Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wirus grypy A/H1N1 w Lublinie. Kobieta leży w szpitalu przy Staszica

Utworzony przez BEZ PANIKI, 17 listopada 2009 r. o 16:13 Powrót do artykułu
NIE PANIKUJCIE LUDZISKA NA RAZIE WYCHODZI ŻE 1 POLAK NA 1000 JEST CHORY I TO NIE NA H1 A1 N1 TYLKO NA ZWYKŁĄ GRYPĘ. JEDZCIE CZOSNEK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tez jestem chory i nic z tego sobie nie robie i tak kiedyś umre więc po co mam się leczyć a normalnie chodze do szkoły i nikt nic nie mówy ze ich zararze a wszystko to po przedwczorajszej wizycie na ukrainie po papierosy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stan wszystkich pacjentów jest dobry. Nie ma komplikacji – zapewnia Kess No to po jakiego grzyba kłaść kogoś takiego do szpitala, bo ma nową starą komercyjną grypę. Ludzie naprawdę chorzy czekają w kolejkach a tu wystarczy lekki katarek i kaszel a miejsce znajdzie się od razu, znowu świat staną na głowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czosnek dobry na bakterie ale nie na wirusy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łęczyński z małej litery
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W "Panoramie Lubelskiej" mówili, ze kobieta jest ze Świdnika a nie z łęczyńskiego powiatu. Kto ma rację?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ze Świdnika ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i jak zwykle DW przekręca fakty dla taniej sensacji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A JA POWIEM ŻE 2 TYGODNIE TEMU BYŁAM JESZCZE W SZPITALU BYŁAM CHORA NA GRYPE ŚWIŃSKĄ A DZIŚ CZUJE JAKI MAM NAPŁYW ENERGI NIE PANIKUJCIE PO PROSTU LEPIEJ NIE SUCHAJCIE MEDIÓW BO ONI pier***Ą GUPOTY TYLKO DLA SENSACI A SZANSE ŻE WSZYSCY CO SĄ N TĄ GRYPE CHORZY UMRĄ SĄ 1NA 1000000 WIĘC PO PROSTU WYSTARCZY ZDROWO SIĘ ODRZYWIAĆ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO WSZYSTKO pier***ONE ŚCIEMNIANIE ALE ONI CHCĄ TAKICH POJEBUSÓW NABRAĆ NA TE KÓRWA PUSTE GRYPY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...