Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wereszczyn: Czołowe zderzenie poloneza i audi

Utworzony przez ion, 24 sierpnia 2009 r. o 23:00 Powrót do artykułu
światełka nie pomogły ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem na miejscu zdarzenia po zaistnieniu tego wypadku. I czytam artykuł z pewnym zdziwieniem!!! Otóż gdy kierowcy poloneza pomocy na miejscu zdarzenia udzielało pogotowie ratunkowe z Włodawy to kierowca Audi 80 na polskich numerach rejestracyjnych wykrzykiwał,że kierowca poloneza zajechał mu drogę, następnie uderzył w niego, a jadący za nim obywatel Ukrainy nie miał szans by go ominąć. Taką też wersję przedstawiali dla strażaków z PSP we Włodawie i policjanta z PP w Urszulinie będących na miejscu zdarzenia. Ja jaką stojący z boku widziałem, jak Polak kierujący Audi 80 i obywatel Ukrainy kontaktowali się ze sobą oraz dzwonili z jednego telefonu komórkowego. Jak się później okazało znali się bardzo dobrze już wcześniej. Dopiero po przybyciu policjantów z KPP we Włodawie, którzy udowodnili im winę zaczęli zmieniać zdanie. Pytam czy kierowca Audi 80 obywatel RP nie powinien odpowiadać za próbę wprowadzenia w błąd funkcjonariuszy oraz za bezpodstawne oskarżenie kierowcy poloneza, który de facto poniósł największe obrażenia, o spowodowanie wypadku. O tym niestety nie napisano, a sprawa według mnie jest bardzo ważna!!! Być może ktoś się na ten temat jeszcze wypowie , no i myślę ,że będzie na to reakcja właściwych służb.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...