Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Widziałeś te wypadki, pomóż policji

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 lipca 2016 r. o 19:58 Powrót do artykułu
Policji nie da się już pomóc. To są. ................. pedałyyyyyyyyyyyyyyy!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja ci pomagała, ty pomóż Policji. Mam rację?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie masz racji. To nie jest pomoc Policji - to jest pomoc samemu sobie, swojej rodzinie, znajomym i nieznajomym. Policja służy w myśl przepisów i ma zajmować sie taimi rzeczami, naszym wspólnym obowiazkiem jest reagowanie w każdym przypadku reakcji wymagającym, bo Policjant nie może być wszędzie z oczywistych powodów. Jeśli Policja prosi, to należy na prośbę odpowiedzieć, a wręcz bez proszenia należy pomóc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
człowiek napisał:
"Nie masz racji. To nie jest pomoc Policji - to jest pomoc samemu sobie, swojej rodzinie… .." Nie zrozumiałam. U mnie wszyscy zdrowi,  nikt też nie przyczynił się do wypadku. Od… .. się od mojej rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skończył się rok szkolny i siedzisz przed komputerem zamiast w podstawówce? Pomyśl dzieciaku, że być może rodzina tego motocyklisty i rowerzysty czeka jednak na wyjaśnienie sprawy i liczy, że ktoś pomoże. Pomagając komuś, pokazując wartą naśladowania postawę masz szansę, że jeśli ty będziesz potrzebowała pomocy, to również ją otrzymasz. Czy teraz rozumiesz dlaczego pomaganie innym jest również pomaganiem sobie? Choć po ostatnim twoim zdaniu nie sądzę, że cokolwiek pojmiesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja pomaga ludziom, nie poluje czajac się w krzakach, ty też im pomóż, tak jak oni ci pomagają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cytat z dzisiejszej prasy: Dodano: 03.07.2016 [09:11] Bareja standaryzował policję. NIK zmiażdżył pomysły poprzedniej ekipy - niezalezna.pl. Fotel obrotowy za 1,6 tys. zł, siedziska do palarni za 1,5 tys. zł, pisuar za 3,5 tys. zł – to tylko niektóre założenia Księgi Standaryzacyjnej Policji. Rząd PO-PSL z wielką gorliwością ujednolicał wyposażenie policji, przy okazji napędzając niegospodarność i marnotrawstwo. Najbardziej absurdalna jest jednak sprawa nowego logo służby, za którego wykorzystywanie funkcjonariusze muszą płacić ponad 6 mln zł rocznie – wybrali bowiem projekt, w którym użyta została czcionka, do której nie mają praw autorskich."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...