby tylko kase wyciagnac
0
Zly napisał:
Najlepszy zakład w okolicy. Ściśle współpracuje z kilkoma serwisami znanych marek. To mówi samo za siebie.
0
Witam. Naprawiam tam swój samochód oraz mój znajomy i zawsze jest wszystko ok. nie wiem skąd złe opinie, bo warsztat jest znany z profesjonalizmu, ....chyba konkurencja nie śpi.
0
Naprawiam tam swój samochód oraz mój znajomy i zawsze jest wszystko ok..... Nie znam tego warsztatu,ale z treści tego komentarza nie wygląda to najlepiej.Naprawiacie tam samochód......i jak widać co jakiś czas trzeba ponownie naprawić.Albo auta macie ze szrotu albo też mechanicy niezbyt.....
0
schrot napisał:
Naprawiam tam swój samochód oraz mój znajomy i zawsze jest wszystko ok..... Nie znam tego warsztatu,ale z treści tego komentarza nie wygląda to najlepiej.Naprawiacie tam samochód......i jak widać co jakiś czas trzeba ponownie naprawić.Albo auta macie ze szrotu albo też mechanicy niezbyt.....
Daj spokój oszuście,nie ma cię kto chwalić,to się sam chwalisz ???
0
naprawialam samochod w cejsi car i wszystko jest w porzadku.Nie naciagneli mnie na dodatkowe naprawy ktore myslalam ze trzeba zrobic.Naprawialam nissana primere jak i pt cruiser w ktorym robilam wymiane paska rozrzadu i daje wam slowo ze nigdzie tego taniej nie chcieli zrobic.Wiec moj maz takrze bedzie tam naprawial swojego transita bo jak narazie ci ludzie nie zrobili na nas zlego wrazenia.Proponuje nie byc zlosliwym i nie robic problemow jak ich nie ma.Zawsze mozna trafic gorzej tak jak to juz nie raz mi sie zdarzylo.POZDRAWIAM ANNA Z.
0
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: