Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wiosna spustoszy nasze portfele

Utworzony przez anna25, 25 marca 2008 r. o 10:08 Powrót do artykułu
Fantastycznie, a pobory jakie były takie są! najbardziej denerwują mnie komentarze telewizyjne "żyje nam się coraz lepiej, Polacy coraz więcej zarabiają"!!! trudne chwile czekają niektórych Obywateli, np. takich jak ja którzy zarabiają 900 zł na rekę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy jak wieprzowina w skupie była po 2,8 to ceny wędlin i mięsa w sklepach spadła? NIE. teraz jak żywiec drożeje to przetwócy mają "uzasadnione" racje do podwyżki. pozatym można za bohaterem filmu "poszukiwany poszukiwana" zadać pytania ile jest procent mięsa w kiełabie? Tak samo z cenami chleba, gdy mąka była tania to piekarze zacierali ręce bo sprzedawali drogo chleb. ale jak mąka drożeje to i trzeba chleb podnieść bo zyski spadną. I ze wszytskim tak w Polsce jest, jak coś tanieje na rynkach to w sklepach, stacjach benzynowych ani drgnie w dół. a jak tylko jest podwyżka na rynkach to i w sklepach itd. jak mawiał niejaki Zulu Gula ' Polska to jest dziwny kraj"
Ostatnio edytowany 25 marca 2008 r. o 12:07
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anna25 napisał:
Fantastycznie, a pobory jakie były takie są! najbardziej denerwują mnie komentarze telewizyjne "żyje nam się coraz lepiej, Polacy coraz więcej zarabiają"!!! trudne chwile czekają niektórych Obywateli, np. takich jak ja którzy zarabiają 900 zł na rekę.
Puste czerepy to i puste portfele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BO W POLSCE JEST TAK PRAWO MAMY UNIJNE A ZAROBKI NĘDZNE Z TRZECIEGO ŚWIATA.JAK RZĄD WPROWADZA PRAWA UNIJNE TO JEDNOĆEŚNIE POWINIEN DAĆ LUDZIOM UNIJNE ZAROBKI I BYŁO BY BARDZO DOBRZE A TAK JEST GORZEJ JAK ŻLE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...