Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wilków: Cztery tiry paneli dla powodzian

Utworzony przez aśka, 18 sierpnia 2010 o 08:48 Powrót do artykułu
Wielki szacunek dla pomysłodawców właśnie takiej formy pomocy.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
uwaga . znam się na panelach podłogowych bardzo dobrze (sprzedaż montaż) i wiem że największy wróg paneli to wilgoć. Układałem panele w zalanym mieszkaniu, 4 miesiące po zdarzeniu i po tygodniu panele były do wyrzucenia.Pamiętajcie WILGOĆ TO WRÓG PANELI !!! POZDRAWIAM
0
I gdzie te cztery tiry paneli?? Czyżby zaginęły w akcji?? W gminie nic nie wiedzą, do parafi strach się zgłaszać.. więc co inego pozostało?? Jak ktoś wie to niech odpowie Pozdrawiam i życze miłego poszukiwania paneli
0
~zainteresowany napisał:
I gdzie te cztery tiry paneli?? Czyżby zaginęły w akcji?? W gminie nic nie wiedzą, do parafi strach się zgłaszać.. więc co inego pozostało?? Jak ktoś wie to niech odpowie Pozdrawiam i życze miłego poszukiwania paneli
0
tiry mialy opoznienie na trasie, ale dotarly do gminy Wilkow. Rozladunek odbyl sie w Kolonii WIlkow. Na miejscu byli przedstawiciele Grupy Muszkieterow i wladze lokalne, ktore zadecyduja jak je rozdysponowac wsrod mieszkancow. pozdrawiam, S.Wylam
0
oby nie bylo tak jak z innymi darami,tam w wilkowie jest drugie dno....może ktos wie co sie stalo z pieniedzmi z caritasu itp..
0
ann napisał:
oby nie bylo tak jak z innymi darami,tam w wilkowie jest drugie dno....może ktos wie co sie stalo z pieniedzmi z caritasu itp..
Wydaje mi się, że Caritas bardzo traci, bo faktycznie nie wiadomo co się dzieje z funduszami. Warszawa odsyła do diecezji, a diecezja do parafii i dalej ...co? Nic! Ksiądz przeniesiony, "przyjaciel" księdza ucieka, a ludzie jak nic nie dostali, tak nie dostają Z panelami też ciekaw sprawa, bo nawet autor artykułu w dzienniku nie wiedział gdzie utknęły Byc po jego interwencji znalazły się
0
zgadzam sie tiry dojechały ale pojedynczo,ostatni jak jechał od str zagłoby tylko było słychać przez cb rozmowe dwóch kierowców miedzy soba "ty zajedziemy najpierw do szfagra mojego tam zrzucimy 4 palety potem pojedziemy do mnie zostawimy 4 palety i po drodze jeszcze kogoś chętnego znajdziemy..." i ten osttatni tir dojechał z dużym opuznieniem
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: