Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wielkanocna akcja Caritas - "Chleb dobroci"

Utworzony przez JA, 13 kwietnia 2014 r. o 09:58
35 tyś bochenków x 5zł = 175 tyś zł, proszę przeczytać artykuł przekalkulować to czysty biznes, LEPSZE OD AMBER GOLG :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chcesz - nie dajesz, nie kupujesz. Proste.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
35 tyś bochenków x 5zł = 175 tyś zł, proszę przeczytać artykuł przekalkulować to czysty biznes, LEPSZE OD AMBER GOLG :)
100%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
100%
kiedy za tego biznesmena weżmie się prokurator ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciągle tylko zbierają, nie dość, ze za pracę dostaję jałmużnę to odprowadzam z tej jałmużny podatki i niech pierdzielony rząd zamiast brać dla siebie odda dla potrzebujących, wszelkiego rodzaju partie są opłacane, kupę pieniędzy idzie, na cholerę mi te partie oddać pieniądze dla chorych, bo na obiady itp. żywność to niech każdy sam sobie zapracuje, obiady w szkołach nie stac to się nie decyduje na dzieci, a nie patologia rozmnaża sie jak króliki a później tylko daj .... daj .... Własnie przed chwilą wróciłam i mnie atakowano na ulicy na datek, gdzie skierowałam młodzież do rządu, sejmu i do kościoła, oni są najbogatsi i niech dają a i jeszcze walęsa, bo obiecywał drugą japonie i po 100 tys. dla każdego. Jak mnie wkur.... własnie to atakowanie o datek, jak organizujecie takie zbiórki to nauczcie niech wolontariusze (darmowy pracownik) nie atakuje przechodniów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chcesz - nie dajesz, nie kupujesz. Proste.
Niby tak,a jednak myślący i potrafiący liczyć mają pełne prawo mieć wątpliwości.Cóż biznes jest biznes.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chcesz - nie dajesz, nie kupujesz. Proste.
  zgadza się, tylko nie wiem dlaczego jestem na ulicy zaczepiana o to aby dać datek ,w supermarkecie prośba o datek, w domu dzwonek do drzwi z prośbą o datek, także stójcie sobie i zbierajcie ale nie zaczepiajcie, gdzie muszę się jeszcze tłumaczyć, że już mnie nie stać na któryś z kolei datek    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...