Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
moim zdaniem dobrze zrobił i powinien byc uniewinniony Jak tak beda postepowac wszyscy sedziowie to tylko chodzic krasc i brac zadoscuczynienie od ofiar
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co by tu życzyć inteligentnemu sędziemu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze zrobiłeś kolego. mój dom - moja twierdza. jeżeli zamierza ktoś kogoś okraść to nie tylko teraz nie zrobi sobie nic ze sprawiedliwości ale jeszcze będzie śmiał się w twarz poszkodowanemu. Ja bym go zastrzelił oddając dwa strzały. pierwszy w plecy a drugi w powietrze. wiadomo dlaczego. stzrelaj tak abyś zabił żeby drugi nie ciągał cię potem sądach..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli sprawcy nic nie zdążyli ukraść i uciekali z posesji, to nie było bezpośredniego, bezprawnego zamachu, a więc nie może być mowy o obronie koniecznej – twierdzi.
Jak to nie zdążyli nic ukraść ? DRUGI raz przyszli kraść, bo za pierwszym im się udało to i za 109-tym by przyszli to samo zrobić !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uniewinnic! To on jest poszkodowany. On bronil swego. Bandyte za kratki. Nawet i bez sledziony. Glosuj na Komorowskiego, a bedzie jeszcze lepiej. Dla bandziorow, oczywiscie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO NAPISZMY OGŁOSZENIE NA SWOICH DOMACH,, SERDECZNIE ZAPRASZAMY ZŁODZIEJÓW.kRZYWDA MU SIĘ TU NIE STANIE,!!!!!Masakra co to sie w naszej Polsce wyprawia..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miał szczęście włamywacz że właściciel broni nie miał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TYLKO W POLSCE ... Takie rzeczy sa mozliwe. Swojego czasu bedac w Belgi na kazdym domku przy bramce byla tabliczka ze wlasciciel ma bron i wchodzisz na wlasna odpowiedzialnosc u nas bardziej sie oplaca byc zlodziejem buahhahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uniewinnic! napisał:
Uniewinnic! To on jest poszkodowany. On bronil swego. Bandyte za kratki. Nawet i bez sledziony. Glosuj na Komorowskiego, a bedzie jeszcze lepiej. Dla bandziorow, oczywiscie.
Głosuj na PiS, sam będziesz siedział. Paragraf z pewnością się znajdzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zatrzymywanie złodzieja, wbrew jego woli też jest karane. Najlepiej żeby złodziej, złapany na gorącym uczynku, sam się zgodził zatrzymać. Można go poprosić aby wyraził zgodę na piśmie. Jak podpisze zgodę to zaprosić go grzecznie do ogrzewanego pomieszczenia, żeby się nie przeziębił i nakarmić czym chata bogata. Do czasu przyjazdu stróżów prawa, zatrzymujący jest w pełni odpowiedzialny za to aby złodziej lub bandyta nie poczuł się zestresowany, gdyż to może spowodować u niego utratę zdolności do wykonywania dotychczasowej profesji a to skutkowałoby sądownym wyrokiem naliczenia zadośćuczynienia np w postaci dożywotniej renty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~wyborca~ napisał:
Głosuj na PiS, sam będziesz siedział. Paragraf z pewnością się znajdzie
Siedziałeś, czy się boisz że Cię zamkną?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
there is no justice there are just us
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze zrobił!!! Postąpił jak powinien. Trzeba wyrywać chwasty!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W USA np. gdyby w nocy ktoś wszedł na czyjąś posesję zostałby zastrzelony i koniec. Zaznaczam że w USA w większości posesji nie ma płotów. Co ciekawe sąsiedzkie pieski nie robią "kupek" bo są pilnowane przez właścicieli. W Niemczech za nieprzewidziany manewr samochodem można dostać mandat. W tych że Niemczech za wyciek kilku kropli oleju na parkingu też można otrzymać mandat. W Anglii na parkingach supermarketów można np. parkować bezpłatnie 3 godz. ale gdy się przekroczy czas otrzymuje się mandat 30 Funciaków, co ciekawe nikt nie przychodzi z biletami, nikt nie ostrzega poprostu jest na tablicy przy wjeździe info i...kamery b.dużo kamer. Gdy się nie zapłaci w terminie mandat wzrasta o 100% a jak i tego się nie zapłaci komornik ściągnie z konta 90Funtów. Reakcja policji jest błyskawiczna złodziej , bandzior jest natychmiasyt odstawiany na dołek, nie ma pobłażania nawet za najdrobniejsze przestępstwa czy wykroczenia poprostu sposób na dyscyplinę społeczną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~wyborca~ napisał:
Głosuj na PiS, sam będziesz siedział. Paragraf z pewnością się znajdzie
a ja jak wszyscy osadzeni głosowałem na PO teraz zagłosuję na Komorowskiego - jak wygra to hulaj dusza, więzień nie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bandyckie rzady - bandyckie prawo. przy obronie koniecznej majstrowalo LSD. nic dziwnego ze takie prawo, skoro komuchy najczesciej maja brudne rece.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawo stanowia ludzie. Prawo przestrzegaja ludzie. Ludzie dziela sie na 1 i 2 i na tych ktorzy mowia co to jest prawo dla tych 1 i 2. To sa tacy sami ludzie jak my z tym zastrzezeniem,ze oni znaja prawo. Po diabla jest policja kiedy jej dzialania sa kwestionowane przez .................... Po diabla jest prokuratura ktorej przedstawiciele sa nieudolni i ........................ A moze prawo powinno obowiazywac wszystkicch.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kamil napisał:
dobrze zrobiłeś kolego. mój dom - moja twierdza. jeżeli zamierza ktoś kogoś okraść to nie tylko teraz nie zrobi sobie nic ze sprawiedliwości ale jeszcze będzie śmiał się w twarz poszkodowanemu. Ja bym go zastrzelił oddając dwa strzały. pierwszy w plecy a drugi w powietrze. wiadomo dlaczego. stzrelaj tak abyś zabił żeby drugi nie ciągał cię potem sądach..
I ja zgadzam się z tym co zostało napisane -Mój Dom Moja Twierdza ! i tylko DWA strzały jeden pierwszy w plecy byle celny a drugi w powietrze ! Zrobił bym to samo bez względu czy to się podoba czy nie ! , bo sąd sondem a sprawiedliwość musi być po naszyj stronie -ot co .A to że sędziowie się nie popisują to wiadomo nie od dziś !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mógłby w polskim kodeksie cywilnym zaistnieć przepis, aby ucinać złodziejaszkom palce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...dlatego ja głosuję na JKM ! ! ! !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...