Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wilków: powodzianie marzną w kontenerach, ich domy są w rozsypce

Utworzony przez from toleranted, 14 października 2010 r. o 08:01 Powrót do artykułu
je***e państwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wójt, jesteś głąbem i tyle. Jaka diagnoza i przez kogo ma być wykonana, przez sołtysów, teraz w październiku? A co robiłeś palancie od czerwca, poza pozowaniem przed kamerami? Twój czas w tej gminie minął, mamy cię dość, niedorajdo i nieudaczniku, wracaj do Opola.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
By żyło się lepiej !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I o co chodzi? Stolica województwa kandyduje do ESK 2016 i to sie tylko liczy! Wilków niech się martwi sam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę rozwiązanie, Mieszkańców którzy długo czekali na decyzje urzędników przenieść do mieszkań biurokratów a tych na ich miejsce. Dzięki temu może nie teraz ale przy kolejnej powodzi decyzje będą podejmowane szybko.Nie wiem kto dał uprawnienia tym członkom komisji ale oni chyba wyobrażają sobię że u nas nie ma zimy a co najwyżej pora deszczowa. Nie bez winy są sami mieszkańcy terenów zalanych którzy bezczynnie czekali na dotacje bo im "się należy" choć gdy chodzi o ubezpieczenia domów to nie bo to drogo. Mogę zrozumieć ludzi w podeszłym wieku którzy nie rozumieją że ciężka komuna już się skończyła i nie za wiel im się należy a o wszystko muszą zdbać sami ale młodzi, chcieli być cwańsi od innych. Gdyby na taki terenach ubezpieczenia były obowiązkowe to już dawno dostali by odszkodowania a do tego przy dużej ilości ubezpieczających się składki były by o wiele niższe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
K**** a ja się pytam gdzie są te odpakowane budynki bo jadąc wczoraj przez wilków to ja takich ruin nie widziałem a kto wam kazał czekać woda porwała jedna ścianę chałupa drewniana z przed 80 lat i oni się zastanawiają czy burzyć czy nie ale tak to jest jak ktoś spał wcześniej w oborze a teraz liczy że mu państwo pałac postawi za to że go zalało a to co on nie widział jak się stawiał że Wisła obok i będzie wylewać. Rodzinie przyznano 100 000 zł i k***** za to niby chałupy nie można było postawić. Kogo bym si e nie pytał z powodzian mówi ze na powodzi zarobił bo ma lepsza chatę i jeszcze kasy pozostało tylko trzeba du**** ruszyć i trochę inicjatywy a nie cały czas na państwo jechać ze nic nie robi a sami nic nie robią bo ci co robili to maja już takie pałacyki odpakowane i się zima nie martwią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ot i cała prawda o powodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
K**** a ja się pytam gdzie są te odpakowane budynki bo jadąc wczoraj przez wilków to ja takich ruin nie widziałem a kto wam kazał czekać woda porwała jedna ścianę chałupa drewniana z przed 80 lat i oni się zastanawiają czy burzyć czy nie ale tak to jest jak ktoś spał wcześniej w oborze a teraz liczy że mu państwo pałac postawi za to że go zalało a to co on nie widział jak się stawiał że Wisła obok i będzie wylewać. Rodzinie przyznano 100 000 zł i k***** za to niby chałupy nie można było postawić. Kogo bym si e nie pytał z powodzian mówi ze na powodzi zarobił bo ma lepsza chatę i jeszcze kasy pozostało tylko trzeba du**** ruszyć i trochę inicjatywy a nie cały czas na państwo jechać ze nic nie robi a sami nic nie robią bo ci co robili to maja już takie pałacyki odpakowane i się zima nie martwią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielu ludzi,dzieci i starców marznie ,choruje i umiera z głodu w biedzie i opuszczeniu ,tak było zawsze i będzie.Wszystkim należy się pomoc taka na jaką stać społeczeństwo państwa i świata.Ale często ci ludzie sami powinni się ruszyć i coś robić, a nie tylko czekac i wołać daj,daj,daj.Pobudowali się w miejscach zalewowych i nadal tam chcą zostać i za ro k czy dziesięc będzie znowu daj,daj,daj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
from toleranted napisał:
je***e państwo
To po co tu siedzisz wyp.... stąd i nie zapomnij zabrać ze sobą podobnego do ciebie Kaczyńskiego.Macie wolną drogę i błogosławięństwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
K**** a ja się pytam gdzie są te odpakowane budynki bo jadąc wczoraj przez wilków to ja takich ruin nie widziałem a kto wam kazał czekać woda porwała jedna ścianę chałupa drewniana z przed 80 lat i oni się zastanawiają czy burzyć czy nie ale tak to jest jak ktoś spał wcześniej w oborze a teraz liczy że mu państwo pałac postawi za to że go zalało a to co on nie widział jak się stawiał że Wisła obok i będzie wylewać. Rodzinie przyznano 100 000 zł i k***** za to niby chałupy nie można było postawić. Kogo bym si e nie pytał z powodzian mówi ze na powodzi zarobił bo ma lepsza chatę i jeszcze kasy pozostało tylko trzeba du**** ruszyć i trochę inicjatywy a nie cały czas na państwo jechać ze nic nie robi a sami nic nie robią bo ci co robili to maja już takie pałacyki odpakowane i się zima nie martwią.
Zmień język to może i rozsądek powróci. Kolega to nie wie, że żeby cokolwiek z zabudowań rozebrac to trzeba mieć stosowną akceptację po złozeniu stosownego projektu? Kolega to tak wiazanki puszcza z nawyku czy rozsadku - czytałeś choc to na co tak siarczyście wyklinasz? Inicjatywę to Ty sobie możesz mieć - być może gdyby to na ciebie trafiło to ta k.... by pomogła bardziej niż sytuacja. Tak na marginesie to nie wiem czy wiesz, że europejska dyrektywa powodziowa jeszcze nie zostala po dzis dzien wdrozona na terytorium RP? Chyba, że została wdrozopna jakim tajnym i poufnym dokumentem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
...drewniana z przed 80 lat i oni się zastanawiają czy burzyć czy nie ale tak to jest jak ktoś spał wcześniej w oborze a teraz liczy że mu państwo pałac postawi za to że go zalało a to co on nie widział jak się stawiał że Wisła obok i będzie wylewać. Rodzinie przyznano 100 000 zł i k***** za to niby chałupy nie można było postawić. Kogo bym si e nie pytał z powodzian mówi ze na powodzi zarobił bo ma lepsza chatę i jeszcze kasy pozostało tylko trzeba du**** ruszyć i trochę inicjatywy a nie cały czas na państwo jechać ze nic nie robi a sami nic nie robią bo ci co robili to maja już takie pałacyki odpakowane i się zima nie martwią.
Jak ktos stawial chalupe 80 lat temu to Wisla byla nie regulowana i tereny zalewowe byly calkiem gdzie indziej. To poj...ane regulowanie rzek doprowadzilo do tylu powodzi. Jak maja takie palacyki po powodzi to sie tam przeprowadz baranie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Porażające !!! Jak czytam o tym,co się dzieje po powodzi to wydaje mi się,że nie tylko urzędnicy z gminy na czele z wójtem, ale także inni ,aż do ministerialnych stołków, pracują nadal tak,jakby powodzi nie było !!! Zazdroszczę Chilijczykom,że mają taki rząd i prezydenta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bądźcie mocni nadzieją ! Był taki gościu co to gadał,że to wystarczy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NA TYM ZDJECIU WIDAĆ OBRAZ AUTENTYCZNEJ RZĄDOWEJ POMOCY DLA POWODZIAN. Najpierw dopuścili aby zalało lubelszczyznę a nie Warsza(f)kę,ale już środki przeznaczone na usunięcie skutków powodzi zostały w Warsza(f)ce. A Wilków ? a Wilków jest w Polsce "B" a może już "Ż"-et ?.Jak sami słyszeliście,skoro sam obecny prezydent o takiej Polsce nie słyszał to jak można przeznaczać pieniądze na coś czego nie ma ? Kopać ziemianeczki,montować kurne chaty a wstyd medialnie da się zatuszować kiedy ma się do swoich usług takich speców jak ci z TVN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alien Servum C napisał:
Bądźcie mocni nadzieją ! Był taki gościu co to gadał,że to wystarczy...
ALE GO NIE POSŁUCHALI..... ,SPRZEDALI POLSKĘ ZA FABRYCZKĘ MAKARONU WRAZ Z CAŁĄ NADZIEJĄ.DZISIAJ MIANUJĄ SIĘ DO ROLI "IKON","LEGEND". WIESZANI SĄ NA SZTANDARACH CHOCIAŻ POWINNI BYĆ POWIESZENI ZUPEŁNIE GDZIE INDZIEJ. WCZORAJ NA POLONII OGLĄDAŁEM MALICKIEGO I LASKOWIKA,GDZIE TEN OSTATNI NABIJAŁ SIĘ Z POLSKIEGO PATRIOTYZMU I JEGO OFIAR-A POPRZEDNI ZAZNACZYŁ,ŻE TO SĄ "POLSKIE DROGI" KTÓRE ON MA DALEKO W .....GDZIEŚ,BO DLA NIEGO LICZĄ SIĘ WYŁĄCZNIE TALARY.NIE ZDZIWIŁBYM SIĘ GDYBY BYŁO TYLKO TYCH DWÓCH IGNORANTÓW ALE ŻE TA HOŁOTA Z WIDOWNI BIŁA BRAWA?...PRZERAŻAJĄCE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
az napisał:
To po co tu siedzisz wyp.... stąd i nie zapomnij zabrać ze sobą podobnego do ciebie Kaczyńskiego.Macie wolną drogę i błogosławięństwo.
A może ty zabieraj Drzewieckiego i Sikorskiego którzy to uważają,że "POLSKA TO DZIKI KRAJ"i spie*****j ale bez błogosławienstwa bo w to to pewnie nie wierzysz ?.Pamiętaj przyjdzie czas ,że ~OBETNIEMY PAZORY PAZERNEJ DIASPORY~
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
az napisał:
To po co tu siedzisz wyp.... stąd i nie zapomnij zabrać ze sobą podobnego do ciebie Kaczyńskiego.Macie wolną drogę i błogosławięństwo.
Pan Kaczyński jest obywatelem Rzeczypospolitej i gdybyś znał baranie zapisy konstytucyjne a zwłaszcza w tym przypadku Art.52 pkt 4 to byś nie pisał takich bzdur. Znaleźli się wykształciuchy wyedukowani przez importowanych małamedów i zaczynają wyganiać Polaków z ich własnego kraju. A może w Polsce już nie obowiązuje Konstytucja RP tylko prawa Sanhedrynu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
By żyło się lepiej ! Kolegom .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napiszę to znowu jeszcz raz, bo widzę, że dalej nie wiecie na czym stoicie Powiślanie, dokonując waszych życiowych wyborów zadajecie sobie kilka pytań 1. Jak zmieniła się wartość Waszego majątku (domów,działek rolnych , budowlanych itp.) po powodzi? Jak zmieni się po kolejnej (odpukać)? 2. Ile pieniędzy , nerwów , upokorzeń kosztował Was kontakt z budowlańcami remontującymi Wasze domy? 3. Co czujecie, gdy Wisła kolejny raz podchodzi pod wały? Czy możecie spać wtedy spokojnie? 4. Czy będziecie mieli siłę by po raz kolejny (odpukać) pchać ten syzyfowy kamień pod górę? 5. Czy wierzycie, że zadłużone Państwo zawsze będzie sypać groszem na nowe wały, na zasiłki, zapomogi, wyprawki itp. itd? 6. Czy wierzycie , że Państwo pogłębi Wam Wisłę i wytnie krzaki w międzywalu, gdy teren ten jest chroniony programem Natura 2000? 7. Nie zadajcie sobie pytania: czy Wiła znów wyleje? ( bo wyleje napewno). Pytajcie: kiedy? Jeżeli po odpowiedzi na te pytania Wasz optymizm jest nadal niezmącony to zostańcie na żyznej powiślańskiej ziemi, a jeśli macie wątpliwości to szukajcie szczęścia i bezpieczeństwa gdzieś ciut wyżej niż na Waszych ukochanych taplarach. ahoj Powiślanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...