Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wąż terroryzuje Nasutów (wideo)

Utworzony przez bleee..., 30 maja 2008 o 21:33 Powrót do artykułu
(...)Natchnęli się za to na martwego kota(...) To kogo szukali - pytona, czy muzy..??? Natchnieni poszukiwacze, czy autor...? Bleeeeee
Zaloguj się, aby oddać głos
0
......nie ma juz zadnego węża.......pojechał do krokodyla nad jez. białe.........a propos.......cos słabo wydestylowany ten miejscowy "mózgotrzep".......żeby zaraz miec takie "zwidy"......dobrze, ze mu "ursusa-traktora" nie zjadł )))))
0
Ostatni komunikat.......UPRASZA SIE MIESZKAŃCÓW O NIE SPOZYWANIE TEGO DZIWNEGO PŁYNU CO WŁAŚCICIEL KOTA.......PO NADUZYCIU .....PYTON ZJADA "TRAKTORY-URSUSY"......NIE RUSZA NATOMIAST "WŁADYMIRCÓW"
0
Ja im wierze i ja z tamtąd pochodze i nie takie rzeczy tam sie nie widziałp xD Odwiedź moją stronę
0
To ponoć wójt Królik wypuścił tego węża, żeby rozsławić naszą gminę! Tylko dlaczego to ma się odbywać przy pomocy naszego bezpieczeństwa? Kobieta widziała jak coś zielonego wyrzucał z bagażnika!!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: