Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
I gdzie teraz jest Tusk i jego minister Miller, w piłkę grają? Przez 20 lat III RP, doprowadzono do takich zaniedbań, które powodują ludzkie tragedie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
pablo napisał:
I gdzie teraz jest Tusk i jego minister Miller, w piłkę grają? Przez 20 lat III RP, doprowadzono do takich zaniedbań, które powodują ludzkie tragedie.
Dodałbym do tego jakieś 45 lat komunizmu. Ale Polak i przed szkodą i po szkodzie głupi. Dla wszystkich ugrupowań liczy śię tylko utrzymanie rękami i nogami "przy korycie". Resztę mają w nosie.
0
A gdzie jest Kaczyński ?? Co zrobił aby naprawić tą sytuacje ?? A zapomniałem, zaczął się leczyć na nogi... bo na głowę dawno za późno. I dla czego ci ludzie dalej się odbudowywują w tych samych miejscach ?? Przecież te miejsca jeszcze nie raz odwiedzi wielka fala, i znowu będzie płacz i zgrzytanie zębów. Głupi ten naród.
0
Stadiony ważniejsze;/ Zrozumieć tych ludzi może tylko ten, kto tam był, kto to widział, kto pomagał. Zero pomocy ze strony rządu;/
0
JP napisał:
A gdzie jest Kaczyński ?? Co zrobił aby naprawić tą sytuacje ?? A zapomniałem, zaczął się leczyć na nogi... bo na głowę dawno za późno. I dla czego ci ludzie dalej się odbudowywują w tych samych miejscach ?? Przecież te miejsca jeszcze nie raz odwiedzi wielka fala, i znowu będzie płacz i zgrzytanie zębów. Głupi ten naród.
Głupi to jesteś ty pajacu, naucz się na początek pisać, a później włączaj się do dyskusji. Jak jesteś taki kozak daj setkom tych rodzin pieniądze na wykupienie ziemi gdzie indziej, aby mogli się osiedlić i stawiać domy. Znajdź kupców na ich działkę, taki mądrala jesteś. Siedzisz w ciepełku w domciu i g*** wiesz o życiu szczylu. Won do szkoły, a nie przed kompem siedzisz;/ Prezydent Kaczyński zmarł przed powodzią, a Jarek Kaczyński nie jest premierem, więc nie wiem do czego pijesz porównując sytuację. Najlepiej kłapać jadaczką głupoty, forum anonimowe to się aż prosi, żeby coś głupiego napisać, tylko w realu posikujesz w stringi jak cię ominie 2 gości z dresach;/ żal.pl
0
gdyby kazda parafia lubelszczyzny objeła patronat nad kilkoma /2-4 / domami to byłoby juz skończone a nasi chrzescijanie troche by zgłębili swa wiare odkrywajac na nowo znaczenie słowa blizni , ale cóz arcybiskup ma teraz inne rzeczy na głowie , pomodlic sie pomodlił , poapelował , jak skończa to moze i jakas wstege przetnie , poświeci . Czasem mi wstyd za nasz Kosciół . ps jeszcze nigdy nie dałem na pomoc az tak duzo , jeszcze nigdy nie mobilizowałem do tego swoich kolegów , zawiezlismy do Wilkowa za ok 10 tys w cenach detalicznych , bez faktur bez wsadzania w swoje koszta .
0
spoko napisał:
gdyby kazda parafia lubelszczyzny objeła patronat nad kilkoma /2-4 / domami to byłoby juz skończone a nasi chrzescijanie troche by zgłębili swa wiare odkrywajac na nowo znaczenie słowa blizni , ale cóz arcybiskup ma teraz inne rzeczy na głowie , pomodlic sie pomodlił , poapelował , jak skończa to moze i jakas wstege przetnie , poświeci . Czasem mi wstyd za nasz Kosciół . ps jeszcze nigdy nie dałem na pomoc az tak duzo , jeszcze nigdy nie mobilizowałem do tego swoich kolegów , zawiezlismy do Wilkowa za ok 10 tys w cenach detalicznych , bez faktur bez wsadzania w swoje koszta .
Gdybyś cymbale znał znaczenie słowa "Kościół" to mógłbyś zabierać głos. A tak to pieprzysz farmazony i myślisz że jesteś mądry, a jesteś głupi jak but z lewej nogi. Jeżeli porównałbyś pomoc Kościoła jaką niesie On potrzebującym z innymi organizacjami lub z lichymi dziesięcioma tysiącami /o których trąbisz na całą okolicę/ które wraz ze znajomymi przeznaczyłeś na pomoc to mocno musiałbyś się wstydzić ale za siebie.
0
gość napisał:
Gdybyś cymbale znał znaczenie słowa "Kościół" to mógłbyś zabierać głos. A tak to pieprzysz farmazony i myślisz że jesteś mądry, a jesteś głupi jak but z lewej nogi. Jeżeli porównałbyś pomoc Kościoła jaką niesie On potrzebującym z innymi organizacjami lub z lichymi dziesięcioma tysiącami /o których trąbisz na całą okolicę/ które wraz ze znajomymi przeznaczyłeś na pomoc to mocno musiałbyś się wstydzić ale za siebie.
mój drogi bracie , nie opluwaj blizniego swego , nie jestem głupi , nie jestem cymbałem i nie pieprze farmazonów wiem że nie dałem duzo , napewno Ty drogi bracie dałeś ze swoimi przyjaciółmi znacznie więcej z czego sie moge jedynie cieszyć . Mam nadzieje że Łaska Panska natchnie Twą dusze przy wieczornym różańcu i ze swojej wypowiedzi wyspowiadasz sie przy najbiższej spowiedzi . Co do Twego pytania - Kościół - to My , drogi bracie i My wszyscy organizując sie poprzez nasze parafie mogliśmy pomóc znacznie więcej , organizacje Kościelne tyle mogą przeznaczyć na pomoc ile ile my , członkowie Kościoła im przekażemy a pomoc jest zawsze bardziej efektywna gdy cel jest bardziej sprecyzowany . Jeszcze raz proszę Ci o nie uzywanie tak plugawego języka . Szczęść Boże
0
to są wlaśnie cuda cudcznego Tuska w które, przy pomocy TVN-u uwierzyli tacy ludzie jak JP a nie czują że od tylca ich horcują różne miry zbychy rychy itp.Poprostu Olejnikowa ,Lisy ,Kolendy wyłączyly takim ludziom czucie, przez to głowa nie boli ale pupcia bardzo.
0
A dlaczego Pan Piwko nie wspomniał, że posiada drugie mieszkanie w Poniatowej, a mieszkanie w Zastowie trzeba było najpierw wykończyć, żeby teraz wyłudzać od ludzi pieniądze!
0
Takich mieszkań jak w Zastowie Polanowskim jest dużo więcej. Inne wsie też zostały poszkodowane w wyniku powodzi. i nikt nie narzeka tylko się wziął za robotę i chce coś zrobić własnymi siłami
0
~spoko~ jesteś głupszy anizeli on, piszesz takie bzdury miernoto ze żal czytać ma racje że naród jest głupi a mieszkańcy zalanych miejscowości tacy są bo gdyby nie byli nie osiadaliby ponownie na zagrożonych terenach no ale jak państwo da na remonty to czemu nie prawda? zła jestem na mieszkańców gminy Wilków zero wdzięczności za pomoc tylko ciągle mało i mało i wieczne niezadowolenie, nie jeden nie ma tego co Wy otrzymaliśie zaraz po powodzi wiec czas sie zastanowić a nie ciągle narzekacie
0
Pan Piwko nigdy nie ukrywał ,że ma mieszkanie w Poniatowej ciężko pracował na utrzymanie dwóch domów. Bo zanim mieszkańcy Zastowa powstawali ze swoich łóżek pan Piwko potrafił np pola zaorać lub nawóz rozsiać. Ale o tym nikt nie wie bo jak tu wiedzieć jak się późno wstało. Pewnie pisze to ktoś w jego wsi bo tylko tacy wiedzą o tym ,ale warto przypomnieć jaka zrujnowaną gospodarkę pan Henryk zastał ile w nią pracy włożył razem ze swoją rodziną i co stracili w powodzi. Co do domu w Zastowie to parter domu był całkowicie wykończony tylko piętro nie było w pełni wykończone. Mniej zazdrości w życiu i więcej chęci do pracy życzę.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: