Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wieś coraz bardziej miejska

Utworzony przez aaa, 21 czerwca 2012 r. o 18:07 Powrót do artykułu
co oni piszą, wieś pod Lublinem to jak Holywood, zapraszam na wieś pod Włodawę Chełm, Okolice Parczewa tam dopiero widać biedę, i nędzę, Zapraszam pismaków na południe od Krasnegostawu wioski wymarłe, zostali nieliczni, pracy brak perspektyw też, to jest prawdziwa Polska a nie filmy o ludziach z Warszafki co "pracują w dużych biurach" i głównie jedzą lancz i robią analizy. Wywiad z prawnikiem/lekarzem porozmawiajcie z rolnikiem co ma 10 ha pola i to V-IV klasa ze nawet owies nie chce rosnąć, dużo widziałem ale takie jest życie, Polska prawie jak Rumunia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Charakter ludzi nibymiejskich i tak pozostał wiejski - jak nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaa napisał:
co oni piszą, wieś pod Lublinem to jak Holywood, zapraszam na wieś pod Włodawę Chełm, Okolice Parczewa tam dopiero widać biedę, i nędzę, Zapraszam pismaków na południe od Krasnegostawu wioski wymarłe, zostali nieliczni, pracy brak perspektyw też, to jest prawdziwa Polska a nie filmy o ludziach z Warszafki co "pracują w dużych biurach" i głównie jedzą lancz i robią analizy. Wywiad z prawnikiem/lekarzem porozmawiajcie z rolnikiem co ma 10 ha pola i to V-IV klasa ze nawet owies nie chce rosnąć, dużo widziałem ale takie jest życie, Polska prawie jak Rumunia
masz rację, ale ot do naszych rządzących nie dociera ......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z napisał:
Charakter ludzi nibymiejskich i tak pozostał wiejski - jak nic.
Jesteś tego najlepszym przykładem.Książkowym można by rzec.Mentalność małorolnego chłopka-roztropka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To sa mieszcuchy z dobrych posadek których nie stac na działki w miescie a za takie pieniadze kupuja 20 araów i buduja z ogrodem.U nas u prawdziwych bogatych rolników stoja maszyny na podwórkach za tysiace złotych a nie szpadel i trochi iglaków i trawy za 1-2 tys.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lolo Ty nic nie zrozumiałeś z tego artykułu. Czytaj ze zrozumieniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytając komentarze pod artykułem dochodzę do wniosku, że niektórzy stosują zasadę nie zrozumiałem co autor miał na myśli zatem skrytykuję i powiem jaki jestem pokrzywdzony. Co złego jest w tym, że ktoś przeniesieni się z centrum miasta na obrzeża lub za granicę miasta, kupi od rolnika działkę na zasadach rynkowych, wybuduje dom i zrobi sobie ładny ogród, tym samym poprawiając wizerunek okolicy. Zamiast rozpadającego się traktora i błota na podwórku pojawi się ładna trawa i parę drzewek, nie zapominając o dodatkowych wpływach z podatków. Tak ten świat jest skonstruowany ktoś ma 10 ha pola a ktoś inny jest lekarzem, a inny prawnikiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...