Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wąż wypluł kota i uciekł

Utworzony przez wężyk, 30 maja 2008 r. o 16:22 Powrót do artykułu
Zapytam z ciekawości...........a ile promili miał ten "bidny" chłopina )))))))))))))))))))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie jest śmieszne , jestem mieszkanką tych okolic...jakiś baran wypuścił , bo znudziła mu sie zabawka, a dzieci chodzą z przerażeniem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tiaaaaaa taki wielkiiiiiiii i takiiiiiii groźnyyyyyy był ten ruski spiryt co wania przywiózł w promocyjnej cenie. i mały zaskroniec co ich tam pełno nagle zrobił się wielkim wężem. jutro przyjedzie sasza i znając życie z zająca wyrośnie yeti hahahahahahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zeby tylko widzialem na wlasne oczy tego kota on byl z hodowli od kolegi to byl 2 miesieczny lampart skoro waz go polknal, to on musial miec kolo 4metrow mniejszy by nie dal rady tego kota zjesc tylko nie wiem dlaczego go wyplul to sie zdarza bardzo rzadko teraz chodzimy z kolegami i polujemy na tego weza jak go zlapiemy to bedzie przy placu na palu wisial przyjedzcie obejrzec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta i wy go zamierzacie złapać to wiecie co ja go zdejme w wiatrówki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak wy go nie złapiecie xD bo ja go złapie i ja dostane nagrode a nie wy ~~ hehe zobaczycie może ... i widziałem coś takiego na koloni w Zoo i sie nie boje COUNTER STRIKE /admin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że nie pożarł królika co byśmy zrobili bez naszego wspaniałego zastępcy wójta? W życiu nie uwierzę w te plotki , że to Jarek mógłby zrobić takie świństwo nam mieszkańcom swojej gminy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...