Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
zastanawiam sie dlaczego tak jedziecie po młodym Lagunie Po tych milionowych kredytach on nie wziął ani ZŁOTÓWKI!!!! Kredytu!!!!! Ale to ON jest ten zły???? Brak slow i obiektywizmu a krzyczeć i oskarżać każdy potrafi Wójcie trzymaj sie i nie poddawaj
Przecież właśnie w tym jest problem, że Łaguna chce kredyt wziąć, a budżet mu na to nie pozwala. To akurat dobrze, bo by go prze...li na pobory dla kolejnych przeszczepów z Kazimierza... Wójcie, trzymaj się DUNI, on ci pokaże, gdzie twoje miejsce. Nie poddawaj się, walcz.... konsultuj się z doradcą, już on cię wyDUNIA na czysto...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że niektórzy ze snu się obudzili, a gdzie do tej pory byliście - do tych co tak niby wspierają wójta lub sam wójt. Ta taka propaganda, a ja do tego podchodzę spokojnie, czas wszystko pokaże kto miał rację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja Łagunę znam i wiem że to najlepsze co mogło spotkać tą zadłużona i od lat tragicznie kierowaną gminę.... A jak nie wiadomo o co chodzi to zawsze chodzi o pieniądze, choćby tym co stracili prace za jego kadencji bo doprowadzili ta gminę do takiego stanu !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My też znamy pana Łagunę. Interesy ponad wszystko i wszystkich. Dunia załatwi go na cacy, ale to jego problem. Szkoda zapowiadało się nie źle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja Łagunę znam i wiem że to najlepsze co mogło spotkać tą zadłużona i od lat tragicznie kierowaną gminę.... A jak nie wiadomo o co chodzi to zawsze chodzi o pieniądze, choćby tym co stracili prace za jego kadencji bo doprowadzili ta gminę do takiego stanu !
Najlepsze co tę gminę mogło spotkać to Łaguna? Chyba najlepsze, co Łagunie trafić się mogło, to ta gmina. Jak to spaprze, to już nigdy nikt nie powie, że to młody, dobrze rokujący samorządowiec - po tej kadencji to on już nie będzie najmłodszy, nie będzie też samorządowcem, i nikt już nie śmie twierdzić, że dobrze rokuje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gościu z godz. 21:38 - większej bzdury to tu nie było. Jak nie masz o czymś pojęcia to się nie wypowiadaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kur... ludzie jesteście poje...... przypierdolacie się do laguny . Jeszcze trzy lata ma kadencji jeszcze wszystko wszystko zrobi co obiecał .a jak byl poprzedni wojt plewinski co on zrobił nic tylko pchal wszystko w karmaniwice . A jak teraz jest z mesyku to do chuja pana źle ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wracajcie na forum główne, tu lajkerzy hasają: http://www.dziennikwschodni.pl/forum/index.php?/topic/114231-mieszka%C5%84cy-chc%C4%85-odwo%C5%82a%C4%87-w%C3%B3jta-gminy-w%C4%85wolnica/page-53
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kur... ludzie jesteście poje...... przypier***acie się do laguny . Jeszcze trzy lata ma kadencji jeszcze wszystko wszystko zrobi co obiecał .a jak byl poprzedni wojt plewinski co on zrobił nic tylko pchal wszystko w karmaniwice . A jak teraz jest z mesyku to do chuja pana źle ?
Wielki pompiarzu, zjedz coś może, ale nie pij już więcej, bo chrzanisz jak niechrzczony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ten wójt to czasem nie z PIso tyle obiecał a tera co. cały PIS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu nie chodzi o to czy on z Wąwolnicy, Kazimierza, Karmanowic czy Nałęczowa. Tu chodzi o to co wyprawia w gminie razem kazimierską bandą i innymi leniwcami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ten wójt to czasem nie z PIso tyle obiecał a tera co. cały PIS
Ten Łaguna? Z PiS-u? Przecież w to to sam on nigdy nie wierzył. Wyborcy powinni oceniać człowieka, a nie partię, której poparciem się posłużył.  Wójt nie musi należeć do żadnej partii, nie musi mieć partyjnego poparcia, ale powinien być stabilnym człowiekiem, z konkretnym podejściem do rzeczywistości. Temu akurat brakuje konkretnego podejścia, brakuje kontaktu z rzeczywistością, stabilności, a od jakiegoś czasu brakuje mu także partyjnego poparcia - brakuje mu wszystkiego z wyjątkiem WIARY W DOBRE ROZWIĄZANIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dajecie szansy człowiekowi i to jest najbardziej zastanawiające! Jest szefem gminy i podejmuje decyzje a my go oceniamy Mamy na to....Uwaga!! 4 lata!!! A nie ROK!!! Obecny Rząd tez nie ma lekko dlatego ja wierze w Wojta i to tymbardziej z każdym WASZYM HEJTEM TUTAJ!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest szefem gminy i powinien podejmować właściwe decyzje, a nie z każdą p...dołą biegać do doradcy - albo jest gospodarzem, albo nie... A My go oceniamy... Wierzymy w "dobre rozwiązania"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam te wpisy tu i na poprzednim forum i wniosek nasuwa mi się taki że jednak przeciwnicy Wójta pomimo tego że też nie szczędza komentarzy poniżej pasa ukazują naprawdę konkretne argumenty (sprawdzałem na stronach gminy) A Ci co popierają Wójta to niestety tylko hejt na przeciwników a gdzie argumenty znajdujące poparcie na stronach gminy ?Jedziecie na Karmanowice o referendum Czy wiecie z czyjej inicjatywy jest to referendum ? Karmanowice to tylko logo bo wszyscy się boją ujawniać A tak szczerze mówiąc to oni już swoją sprawę wygrali Pozostali to mogą się teraz zastanawiać kto następny na kogo teraz kolej ? Bo niestety Wójtowi nie gminie tylko Wójtowi potrzebne są rozpaczliwie pieniądze Gmina da sobie radę spokojnie z tym co ma Bankrutem nie jest tak jak to Wójt stara się wykazać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dajecie szansy człowiekowi i to jest najbardziej zastanawiające! Jest szefem gminy i podejmuje decyzje a my go oceniamy Mamy na to....Uwaga!! 4 lata!!! A nie ROK!!! Obecny Rząd tez nie ma lekko dlatego ja wierze w Wojta i to tymbardziej z każdym WASZYM HEJTEM TUTAJ!!!
Paranoja? Da się to wyleczyć? Chłop, także wąwolnicki, powinien jednak mieć swój rozum...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam te wpisy tu i na poprzednim forum i wniosek nasuwa mi się taki że jednak przeciwnicy Wójta ... ukazują naprawdę konkretne argumenty (sprawdzałem na stronach gminy) A Ci co popierają Wójta to niestety tylko hejt na przeciwników a gdzie argumenty znajdujące poparcie na stronach gminy ? A tak szczerze mówiąc to oni już swoją sprawę wygrali Pozostali to mogą się teraz zastanawiać kto następny na kogo teraz kolej ? Bo niestety Wójtowi nie gminie tylko Wójtowi potrzebne są rozpaczliwie pieniądze Gmina da sobie radę spokojnie z tym co ma Bankrutem nie jest tak jak to Wójt stara się wykazać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wałesa też nie dotrzymał obietnicy przedwyborczej tj. po 100 milionów dla każdego polaka i polska  jako druga japonia i co mam  z tym kłamstwem  zrobić   http://www.fakt.pl/Prezydent-Lech-Walesa-o-100-milionach-i-drugiej-Japonii-,artykuly,226816,1.html   Wałęsa tłumaczy się ze „100 milionów" i „drugiej Japonii"
Jeżeli wierzyłeś w to wszystko "wprost" to jesteś ograniczony. To po pierwsze a po drugie, chłopie-skrót myślowy, czas -1990 rok, transformacja, zabieranie się do prawdziwej pracy a nie czekanie na mannę -100mln pln !!!. Ogarnąłeś to?. Jeśli nie, to śnij o komunie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wałesa też nie dotrzymał obietnicy przedwyborczej tj. po 100 milionów dla każdego polaka i polska  jako druga japonia i co mam  z tym kłamstwem  zrobić   http://www.fakt.pl/Prezydent-Lech-Walesa-o-100-milionach-i-drugiej-Japonii-,artykuly,226816,1.html   Wałęsa tłumaczy się ze „100 milionów" i „drugiej Japonii"
Właśnie - na Wałęsę głosowało mnóstwo ludzi, dziś zawiedzionych, bo mu kiedyś uwierzyli, to powinno nas wszystkich nauczyć ograniczonej wiary w wyborcze obietnice. Może dla wielu obywateli Polska to za duży kawałek do ogarnięcia, ale gminę to już chyba łatwiej rozgryźć i jak ktoś w gminie obiecywał za wiele, to należało to pojąć odpowiednio wcześnie...  W żadnym razie to Łaguny nie usprawiedliwia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziwię się nam ludziom z Wąwolnicy że mamy takie spojrzenie na sprawę ,dajemy się podpuścić i tworzyć podziały Celejów ,Rąblów ,Łopatki ,Karmanowice i my Wąwolnica .TYLKO wszystcy razem tworzymy gminę i jej budżet .Chcecie się dzielić to się dzielcie jak widzę MEKSYK dalej będzie MEKSYKIEM w całym jego sęsie znaczenia niczego się nie nauczymy .Nawet pokolenia tego nie zmienią jak widzę wolimy się dawać  dzielić na my Wąwolnica i reszta świata . CHORE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 18

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...