Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A tak z innej beczki.Kto zezwolił na parkowanie takiego Tira w centrum Lublina na Drodze Męczenników Majdanka koło lotniczej.Codziennie tam po południu parkuje blokując połowę pasa dla ruchu.Policjantom przejeżdżającym tam codziennie swoimi radiolkami przypominam o zakazie takowego parkowania takich pojazdów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze wracać o tej porze to na prawde nic nie widac !!!!!!!!!! Droga nieoświetlona !! Ani trójkąta, ani stojącego faceta z latarka.. ZEROOO !!! powinni tego faceta od TIRA zamknac !!!!!!!!! ASTERIX? skad wiesz ze na szrot ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
steve napisał:
przypominam że poza terenem zabudowanym ograniczenie prędkości to 90 km/h akurat tam takie obowiązuje, i nie pisz że zza zakrętu i górki dostrzeżesz tak sprytnie nawet 10 ciężarówek bo nieraz , bez żadnego oznakowania za łukiem drogi wyrasta po zmroku nieoswietlona cięzarówka czekająca na załadunek i nie trzeba "niewiadomo jakiej prędkości" aby doprowadzić do wypadku [/quote] [quote name='steve' timestamp='1354046220' post='701175'] przypominam że poza terenem zabudowanym ograniczenie prędkości to 90 km/h akurat tam takie obowiązuje, i nie pisz że zza zakrętu i górki dostrzeżesz tak sprytnie nawet 10 ciężarówek bo nieraz , bez żadnego oznakowania za łukiem drogi wyrasta po zmroku nieoswietlona cięzarówka czekająca na załadunek i nie trzeba "niewiadomo jakiej prędkości" aby doprowadzić do wypadku
Dlaczego tłumaczysz głupotę i nieodpowiedzialnośc kierowcy Peugeota? Każdy kierowca powinien tak prowadzić swój samochód, aby prędkość była dopasowana do warunków panujących na drodze!!! -czy to takie trudne do zrozumienia?! A gdyby minutę wcześniej przewróciło się drzewo na drogę, to też trzeba winić np.policję, że nie zdążyli zabezpieczyć drogę w należyty sposób? -zabezpieczyć po to, aby jakiś śpieszący się jełop nie wjechał w to przewrócone drzewo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... napisał:
Jeszcze wracać o tej porze to na prawde nic nie widac !!!!!!!!!! Droga nieoświetlona !! Ani trójkąta, ani stojącego faceta z latarka.. ZEROOO !!! powinni tego faceta od TIRA zamknac !!!!!!!!! ASTERIX? skad wiesz ze na szrot ? [/quote] [quote name='...' timestamp='1354095096' post='701366'] Jeszcze wracać o tej porze to na prawde nic nie widac !!!!!!!!!! Droga nieoświetlona !! Ani trójkąta, ani stojącego faceta z latarka.. ZEROOO !!! powinni tego faceta od TIRA zamknac !!!!!!!!! ASTERIX? skad wiesz ze na szrot ?
Jak to "nic nie widać"? -a świateł w aucie nie miał? Jeśli słabo widać, to trzeba jechać wolniej, tak aby być w stanie zapanować nad pojazdem!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KILKA SŁOW KOREKTY DO TEGO CO NAPISALI W GAZECIE:PO PIERWSZE TO WYPADEK WYDARZYŁ SIE PONAD PÓL GODZINY WCZESNIEJ, PO DRUGIE TIR ZAWRACAJĄC COFAŁ (MAJĄC TAKŻE WŁACZONE ŚWIATŁA AWARYJNE )W DROGE BOCZNA ABY PODJECHAC PÓZNIEJ POD ŁADOWARKĘ A NIE JAK PISALI STAŁ W POPRZEK I BYŁY W TYM CZASIE NA NIEGO ŁADOWANE BURAKI,PO TRZECIE BYŁY TAM ZNAKI OSTRZEGAWCZE KÓRE MIJAŁEM TEGO DNIA KILKA RAZY,, PO CZWARTE KIEROWCA SAMOCHODU CHYBA SIE ZAMYSLIL BO NAWET NIE HAMOWAŁ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... napisał:
Jeszcze wracać o tej porze to na prawde nic nie widac !!!!!!!!!! Droga nieoświetlona !! Ani trójkąta, ani stojącego faceta z latarka.. ZEROOO !!! powinni tego faceta od TIRA zamknac !!!!!!!!! ASTERIX? skad wiesz ze na szrot ?
taaaaa tylko jeszcze napisz gdzie taki tir ma zawrócic bo w tej okolicy ronda nie wybudowali...poprostu troche uwagi jak sie auto prowadzi,,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zalll.. Kurde ludzie ogarnijcie sie.. jak mozna sie wypowiadac na ten temat jak w ogole w nim nie uczestniczyliscie. do cholery co to ma byc.. ciemno bylo jak w du*** u murzyna, same pola, nic nie bylo widac.. nawet czubka wlasnego nosa ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... napisał:
Zalll.. Kurde ludzie ogarnijcie sie.. jak mozna sie wypowiadac na ten temat jak w ogole w nim nie uczestniczyliscie. do cholery co to ma byc.. ciemno bylo jak w du*** u murzyna, same pola, nic nie bylo widac.. nawet czubka wlasnego nosa .. [/quote] [quote name='...' timestamp='1354120913' post='701614'] Zalll.. Kurde ludzie ogarnijcie sie.. jak mozna sie wypowiadac na ten temat jak w ogole w nim nie uczestniczyliscie. do cholery co to ma byc.. ciemno bylo jak w du*** u murzyna, same pola, nic nie bylo widac.. nawet czubka wlasnego nosa ..
No i co to za tłumaczenie, że "ciemno było"?! Co kur*a świateł w aucie nie miał, że zamaścił w ciężarówkę?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie codziennie się spotyka przed sobą stalową ścianę w postaci TIR'a. Światła awaryjne, dobre sobie, jak stoi samochód w poprzek jezdni, to niby kto je widzi, panowie z pola ? , bo na drodze to je raczej słabo widać. Nie było was przy tym, to nie wypowiadajcie się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
taaaaa tylko jeszcze napisz gdzie taki tir ma zawrócic bo w tej okolicy ronda nie wybudowali...poprostu troche uwagi jak sie auto prowadzi,,,
Niech zawraca gdzie chce, byle bezpiecznie dla ruchu, z tego co wiem było tam paru panów na miejscu, mogli chociaż latarkami świecić i wstrzymać ruch, tak żeby ten TIR mógł sobie spokojnie wykonać swój manewr. Panowie trochę wyobraźni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO ku*** sobie jedź na Wincentowek i zobacz ze tam sa same pola i zadnego oswietlenia. !!!! ku***.. codziennie jezdze przez ta trase i wiem.. Szkoda im bylo stanac na drodze i swiecic latarka ?? ja pier***e..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fdsfsdf napisał:
TO ku*** sobie jedź na Wincentowek i zobacz ze tam sa same pola i zadnego oswietlenia. !!!! ku***.. codziennie jezdze przez ta trase i wiem.. Szkoda im bylo stanac na drodze i swiecic latarka ?? ja pier***e.. [/quote] [quote name='fdsfsdf' timestamp='1354172239' post='701847'] TO ku*** sobie jedź na Wincentowek i zobacz ze tam sa same pola i zadnego oswietlenia. !!!! ku***.. codziennie jezdze przez ta trase i wiem.. Szkoda im bylo stanac na drodze i swiecic latarka ?? ja pier***e..
Masz rację jełopie! -i nadal wyśmienicie tłumacz głupotę własną i cudzą polegającą na tym, że: "mam prawo zapierdzielać autem ile fabryka dała -a reszta niech mi drogi nie blokuje!" Latarką świecić? -a może jeszcze sztuczne ognie strzelać, bo Jaśnie Hrabia nadjeżdża ?! ZACZNIEJCIE LUDZIE WRESZCIE MYŚLEĆ ZA KIEROWNICĄ! -LUB WCALE NIE SIADAJCIE ZA KÓŁKIEM!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ku*** odezwal sie kierowca.. chuja widziales to co sie odzywasz...!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ku*** odezwal sie kierowca.. chuja widziales to co sie odzywasz...!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dsfds napisał:
ku*** odezwal sie kierowca.. chuja widziales to co sie odzywasz...!!!!! [/quote] [quote name='dsfds' timestamp='1354190498' post='702021'] ku*** odezwal sie kierowca.. chuja widziales to co sie odzywasz...!!!!!
A Ty to kto? Prostak z BMWieśniak?! To trzeba AŻ WIDZIEĆ aby stwierdzić, że ten kierowca Peugeota to baran nieodpowiedzialny?! Jesteście jeb*ięci z tą ponad normę szybką jazdę -a szukacie winnych chu*j wie gdzie! Z takimi idiotami na drodze to tylko pozostaje jedno tłumaczenie:"cały świat winny -tylko nie ja!" Prawda jest taka: jeżeli jedzie tak,że nie jest w stanie zapanować nad swoim pojazdem, to znaczy to, że jedzie za szybko! Wszystkim baranom za kierownicą "kłania się" definicja :"co to jest prędkość bezpieczna?" Kodeks drogowy dość precyzyjnie reguluje zagadnienia związane z prędkością. Przede wszystkim zobowiązuje wszystkich kierujących do poruszania się z prędkością bezpieczną. Kojarzy tą prędkość z możliwością zapanowania nad pojazdem. To z kolei zależy od kilku czynników, a więc pogody, stanu i widoczności drogi, rzeźby terenu, natężenia ruchu i ewentualnego ładunku przewożonego pojazdem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...