Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To jest chory system. Polikwidowano skupy buraków gdzie mozna było odstawić surowiec i nikomu nie stwarzano zagrożenia. Teraz rolnicy są zmuszani do zworzenia buraków w jedno miejsce i TIRy przyjezdżaja po załadunek. Wszystko było by dobrze gdyby nie to, że stwarzają zagrożenie dla kierowców. Sam dziś mało nie wbiłem się w tira, który stał za zakretem czekając na załadunek. Kiedy to się w końcu skończy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...tak wygląda dewastacja dróg. 40 tonowe samochody jeżdżą po gminnych drogach gdzie 3,5 tony to też przesada...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no nie! -to już jest jakaś paranoja! -ludzie: jak Wy jeździcie!!! Czy ten samochód(TIR) spadł z nieba (niczym meteoryt) wprost przed nadjeżdżający samochód?! Zapier*ala samochodem z niewiadomo jaką prędkością, a potem się dziwi, że "nagle" ciężarówka na drodze mu się "zjawiła"! Sam też wczoraj na wąziutkiej drodze obok Cycowa omijałem 3 duże ciężarówki czekające na załadunek buraków z pola obok -ale jechałem powolutku i nic nikomu się nie stało, ani żadne auto nie ucierpiało -bo jeśli się jedzie powolutku w niebezpiecznym miejscu, to niby co może się złego stać? Nie żal mi Drogowych Wariatów! Szkoda tylko niewinnych ludzi, którzy "przy okazji" giną lub ucierpią...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to-to napisał:
no nie! -to już jest jakaś paranoja! -ludzie: jak Wy jeździcie!!! Czy ten samochód(TIR) spadł z nieba (niczym meteoryt) wprost przed nadjeżdżający samochód?! Zapier*ala samochodem z niewiadomo jaką prędkością, a potem się dziwi, że "nagle" ciężarówka na drodze mu się "zjawiła"! Sam też wczoraj na wąziutkiej drodze obok Cycowa omijałem 3 duże ciężarówki czekające na załadunek buraków z pola obok -ale jechałem powolutku i nic nikomu się nie stało, ani żadne auto nie ucierpiało -bo jeśli się jedzie powolutku w niebezpiecznym miejscu, to niby co może się złego stać? Nie żal mi Drogowych Wariatów! Szkoda tylko niewinnych ludzi, którzy "przy okazji" giną lub ucierpią...
przypominam że poza terenem zabudowanym ograniczenie prędkości to 90 km/h akurat tam takie obowiązuje, i nie pisz że zza zakrętu i górki dostrzeżesz tak sprytnie nawet 10 ciężarówek bo nieraz , bez żadnego oznakowania za łukiem drogi wyrasta po zmroku nieoswietlona cięzarówka czekająca na załadunek i nie trzeba "niewiadomo jakiej prędkości" aby doprowadzić do wypadku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak ci Panowie z tych ciężarówek jadą po mieście to strach się bać. Często wracam z pracy i widzę jak pędzą który szybciej, zawsze staram się byc kilka samochodów za nimi, nie wspomnę o wciskaniu się z pasa na pas i zajeżdżaniu drogi. Szkoda tylko że policja zbyt mało zwraca na to uwagę. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojewódzkiego Stanowiska Koordynacji Ratownictwa a nie stacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cud.. każdy płaci podatki i sądzę że ograniczenie ładunku do 3,5t to przesada pojazdy są duże to prawda ale takie ładunki jak buraki do cukrowni trzeba jakoś dowieść .może warto zbudować dobrą drogę a nie najtańszą.. Jak będziesz słodził kawę to pomyśl o tym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy tutaj piszecie byłem na mijscu tego wypadku. Jak podczas załadunku buraka jak ciężarówka zawracała zby podjechać pod doczyszczarkę. Kierowca peugeota jechał jak szaLONY nie zwracając uwagi na ograniczenie prędkośći do 30km/h. Cymbał z peugeota z 400m nie widział ciężarówki, kto mu dał prawojazdy za jajka.Z powarzaniem dla wszystkich kierowców z kampanii Piotrek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwróć uwagę kto Tobie dał prawo jazdy, takie miejsca podczas zmroku powinny być oznakowane, chociażby jakimś trójkątem albo panem, który dawałby sygnały świetle. Poza tym spójrz kto umieścił ten znak o ograniczeniu, bo na pewno nie jest postawiony przez drogowców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
htm napisał:
Zwróć uwagę kto Tobie dał prawo jazdy, takie miejsca podczas zmroku powinny być oznakowane, chociażby jakimś trójkątem albo panem, który dawałby sygnały świetle. Poza tym spójrz kto umieścił ten znak o ograniczeniu, bo na pewno nie jest postawiony przez drogowców
Jak nie przez drogowców. Bylo składane pismo do zarządu dróg o odbiorze buraka, tego dnia tą drogę oznakowano zajebiście ograniczenia, śliska nawierzchnia itp. Nie byłeś tam to nie pir=erdol głupot bo w domu spod sukienki mamusi to każdy jest mądry. a rzycia na burakach apewno nie poznałeś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto normalny stawia ciężarówkę na srodku drogi? I ładuje buraki po ciemku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
kto normalny stawia ciężarówkę na srodku drogi? I ładuje buraki po ciemku? [/quote] [quote name='gość' timestamp='1354053308' post='701220'] kto normalny stawia ciężarówkę na srodku drogi? I ładuje buraki po ciemku?
Pisałem że on zawracał i wtedy ten peugeotem przywalił w niego a nie na środku drogi ładowadc buraka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak czy inaczej, droga powinna być zabezpieczona i ten obowiązek spoczywa na tych ludziach, którzy te buraki odbierali , bo w tej danej chwili za oni odpowiadali za ew. uszkodzenia na drodze !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty to sobie widzieć mogłeś buraki które ładowałeś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Ty to sobie widzieć mogłeś buraki które ładowałeś
wes sprostuj ostatnią wypowiedż bo chyba po chińsku nadajesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak było składa do urzędu, że będzie odbiór buraków to dlaczego tylko ograniczenie jakies marne daliscie?!!!!! powinien ktos chociaz latarka swiecic.. Trzeba zamknąć tych deb***li z tej ciezarowki !!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy pojazd na drodze nie będący w ruchu powinien być oznakowany a szczególnie w nocy. To chyba zrozumiałe, chociażby postawić trójkąt ostrzegawczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieli szczęście że żyją. Jeśliby nie trafili w koło tylko poszli pod spód naczepy to....********.. A tak w ogóle to musieli bardzo szybko jechać. Peugeot 407 niestety na szrot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fakt, potwierdzam - barany wogóle nic nie robią sobie z bezpieczeństwa. Sam mijałem taki załadunek - stoi toto raptem na awaryjnych, które ledwie widać na drodze z dużym natęzeniem ruchu. To poprostu proszenie się o kłopoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowcy buraczanych ciężarówek to niedouczone tłuki.Ot i wszystko. Wykonując dziwne manewry trzeba mieć minimum wyobraźni.Droga publiczna to zagroda teściowej matoły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...