Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Mam pomysł - może do pomocy skierowac wojsko, genialnie proste, że też rządzacy na to nie wpadli??, czy są aż tak ciemni???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na co ci urzędnicy tam potrzeba rąk do pracy,a nie stado urzędasów.Urzędnicy są od papierkowej roboty,a papier się tylko przyda do wycierania t...ka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE MA KTO SPRZĄTAĆ BO PRAWIE WSZYSCY WYDZIERAJĄ SOBIE DARY I CZEKAJĄ NA FRAJERÓW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pomocnik napisał:
Mam pomysł - może do pomocy skierowac wojsko, genialnie proste, że też rządzacy na to nie wpadli??, czy są aż tak ciemni???
He he he a skąd je wziąść jak większa część siedzi w Afganistanie? A reszta co została to wyższe stopnie oficerskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urzędnicy się przebiorą w ciuchy robocze i będą sprzątać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam że ludziom starszym trzeba pomóc. Ale na pewno nie tym którzy stoją po dary w każdym punkcie. Moi rodzice sami uporali się z naprawdę dużym bałaganem, nie czekając na pomoc miesiąc tylko na bieżąco sprzątali, wystarczą chęci. A dary niedługo się skończą, zresztą nie wiem po co komuś zapas proszku do prania na 5 lat no ale ludzie są łapczywi jak dają trzeba brać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokladnie, jak wyzej napisal jeden internauta, moze wojsko zamiast siedziec i pierdziec w stolki w koszarach przydaloby sie na cos, w koncu biora pieniadze i to niemale, no ale pelo powie ze sie nie da i juz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pfff napisał:
dokladnie, jak wyzej napisal jeden internauta, moze wojsko zamiast siedziec i pierdziec w stolki w koszarach przydaloby sie na cos, w koncu biora pieniadze i to niemale, no ale pelo powie ze sie nie da i juz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Poznaniu jest organizacja wolontariacka Jeden Świat. Organizacja pomaga polskim i światowym wolontariuszom przyjechać do wymienionej pracy ! Jeśliby Jeden Świat ogłosił nabór wolontariuszy ,to mielibyście młodych i oddanych ludzi do pracy i innej pomocy z całego świata ! Wolontariusze przyjeżdżają z całego świata;należy im zapewnić jakieś zakwaterowanie i posiłki. Wplontariusze pracują cały rok-wg własnych dwcyzji . Gmina lub osoba prywatna może w każdej chwili takich wolontariuszy mieć ,bez problemu !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomorzak napisał:
W Poznaniu jest organizacja wolontariacka Jeden Świat. Organizacja pomaga polskim i światowym wolontariuszom przyjechać do wymienionej pracy ! Jeśliby Jeden Świat ogłosił nabór wolontariuszy ,to mielibyście młodych i oddanych ludzi do pracy i innej pomocy z całego świata ! Wolontariusze przyjeżdżają z całego świata;należy im zapewnić jakieś zakwaterowanie i posiłki. Wplontariusze pracują cały rok-wg własnych dwcyzji . Gmina lub osoba prywatna może w każdej chwili takich wolontariuszy mieć ,bez problemu !
Hallo, do mojej powyższej wypowiedzi pragnę jeszcze dopisać adresy -wziąłem je z internetu . projekty@jedenswiat.org.pl www.jedenswiat.org.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...