Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wiosenne natarcie zimy. Znów sypie śnieg w woj. lubelskim

Utworzony przez plati1985, 3 kwietnia 2013 r. o 09:01 Powrót do artykułu
hej znowu mamy śnieg tak dawno go nie było...kolejny powód żeby stąd wyjechać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie zima nie przeszkadz jestem piękna, młoda i bogata podróżuję po świecie głównie po ciepłych krajach a narty też lubie i spa i najdroższe hotele, w Polsce spędzm mniej niż pół roku wiec niech sypie ile chce :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Madzia z Lublina napisał:
A mnie zima nie przeszkadz jestem piękna, młoda i bogata podróżuję po świecie głównie po ciepłych krajach a narty też lubie i spa i najdroższe hotele, w Polsce spędzm mniej niż pół roku wiec niech sypie ile chce :-)
Jak sądzę twój papa jest na pewno z platformy ???? Moży by coś zrobił z tymi opadami ? może coś by przegłosowali komuniści,b mają wszak parlamentarną większość !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to Jarek zbaw Polskę ma boską moc. Tak mówią w wolnych mediach ojca dyrektora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łukasz napisał:
Przecież to Jarek zbaw Polskę ma boską moc. Tak mówią w wolnych mediach ojca dyrektora.
A co ma JAREK do tego CYCU ?? JAK JUŻ SZÓSTY ROK KOMUCHO-KONFIDENCI PRZY WŁADZY Z RYŻYM NA CZELE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
agi napisał:
A co ma JAREK do tego CYCU ?? JAK JUŻ SZÓSTY ROK KOMUCHO-KONFIDENCI PRZY WŁADZY Z RYŻYM NA CZELE.
Nie wiem, ponieważ nie mam swojego zdania tylko ksiundz mi tak kazał mówić z ambony. On wie na pewno lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łukasz napisał:
Nie wiem, ponieważ nie mam swojego zdania tylko ksiundz mi tak kazał mówić z ambony. On wie na pewno lepiej.
Jak nie wiesz,to po co smrodzisz CYCU na tym forum !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam wie ktoś gzie w Lublinie można sprzedać butelki po piwie, przez zimę sie troche nazbierało i nie wiadomo co z tym teraz zrobić, proszę o info. Pewnie nie tylko ja mam ten problem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ruska zima Tuska wina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaklady bukmacherskie w polsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...