Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
gość napisał:
Gościu nie przeżyłeś tego co my!, miałem dom, który był postawiony niedawno, musiałem rozebrać i postawić nowy, mieszkam teraz na poddaszu i nie mam kasy wykończyć, ubezpieczenie mnie olewa a płaciłem 15 lat ubezpieczenie, 4 ha sadu musiałem wyrwać - jesteś taki mądry to powiedz z czego mam teraz żyć i utrzymać rodzinę, łatwo się pisze jak się ma gdzie mieszkać i gdzie pracować. Zapraszam do Wilkowa i Zastowa, zobaczysz na własne oczy co tu jest bo pewnie nie byłeś tylko piszesz głupoty, które ktoś ci opowiadał.
współczuje i każdemu może się różnie przydarzyć, jak nie ma wyjścia to trzeba się brać za inną robotę, szukać pracy gdzie indziej a nie biadolić i czekać na daninę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszyscy byście ciągle chcieli aby wam dawać i dawać i dawać, nikomu nikt nic nie daje tylko musi zapierd.... i wy weście się do roboty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzetelna napisał:
Mimo, że pomoc przyszła tylko do pięciu mieszkańców z terenów zalanych, to przecież nikt nie zmuszał nikogo żeby przydzielić tą pomoc tylko 5 osobom. To była tylko i wyłącznie dobra wola. A dobrze wiemy, że dyrektor PCK-u obiecał pomoc innym rodzinom zalanych w maju tamtego roku. Jestem przekonana, że pomoc trafiła do dobrych gospodarzy, a nie tych którzy swoje dary sprzedają, a było takich wielu. Nie chce tu brudów wyciągać, ale ludzie dostawali worki z pszenicą i sprzedawali je do tej samej osoby od której je dostali w darach- to jest naprawdę skandal, a nie jakieś drzewka i jakoś nikt o tym nie mówi. Dlaczego to kierowniczka nie mogła swojemu synowi przydzielić tych drzewek jak tez był jednym z tych, których powódź zniszczyła całe gospodarstwo. Tak na serio to ludzie jeden drugiemu zazdroszczą kto więcej na tej powodzi skorzystał!!!
dokładnie, gówno by spod siebie zjadły za drzewko,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
dokładnie, gówno by spod siebie zjadły za drzewko,
Specyfika większości ludzi z tzw. powiśla właśnie taka, my pomagaliśmy im (ościenna gmina) oni nam "za chiny" by nie pomogli - wypowiedź mieszkańca Wilkowa. Nigdy nie byłem za generalizowaniem bo każdy człowiek to odrębna jednostka, ale tyle zawiści co siedi w tych ludziach, pazerności, wiecznego niezadowolenia i narzekactwa- nie widziałem nigdzie. Do tego króluje zasada "zastaw się a postaw". Udziela się niemalże wszystkim i mamy taki dziwny region. O pani kierownik z OPS-u już dawno słyszałem nieciekawe opinie, ale myślałem, że to pomówienia zawistnych ludzi - teraz widzę, że prawda zaczyna wychodzić na jaw, a ta prawda przeraża.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jesteśta wszyscy popier***eni to jest tylko wierzchołek góry lodowej pomyślcie co się dzieje w sejmie a co w senacie CHODZICIE NA WYBORY ?jak tak to sami jesteście sobie winni ku*** a jak nie to jesteście bo mogło być lepiej a teraz wszystkich obwiniacie,do młodych- weżcie sprawy w swoje ręce bo wszystko co znacie to droga pod sklep. takie są realia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co do naszego księdza,to sku***syna wypędzić !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzetelna napisał:
.... Dlaczego to kierowniczka nie mogła swojemu synowi przydzielić tych drzewek jak tez był jednym z tych, których powódź zniszczyła całe gospodarstwo. Tak na serio to ludzie jeden drugiemu zazdroszczą kto więcej na tej powodzi skorzystał!!!
Gdyby wszyscy poszkodowani dostali po równo byłoby OK ! Ale tak wąska grupa "wybrańców" może świadczyć o nadużyciu stanowiska przez osobę ,która stoi na czele organu mającego pomagać innym, a nie tylko " swoim". Powódź dokonała wielu zniszczeń, ale jednocześnie odsłoniła prawdziwe oblicza ludzi i ich charaktery.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co do pani aliny k. to narazie jest fajna ale ciekawe kiedy coś jej zaproponują i przestanie krzyczeć zauważam dziwne podobieństwo do leppera a tej pani z opieki należy postawić zarzuty ukarać do przykładu bo nigdy ku*** nie będzie lepiej starych radnych zastąpić nowymi wójt jak wójt ale nie nasz bo u nas to ludzie zawistni i jeden drugiemu za pięć złoty oko wykuje a co dopiero puścić kogoś do rządzenia a u władzy sami cwaniacy i rąbią nas w dupę lubicie być je***i w dupę ? stwierdzam chyba tak. gdzie reszta dróg co z mostami a na cmentarz gdzie most to raczej ksiądz coś powinien z tym robić a ten się na chapał resztę zmarnował a teraz spier***a to dopiero sługus szatana LUDZIE OCKNIJCIE SIĘ.WSZYSTKO NIE TAK JAK POWINNO BYĆ do głosowania idą :stare baby co ksiądz to dla nich bóg alkocholicy spod sklepów co za wino zrobią wszystko, koledzy tych co rządzą czyli starzy komuniści co myślą że dalej można kraść sołtysami zostają pijacy i złodzieje pytam się gdzie jest młodzież która myśli inaczej kiedy będzie lepiej wracając do pani z opieki która nie jest rolnikiem tylko my podatnicy ja utrzymujemy i to dla nas powinna rządzić bo DOBRY GOSPODARZ TO TAKI CO WSTAJE RANO I DAJE JEŚĆ SWOJEMU DOBYTKOWI I OGLĄDA GOSPODARSTWO A DOPIERO PÓŻNIEJ SAM SIĘ NAJADA a tu ku*** na odwrót jeszcze powinni ją dopaść za te nie legalne remonty domów co jednym dała zielone światło na odbudowe a innym nie gdzie tu sprawiedliwość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stare powiedzenie z wieków mówi "Żeby Wisła nie topiła to by powiślanka w złocie nie chodziła " stare ale bardzo życiowe biedni o dary się pozabijają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sąsiad napisał:
biedni o dary się pozabijają
Po tym co widziałem powinno powstać przysłowie: "Biedni" o dary się zabijają, a potrzebujący g.. dostają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajnie się bawicie w tym WILKOWIE,ja mieszkam w gminie Łaziska,straty prawie 80%,zero kasy,darów,pomocy,wasza pazerność jest ogromna,i tak was znów utopi a ja sobie na konto dobre winko wypije
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Powiślok zostanie powiślokiem, czyli pazernym, zachłannym człowiekiem. było mi Ich żal, ale do czasu, gdy na własne oczy zobaczyłam, że tylko czekają az im ktoś coś da a sami tylko narzekają. Tych ludzi nic nie nauczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
wszyscy byście ciągle chcieli aby wam dawać i dawać i dawać, nikomu nikt nic nie daje tylko musi zapierd.... i wy weście się do roboty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt tak jak na Powiślu nie harował i nie haruje - jeżdżę do dziadków to wiem. Więc odpier...ol się jak nie wiesz o czym piszesz. Ludzie tam ciężko pracowali i się czegoś dorobili, a powódź zniszczyła prawie wszystko. Jeśli będziesz w potrzebie to mam nadzieję, że nie będziesz mówił DAJ, DAJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda jest taka, że owa Pani Sz. złamała prawo, wykorzystując swoje stanowisko. Poniekąd jej się nie dziwię, że wybrała rodzinę. Kogo by nie wybrała to by i tak było źle, 5-10osób na całą gminę? Przecież to i tak by się skończyło aferą. Wszyscy walczycie o te dary, narzekacie na wójta dzięki któremu tak wiele dostaliście. Walczy dla was hieny, a wy tego nie doceniacie. Powinien mieć na was wyje***e i brać wynagrodzenie do końca kadencji. To jacy jesteście wyszło po tej powodzi. Nie jesteście pępkami świata i nie myślcie że wam się wszystko należy. Przypomnę Wam, mieszkańcy Wilkowa to w jak Haniebny sposób pozbyliście się poprzedniego Proboszcza, księdza który dla was tak wiele zrobił. Który był gospodarzem, jakiego nie ma w waszej gminie. Dostaliście lepszego proboszcza za to wasze narzekanie? Rozumiem, że źle się stało bo zaufał obcej osobie. Ale ludzie, było wyjebać tego nieznajomego gościa, a księdza oszczędzić. Brzydzę się was, bo wszyscy jesteście na pokaz KATOLIKAMI. Jest też pewna kobieta która dalej sra niż widzi, zawsze się udziela gdy tylko jest afera związana z kościołem. Lecz nigdy jej w kościele w Wilkowie nie widziałem. No chyba, że przyszła wrzucać coś na księży. Wy jesteście Katolikami? Ktoś tu pisał o tym jak bardzo ciężko ludzie pracują w Wilkowie. To jak ciężko pracujecie, odzwierciedla wasze "śmieszne" narzekanie, które powoduje praca społeczna. Dzięki to której dostajecie 1000zł na osobę. Zobaczcie jak inni pracują całe życie tak. A wy pracujecie od kilku miesięcy i ku*** narzekacie. Bo to, bo tamto, bo sramto. Nie martwię się wami bo coraz większa ilość Pijaków umiera, a to dlatego że Państwo dało pieniądze. Które "umiejętnie" wykorzystujecie. I nie szkoda mi tego, że ja na to wasze je***e pijaństwo pracuję. Darmozjady. Weźcie się do roboty. Nie macie perspektyw na przyszłość? Bo nie myślicie! Jest wiele alternatyw dla rolników. Cieszyłbym się jakby choć jeden rolnik pomyślał i wziął dotację z UE na otwarcie własnego biznesu. Ktoś pisał, że w Szczekarkowie nie było wody po dach. Przestań latać za darami i znajdź chwilę czasu by się przejechać do Szczekarkowa. Zwiedziłem wszystkie wioski w gminie Wilków. To, że w Zastowie ludzie są tacy że nie potrafią się zorganizować do sprzątania to co innego. Myślicie, że ktoś przyjedzie i wam posprząta? Bo mieszkaliście najbliżej wału? Współczuję wam powodzi, ale minął od niej rok! Rozliczcie się z tego co osiągnęliście przez ten rok. Współczuję tym ludziom, którzy tak ciężko pracowali na was gnidy, teraz leżą na cmentarzu. O który nikt nie dba, nie wspominając o ogrodzeniu, o brudnej Kapliczce. Nie zganiajcie winy na Proboszcza. Fakt, że nie potrafi się zorganizować powinien być powodem dla którego wy to zrobicie i zadbacie o tych, którzy zagwarantowali wam jakiś byt. A na koniec chciałbym by ktoś wam uświadomił w tych tępych głowach jak wasza gmina wypada na tle innych zalanych gmin pod względem otrzymanej pomocy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Waldek - tyle nienawiści co w tobie i twojej wypowiedzi to mawet wszyscy powiślaccy w sumie nie mają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram - szmaciarzu nie masz pojecia o pracy i zyciu głupi pusty chamie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kool napisał:
Nikt tak jak na Powiślu nie harował i nie haruje - jeżdżę do dziadków to wiem. Więc odpier...ol się jak nie wiesz o czym piszesz. Ludzie tam ciężko pracowali i się czegoś dorobili, a powódź zniszczyła prawie wszystko. Jeśli będziesz w potrzebie to mam nadzieję, że nie będziesz mówił DAJ, DAJ
jJa też ciężko pracuję, ale prezentuję sobą jakiś poziom. a ja dzisiaj widziałam panią z Powiśla w butach upapranych gnojem, a słownictwo okropne. i to wszystko w miejscu publicznym w miejscowości gminnej. I to cały obraz Powisla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Waldek - napewno jestes z wilkowa skoro tak dobrze znasz sytuację i pewnie SAM SIĘ NACHAPAŁEŚ pieniędzy i nie wiesz jak wyglądaja ludzie pokrzywdzeni.Taką epistołe walnąłeś cymbale.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawda jest taka ze ci co tam byli to same lenie na czele z pania Kluziak maja tyle do roboty a pracowac sie im nie chce aby oglądają się za darami a reszta ludzi z gminy jakoś nie przyszła bo pracują ciężko w polu .nie robcie sensacji wystarczy sie przejechac po takich miejscowościach jak Machów ,Kąty ,Szkuciska ,Kępa ,Majdany, Rybaki ,Zagłoba ,Kłodnica,i sprawdzic czy tym ludziom sie naleza te owe drzewka a mysle ze nie bo jakos zakwitly im te sady ale telewizja i gazety tego nie pokazują .ciekawe czy rok temu te próżniaki były ratować wal w Zastowie bo na pewno nie bo w ich otoczeniu bylo aby myślenie ze zaleje aby te dwa Zastowy i zadruki i ze do nich woda nie dojdzie a teraz tak wiele żądają.znam to cale powiśle dobrze i wiem to z doswiadczenia ze jak by taka krzywda się stalą w innym rejonie kraju to nikt by nawet nie dal tym ludziom nawet kilograma jabłek.Wzięli tyle kasy a jeszcze mało nakręcili na rachunkach i sobie samochodu kupili za owe lewe pieniądze . a co do pani Sz to jej tam nikt nie lubi bo wykonywala solidnie swoja prace . .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...