Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wilków: Setki powodzian czekają na pieniądze

Utworzony przez tacowy, 19 września 2011 r. o 21:18 Powrót do artykułu
To jeszcze tych pieniędzy nie wypłacono?Gdzie się podzialy?Przecież Caritas i inne instytucje ko scielne zebrały sporo pieniędzy dla powodzian,szczególnie dla tych z Wilkowa.Nawet klerycy lubelskiego seminarium organizowali pomoc wolontariuszy przy organizowaniu prac społecznych.Ale jak wiadomo,bardzo szybko takie osoby kierowano do remontowania kościoła (malowanie wnętrz,ławek,ogrodzenia.....) No ale co z pieniędzmi?!Gdzie one?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spoko... wybory tuż tuż... zaraz wpadnie do Wilkowa jakaś ważna persona z PO i załatwi co trzeba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ze stadionem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No ciekawe czy któryś będzie taki odważny i przyjedzie znowu sciemniać do Wilkowa ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nigdzie nie spotkałem tak podłych ludzi jak w Wilkowie.Prawdziwy wilków.Ta powódź to nie przypadek,Opatrzność też uznała że zasłużyli sobie solidnie.Szkoda że tak krótko,ta woda powinna tam stać do dziś jak w prawdziwym bagnie. I jeszcze wyciągają łapki po pieniądze.Do roboty !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie każdy jest taki sam... nie wszyscy ludzie są ''podli'' .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie przeczytałeś "wszyscy" ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragedia,tragedią.Ale ta powódź niczego nie nauczyła większości powodzian,niektórych urzędników,a władze centralne nie mając odwagi POWIEDZIEĆ PRAWDY O PRZYCZYNACH POWODZI jak zawsze po '89 roku postąpiły zachowawczo.Trzeba mimo wszystko wierzyć,że jeszcze kiedyś będzie tu POLSKA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polski nie zbudujesz na wierze, lecz na ludziach, pracy, gospodarce, to poprostu maszynka do tworzenia wspólnego dobra, z którego korzystamy w mniejszym lub większym stopniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
urzędn napisał:
Nigdzie nie spotkałem tak podłych ludzi jak w Wilkowie.Prawdziwy wilków.Ta powódź to nie przypadek,Opatrzność też uznała że zasłużyli sobie solidnie.Szkoda że tak krótko,ta woda powinna tam stać do dziś jak w prawdziwym bagnie. I jeszcze wyciągają łapki po pieniądze.Do roboty !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam się, czy warto tracić czas na odpowiedź... Bo na głupotę, arogancję i właściwie nie wiem brak sumienia, jaką Przejawiasz taką wypowiedzią? nie ma mocnych Wilków to takie samo miejsce jak setki innych w Polsce, tacy sami ludzie, ale zapewniam Cię że nie są ,wilkami, jeśli Chcesz ich obrażać i pogrążać po tragedii, jaka ich spoktała Poszukaj swojej ,sfory, której Szukasz, czyli ludzi jak Ty bez serca!!! Jeśli podobnych sobie nie znalazłeś w Wilkowie, przykro mi Nie znajdziesz. Tym ludziom należy się szacunek, są pracowici,wytrwali, nie załamali się, ale odbudowują to, co jak mówisz dała im Opatrzność,nie za karę, ale być może po to by nauczyć takiego GBURA JAK TY,ludzkich odruchów!!! Ja jestem z nich dumna, a za takiego człowieka przez małe ,c, jest mi wstyd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...