Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Woda wdziera się do domów (wideo)

Utworzony przez ~klon~, 2 marca 2010 r. o 20:14 Powrót do artykułu
Tam jest tak co roku więc poco pisać. atak po zatym kopalnia wykupi te ziemie , prezes sprzeda te ziemie za grosze komuś znajomemu pod inwestycje i powstanie nastepne zagłebie biznesowe może jakiś aqua park w końcu wybudują, a najlepiej żeby tam powtało polskie LasVegas może wtedy lubelszczyzna by wskoczyła na wyzsze miejsce w rankingu uni europejskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw biadolą, że ich zalewa, ale wyprowadzić się nie chcą, bo chcą wydębić jak najwięcej kasy od kopalni. Dla mnie to hipokryzja. Jeżeli bym mieszkał w miejscu, w którym żyć się nie da, to z własnej kieszeni dołożyłbym żeby się wynieść. W tej Bogdance widocznie nie jest jeszcze tak źle...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
Najpierw biadolą, że ich zalewa, ale wyprowadzić się nie chcą, bo chcą wydębić jak najwięcej kasy od kopalni. Dla mnie to hipokryzja. Jeżeli bym mieszkał w miejscu, w którym żyć się nie da, to z własnej kieszeni dołożyłbym żeby się wynieść. W tej Bogdance widocznie nie jest jeszcze tak źle...
A TY BYS SPRZEDAŁ SWUJ DOROBEK ZA GROSZE PO CO TAK PISAC CIEKAWA JESTEM CZY TY BYS SIE WYPROWADZIŁ I DOŁOZYŁ TO TEGO JESZCZE LUDZIE MAJA RACIE A PREZESA STAC TO BYŁO ICH CAŁE ZYCIE W TYM MIEJSCU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A nie stój chłopie na środku podwórka ,tylko za pompe i heja .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aga napisał:
A TY BYS SPRZEDAŁ SWUJ DOROBEK ZA GROSZE PO CO TAK PISAC CIEKAWA JESTEM CZY TY BYS SIE WYPROWADZIŁ I DOŁOZYŁ TO TEGO JESZCZE LUDZIE MAJA RACIE A PREZESA STAC TO BYŁO ICH CAŁE ZYCIE W TYM MIEJSCU
No tak chcąc być bezstronnym to czy kopalnia ma wypłacić tyle żeby rolnicy czy inni gospodarze mogli wybudować nowe wille może jeszcze z basenem ? proszę bardzo jak źle nie sprzedawajcie kopalni tylko na wolnym rynku ciekawe ile zostaną te stare chałupy wycenione o ile ktoś wam w ogóle coś da bo jeżeli to jakąkolwiek wartość przedstawia tam tylko ziemia bo ile można dać za starą pękającą chałupę ? Więc nie dziwmy się że kopalnia wycenia na tyle ile jest to warte .A jeżeli się mylę to proszę mi wytłumaczyć co tam jest nie tak , bo wiadomo że zalewa i trzeba tą wodę polubić albo sprzedać albo wymyślić coś co zapobiegnie zalaniu mieszkania .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...