Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Władysław Szczeklik: Rzucono mnie na pożarcie

Utworzony przez Salomon, 6 lutego 2011 o 15:26 Powrót do artykułu
Niech Pan załozy partie polityczną "U" - Uczciwi, w klapie złota podkowa w kształcie litery U, pójda za Panem miliony uczciwych , skrzywdzonych Polaków. Pozdrawiam bardzo serdecznie.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Premier Donald Tusk podkreśla, że prokuratura jest niezależna od rządu...
0
Współczuje Panu mnie też bardzo skrzywdzno tylko że ja mam gorzej niż Pan . Ale mam nadzieje iz do mnie też sie uśmiechnie szczęscie i znajde Pracę.
0
można nazwisko tego lub tej prokuratorki
0
Macie taką demokrację ! A komu wtedy przeszkadzał Szczeklik w wyścigu do stanowiska komendanta wojewódzkiego ?
0
Panie komendancie,trochę żałuje,ale sami stworzyliście taki system,w którym wy policjanci,prokuratorzy i sędziowie potraficie bez skrupułów posadzić do aresztu czlowieka na kilka miesiecy ,mając tak "niezbite dowody",że po pół roku okazuje się że ktoś ten czas przesiedział,za czyjes błedy (policji ,prokuratury itp),do ktorych nikt się nie przyznaje,i nie ma nawet słowa przepraszam,bo każdy nie ma sobie nic do zarzucenia bo"działał zgodnie z prawem"
0
To nie P. Szczeklik wymyślił ten system on działa od wielu dziesięcioleci tak z grubsza pisząc od 1945 roku dlatego min. nie lubimy policji a wcześniej milicji ale co by nie mówić to właśnie jego koledzy doprowadzili do tak kuriozalnej sytuacji i jeżeli mówimy to odszkodowanie słusznie mu się należy tyle że kosztami tego obciążył bym jego własnych dawnych kolegów i prokuratorów bo nie są bez winy ale cóż oni to stanowią w tym kraju PRAWO i możemy im nagwizdać to jest złe ale kto odważy się to ruszyć ? - więc panu Szczeklikowi słusznie się należy ale zapłacimy za to my wszyscy obywatele tego dziwnego kraju rządzonego przez dziwnych polityków i dziwne układy i układziki gdzie z mordercy można zrobić niewinnego zaś z niewinnego mordercę i dopóki ktoś nie ukróci samowoli min. części prokuratorów ,sędziów i obrońców to lepiej nie będzie tylko kto będzie miał nabiał w odpowiednim miejscu ?.
0
Panie Premierze Rzeczypospolitej Polskiej ! Czy nie warto dokładnie to sprawdzić i podać do wiadomości opiini publicznej?
0
Prokuratorzy mają honorowe wyjście. Palnąć sobie w łeb. A że honoru za krzty więc nie palną.
0
Zastanawiam się nad dalszym ciągiem sprawy.Namawianie świadków do fałszywego oskarżenia.Zarzut dla prokuratora 100%.Jak nie będzie zarzutów dla prokuratora to nadal nie można spać spokojnie.
0
to jest draństwo ze mundurowi odchodza na emeryture ze stawka według ostanich poborów. Top korupc
0
Panie Prezydencie Komorowski razem z Premierem i Min.Gowinem zajmijcie sie ukruceniem władzy absolutnej Prokuratorów.Ta nacja zniewala Polaków i bojownikow o wolnosc-Bielacki z Białorusi.W dawnych czasach za takie czyny ścinano co 10-tego.Nalezy powołać przy prezydencie lub powierzyc Trybunałowi Stanu funkcje kontrolne Prokuratorów ,Sedziow i innych funkcjonariuszy publicznych.Dzisiaj za czyn z Bielackim nalezy zdziesietkowac prokuratury rejonowe,okregowe,apelacyjne,krajowe oraz co 10 -tego Prokuratora wywalic z tej instytucji.Prezydencie czas najwyzszy skonczyc z kredo wielu prokuratorow,ze "nie ma ludzi niewinnych lecz sa tylko żle przesłuchani"Hańba i skandal,ktory zastraszonych obywateli zniewala i poniza.Amen
0
Panie Szczeklik zgodz sie Pan wystąpić w programie telewizyjnym polsat News "państwo w państwie
0
Zastanawiam się, jak taki człowiek może być szefem.
0
"To nie P. Szczeklik wymyślił ten system". I co z tego, jak On i Jego żona, a nawet córka od lat z lubością wspierają ten system, robią w nim karierę. Czy przejmowali się tymi, których zamykali do aresztów (mam na myśli podobne sytuacje, tylko ludzi bez pieniędzy i znajomości oraz biskupów poręczających)? Czy potem przepraszali? Chce się mieć przywileje, władzę nad innym człowiekiem, szybką i tłustą emeryturkę, a gdy rolę się odwrócą, to jest płacz. Czy każdy członek organów ścigania musi mieć tak traumatyczne przeżycia, jak ów Pan, by nauczyć się kierować empatią i nie fundować takich "przyjemności" innym niewinnym ludziom? Żeby było jasne: tak czysto po ludzku współczuję temu Panu.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: