Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Do gminy Wilków w ramach pomocy dla powodzian trafiło 17 tys. sadzonek jabłoni i 4 tys. chmielu. Rośliny trafiły tylko do 5 rodzin. Część z nich jest związana z kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, która rozdzielała sadzonki. To m.in. jej syn oraz pracownicy GOPS. Podczas dzisiejszej sesji mieszkańcy chcieli wiedzieć, dlaczego pomoc miała trafić do tak niewielkiej ilości osób. Gdyby dyrekcja GOPS stwierdziła, że pomoc powinna być przeznaczona dla większej ilości osób, to na pewno taki wniosek zostałby rozpatrzony. - Ale takiego zapytania nie dostaliśmy - Maciej Budka z PCK. Kierownik GOPS nie było dziś na sesji. Od poniedziałku jest na zwolnieniu lekarskim" PCK zawaliło sprawę. Już nie mówię o GOPS, bo tam na milę śmierdzi korupcją i przekrętem. Obdzielili 5 rodzin (swoich rodzin) 21 tysiącami sadzonek i fertig.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
"Do gminy Wilków w ramach pomocy dla powodzian trafiło 17 tys. sadzonek jabłoni i 4 tys. chmielu. Rośliny trafiły tylko do 5 rodzin. Część z nich jest związana z kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, która rozdzielała sadzonki. To m.in. jej syn oraz pracownicy GOPS. Podczas dzisiejszej sesji mieszkańcy chcieli wiedzieć, dlaczego pomoc miała trafić do tak niewielkiej ilości osób. Gdyby dyrekcja GOPS stwierdziła, że pomoc powinna być przeznaczona dla większej ilości osób, to na pewno taki wniosek zostałby rozpatrzony. - Ale takiego zapytania nie dostaliśmy - Maciej Budka z PCK. Kierownik GOPS nie było dziś na sesji. Od poniedziałku jest na zwolnieniu lekarskim" PCK zawaliło sprawę. Już nie mówię o GOPS, bo tam na milę śmierdzi korupcją i przekrętem. Obdzielili 5 rodzin (swoich rodzin) 21 tysiącami sadzonek i fertig.
Ale chociaz nie będzie wątpliwosci, które pola sa obsadzone:D taka ilośc szadzonek rzuci się w oczy szybko:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przed powodzią jakoś te domy w Wilkowie były takie obskurne i zaniedbane, teraz same wille i extra domki!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
przed powodzią jakoś te domy w Wilkowie były takie obskurne i zaniedbane, teraz same wille i extra domki!!!
za podatników pieniądze, a teraz musimy płacić nie 22 a 23%, wyższe ubezpieczenia i składki ta cała powódź na powiślu to jeden wielki przekręt, owszem szkoda ludzi ale różne wypadki, katastrofy itp. różnym ludzi się zdarzają i im się nie pomaga... Nasza Polska Cała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gmina Wilków się nachapała jak żadna inna zalana przez tą samą powódź-w Janowcu,Swiniarach,Sandomierzu ludzie do dziś nie wyremontowali domów bo nie dostali pieniedzy albo dostali ale te tylko 6tyś.zapomogi a w Wilkowie nawet stare kurniki mają teraz drewniane okna z pozłacanymi szprosami i dachy z blachodachówki-przesada na maxa ale niech tam mają jak wstydu i honoru nie mają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedyne co powinni dostac to kopa w d***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to bywa między katolikami, normalka ale przekażcie sobie znak pokoju !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja się pytam czy radni i wójt nie wiedzieli ile zostało ukradzione? widzieli, wiedzieli, tylko to tajemnica poliszynela. teraz udaje, że składa doniesienia, bo mieszkańcy się wzburzyli, ale wcześniej to mówił, że on nic nie może zrobić... wójt jest do bani, rada też do wymiany, Alina Kluziak na wójta, ona jedna pilnuje naszych interesów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinien nikt nic nie dostać było by najsprawiedliwiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Gmina Wilków się nachapała jak żadna inna zalana przez tą samą powódź-w Janowcu,Swiniarach,Sandomierzu ludzie do dziś nie wyremontowali domów bo nie dostali pieniedzy albo dostali ale te tylko 6tyś.zapomogi a w Wilkowie nawet stare kurniki mają teraz drewniane okna z pozłacanymi szprosami i dachy z blachodachówki-przesada na maxa ale niech tam mają jak wstydu i honoru nie mają.
Gościu nie przeżyłeś tego co my!, miałem dom, który był postawiony niedawno, musiałem rozebrać i postawić nowy, mieszkam teraz na poddaszu i nie mam kasy wykończyć, ubezpieczenie mnie olewa a płaciłem 15 lat ubezpieczenie, 4 ha sadu musiałem wyrwać - jesteś taki mądry to powiedz z czego mam teraz żyć i utrzymać rodzinę, łatwo się pisze jak się ma gdzie mieszkać i gdzie pracować. Zapraszam do Wilkowa i Zastowa, zobaczysz na własne oczy co tu jest bo pewnie nie byłeś tylko piszesz głupoty, które ktoś ci opowiadał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
y5e napisał:
a ja się pytam czy radni i wójt nie wiedzieli ile zostało ukradzione? widzieli, wiedzieli, tylko to tajemnica poliszynela. teraz udaje, że składa doniesienia, bo mieszkańcy się wzburzyli, ale wcześniej to mówił, że on nic nie może zrobić... wójt jest do bani, rada też do wymiany, Alina Kluziak na wójta, ona jedna pilnuje naszych interesów
A czy ty myślisz że radni nie zostali utopieni, tez pewnie by wzieli jakby wiedzieli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Gościu nie przeżyłeś tego co my!, miałem dom, który był postawiony niedawno, musiałem rozebrać i postawić nowy, mieszkam teraz na poddaszu i nie mam kasy wykończyć, ubezpieczenie mnie olewa a płaciłem 15 lat ubezpieczenie, 4 ha sadu musiałem wyrwać - jesteś taki mądry to powiedz z czego mam teraz żyć i utrzymać rodzinę, łatwo się pisze jak się ma gdzie mieszkać i gdzie pracować. Zapraszam do Wilkowa i Zastowa, zobaczysz na własne oczy co tu jest bo pewnie nie byłeś tylko piszesz głupoty, które ktoś ci opowiadał.
Nie musisz mnie zapraszać bo ja jestem w Wilkowie,dokładnie w Szczekarkowie-tu miszkam od lat ale też nic nie dostałem mimo że woda była pod sufit i też mi sad i maliny zniszczyło-a to dlatego że mam meldunek gdzie indziej ale wiem że dużo osób w podobnej sytuacji dostało pieniądze-jak myślisz,dlaczego?a dlatego że właśnie mieli układziki z władzą która rozdawała te pieniązki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie musisz mnie zapraszać bo ja jestem w Wilkowie,dokładnie w Szczekarkowie-tu miszkam od lat ale też nic nie dostałem mimo że woda była pod sufit i też mi sad i maliny zniszczyło-a to dlatego że mam meldunek gdzie indziej ale wiem że dużo osób w podobnej sytuacji dostało pieniądze-jak myślisz,dlaczego?a dlatego że właśnie mieli układziki z władzą która rozdawała te pieniązki.
dziwne, bo w Szczekarkowie wody pod sufit nigdzie nie było (mieszkasz w jeziorze?),pomijając to, jak mogłeś dostać kasę jak masz gdzie indziej mieszkanie i w powódź spokojnie sobie siedziałeś u siebie i patrzyłeś w telewizor co się dzieje w Szczekarkowie a ja musiałem wynająć mieszkanie bo nie miałem gdzie się podziać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gośc napisał:
dziwne, bo w Szczekarkowie wody pod sufit nigdzie nie było (mieszkasz w jeziorze?),pomijając to, jak mogłeś dostać kasę jak masz gdzie indziej mieszkanie i w powódź spokojnie sobie siedziałeś u siebie i patrzyłeś w telewizor co się dzieje w Szczekarkowie a ja musiałem wynająć mieszkanie bo nie miałem gdzie się podziać.
Jak nie było wody w Szczekarkowie-co ty pajacu pie.dolisz?a w CPN u Kusia ile było?pod sam daszek-i własnie wtedy jak woda zalewała wcale nie siedziałem przed telewizorem tylko ratowałem co mogłem,u siebie jak i u innych ludzi,sąsiadów-to że mam meldunek gdzie indziej wcale nie znaczy że mam tam mieszkanie-owszem,mam ale wynajęte a ja cały okrągły rok siedze na wsi wiec nie pitol tu że wody nie było w Szczekarkowie bo teraz to sam udowadniasz że ty jesteś jakiś przyjezny z miasta i z powodzią masz tyle wspólnego co świnia z kosmosem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jak nie było wody w Szczekarkowie-co ty pajacu pie.dolisz?a w CPN u Kusia ile było?pod sam daszek-i własnie wtedy jak woda zalewała wcale nie siedziałem przed telewizorem tylko ratowałem co mogłem,u siebie jak i u innych ludzi,sąsiadów-to że mam meldunek gdzie indziej wcale nie znaczy że mam tam mieszkanie-owszem,mam ale wynajęte a ja cały okrągły rok siedze na wsi wiec nie pitol tu że wody nie było w Szczekarkowie bo teraz to sam udowadniasz że ty jesteś jakiś przyjezny z miasta i z powodzią masz tyle wspólnego co świnia z kosmosem.
OK, nie mówie,że nie było wody w Szczekarkowie, tylko nie widziałem tam wody pod sufit, ja mieszkam niedaleko wyrwy i nie miałem czasu na ratowanie niczego, ponadto w momencie przerwania byłem na wale i układałem worki.Jeżeli mieszkasz tu cały czas to nie pisz takich głupot! i nie szkaluj mieszkańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gośc napisał:
OK, nie mówie,że nie było wody w Szczekarkowie, tylko nie widziałem tam wody pod sufit, ja mieszkam niedaleko wyrwy i nie miałem czasu na ratowanie niczego, ponadto w momencie przerwania byłem na wale i układałem worki.Jeżeli mieszkasz tu cały czas to nie pisz takich głupot! i nie szkaluj mieszkańców.
No może trochę przegiołem ale po prostu jak widzę ta niesprawiedliwość w dzieleniu środków,darów itp to nerwy mi puszczają-najwiecej krzyczą i dostają ci co najmniej stracili,inni bardziej zamożni potracili naprawde dużo-maszyny,chłodnie,piekne mieszkania i zabudowe i oni mniej dostali niż tacy co mieli jakieś klitki w opłakanym stanie a gospodarstwo to kilka h.ugorów lub starego zapuszczonego sadu i oni teraz maja dobudowane ze wszystkich możliwych stron i jeszcze pietro nad tym wszystkim,i tak płaczą że państwo zapomiało o nich a ja dostaje 12 tyś z ubezpieczenia i tyle kiedy miałem strat kilka razy wiecej-co do tego meldunku,jest dużo osób,nawet tam u Ciebie z Zastowie co mają tez inne meldunki i jednak dostali pieniądze od Państwa,współczuje Zastowom bo oni byli i sa w najgorszej sytuacji ale kilka kilometrow dalej jest też nie wiele lepiej-tyle tylko że mniej błota i woda kilka dni mniej stała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Gościu nie przeżyłeś tego co my!, miałem dom, który był postawiony niedawno, musiałem rozebrać i postawić nowy, mieszkam teraz na poddaszu i nie mam kasy wykończyć, ubezpieczenie mnie olewa a płaciłem 15 lat ubezpieczenie, 4 ha sadu musiałem wyrwać - jesteś taki mądry to powiedz z czego mam teraz żyć i utrzymać rodzinę, łatwo się pisze jak się ma gdzie mieszkać i gdzie pracować. Zapraszam do Wilkowa i Zastowa, zobaczysz na własne oczy co tu jest bo pewnie nie byłeś tylko piszesz głupoty, które ktoś ci opowiadał.
WITAM cie gosciu nie musisz nikogo zapraszać do Zastowa byłem tam w NIEDZIELĘ u znajomych i nikt nie rozbierał domów niedawno postawionych chyba że miał dom po dziadku a co do sadów to kwitną że aż biało szkoda że nie zrobiłem fotek i taka jest tam tragedia i bardzo bardzo jest mało sadów wyrwanych i nie wypisuj sam głupot
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ofiary powodzi nie ma się co oszukiwać wszyscy na tej powodzi zarobiliście dobre pieniądze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
"Do gminy Wilków w ramach pomocy dla powodzian trafiło 17 tys. sadzonek jabłoni i 4 tys. chmielu. Rośliny trafiły tylko do 5 rodzin. Część z nich jest związana z kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, która rozdzielała sadzonki. To m.in. jej syn oraz pracownicy GOPS. Podczas dzisiejszej sesji mieszkańcy chcieli wiedzieć, dlaczego pomoc miała trafić do tak niewielkiej ilości osób. Gdyby dyrekcja GOPS stwierdziła, że pomoc powinna być przeznaczona dla większej ilości osób, to na pewno taki wniosek zostałby rozpatrzony. - Ale takiego zapytania nie dostaliśmy - Maciej Budka z PCK. Kierownik GOPS nie było dziś na sesji. Od poniedziałku jest na zwolnieniu lekarskim" PCK zawaliło sprawę. Już nie mówię o GOPS, bo tam na milę śmierdzi korupcją i przekrętem. Obdzielili 5 rodzin (swoich rodzin) 21 tysiącami sadzonek i fertig.
Wstyd i hańba oraz wielka głupota i pazerność rozdających i biorącym te dary. A o PCK to o tak zacnej kiedyś organizacji, to nawet wstyd w takiej sytuacji wspomnieć. Czyżby żyli na innej satelicie i nie znali realiów wyrządzonych szkód?, by zgodzić się na takie beznadziejnie niesprawiedliwe rozdawnictwo pieniędzy (darów) przekazanych przez darczyńców?. To oni wspólnie z wnioskodawcami są winni zaistniałej sytuacji. A tych co bezwstydnie pobrali należałoby wymienić z imienia i nazwiska na tablicach ogłoszeń w gminie. Są to poprostu ludzie bez jakiegokolwiek wstydu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mimo, że pomoc przyszła tylko do pięciu mieszkańców z terenów zalanych, to przecież nikt nie zmuszał nikogo żeby przydzielić tą pomoc tylko 5 osobom. To była tylko i wyłącznie dobra wola. A dobrze wiemy, że dyrektor PCK-u obiecał pomoc innym rodzinom zalanych w maju tamtego roku. Jestem przekonana, że pomoc trafiła do dobrych gospodarzy, a nie tych którzy swoje dary sprzedają, a było takich wielu. Nie chce tu brudów wyciągać, ale ludzie dostawali worki z pszenicą i sprzedawali je do tej samej osoby od której je dostali w darach- to jest naprawdę skandal, a nie jakieś drzewka i jakoś nikt o tym nie mówi. Dlaczego to kierowniczka nie mogła swojemu synowi przydzielić tych drzewek jak tez był jednym z tych, których powódź zniszczyła całe gospodarstwo. Tak na serio to ludzie jeden drugiemu zazdroszczą kto więcej na tej powodzi skorzystał!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...