Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Mam pomysł - może do pomocy skierowac wojsko, genialnie proste, że też rządzacy na to nie wpadli??, czy są aż tak ciemni???
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Na co ci urzędnicy tam potrzeba rąk do pracy,a nie stado urzędasów.Urzędnicy są od papierkowej roboty,a papier się tylko przyda do wycierania t...ka.
0
NIE MA KTO SPRZĄTAĆ BO PRAWIE WSZYSCY WYDZIERAJĄ SOBIE DARY I CZEKAJĄ NA FRAJERÓW
0
pomocnik napisał:
Mam pomysł - może do pomocy skierowac wojsko, genialnie proste, że też rządzacy na to nie wpadli??, czy są aż tak ciemni???
He he he a skąd je wziąść jak większa część siedzi w Afganistanie? A reszta co została to wyższe stopnie oficerskie
0
Urzędnicy się przebiorą w ciuchy robocze i będą sprzątać!
0
Uważam że ludziom starszym trzeba pomóc. Ale na pewno nie tym którzy stoją po dary w każdym punkcie. Moi rodzice sami uporali się z naprawdę dużym bałaganem, nie czekając na pomoc miesiąc tylko na bieżąco sprzątali, wystarczą chęci. A dary niedługo się skończą, zresztą nie wiem po co komuś zapas proszku do prania na 5 lat no ale ludzie są łapczywi jak dają trzeba brać.
0
dokladnie, jak wyzej napisal jeden internauta, moze wojsko zamiast siedziec i pierdziec w stolki w koszarach przydaloby sie na cos, w koncu biora pieniadze i to niemale, no ale pelo powie ze sie nie da i juz
0
pfff napisał:
dokladnie, jak wyzej napisal jeden internauta, moze wojsko zamiast siedziec i pierdziec w stolki w koszarach przydaloby sie na cos, w koncu biora pieniadze i to niemale, no ale pelo powie ze sie nie da i juz
0
W Poznaniu jest organizacja wolontariacka Jeden Świat. Organizacja pomaga polskim i światowym wolontariuszom przyjechać do wymienionej pracy ! Jeśliby Jeden Świat ogłosił nabór wolontariuszy ,to mielibyście młodych i oddanych ludzi do pracy i innej pomocy z całego świata ! Wolontariusze przyjeżdżają z całego świata;należy im zapewnić jakieś zakwaterowanie i posiłki. Wplontariusze pracują cały rok-wg własnych dwcyzji . Gmina lub osoba prywatna może w każdej chwili takich wolontariuszy mieć ,bez problemu !
0
Pomorzak napisał:
W Poznaniu jest organizacja wolontariacka Jeden Świat. Organizacja pomaga polskim i światowym wolontariuszom przyjechać do wymienionej pracy ! Jeśliby Jeden Świat ogłosił nabór wolontariuszy ,to mielibyście młodych i oddanych ludzi do pracy i innej pomocy z całego świata ! Wolontariusze przyjeżdżają z całego świata;należy im zapewnić jakieś zakwaterowanie i posiłki. Wplontariusze pracują cały rok-wg własnych dwcyzji . Gmina lub osoba prywatna może w każdej chwili takich wolontariuszy mieć ,bez problemu !
Hallo, do mojej powyższej wypowiedzi pragnę jeszcze dopisać adresy -wziąłem je z internetu . projekty@jedenswiat.org.pl www.jedenswiat.org.pl
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: