Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Woj. lubelskie: Zaśnieżone drogi, wstrzymane autobusy PKS

Utworzony przez KATAR, 19 stycznia 2013 r. o 13:05 Powrót do artykułu
Jak zwykle zima ze śniegiem to w Polsce ewenement i zaskakuje służby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niegospodarność działaczki PSL Teresy Królikowskiej doprowadziło do zawieszenia kursowania wszystkich autobusów PKS Wschód! Zabrakło kasy na paliwo a na pensje dla pani prezes kasa zawsze jest! Partyjny człowiek znowu pokazał swoje umiejętności! Wstyd!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakie czrna kórwa drogi i mokre hehe może aleja warszawska też jest mokra i czarna padluchy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na Krańcowej 4 razy widziałem pługopiaskarki a na osiedlu jeździ osiedlowy ciągnik z pługiem. Autobusy puste jeżdżą bo lepiej samochodem bo paliwo jest tanie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"...Droga krajowa nr 17 od Hrebennego do Zamościa jest czarna, mokra. Od Zamościa do Izbicy jest również czarna i morka..." Morka? Dwa razy? Ctr+C Ctrl-V bez żadnej korekty? Ech, dziennikarze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi krajowe nie są do końca czyste: aktualne warunki na drogach: http://www.gddkia.gov.pl/pl/22/mapa-kamer-monitorujacych#lubelskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga taka jak Rogalin - Janki Górne jest tak zasypana że konikiem nie przejedzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krajowa 17 przez środek miasta, a o 11tej była mega zaśnieżona! ślisko w ch*j, błota pośniegowego w ch*j ! co za kraj !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O tej porze roku zwykle pada śnieg. Jeździłem dziś po Lublinie przez 2 godziny i widziałem 6 pługów. Na co ci czarna nawierchnia. Naucz się palancie jeździć w zimie. Albo przesiądź się do autobusu, albo kup sobie taki wieeeeeeelki parasol na całe miasto.Zbyt szybka edukacja jak na ciebie To tak bywa jak z wozu drabiniastego przesiądzie się do samochodu. Dodanie ó w jednym ze słów świadczy że mając dostęp do kompa i netu dalej pozostałeś sieczkobrzękiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do johana napisał:
O tej porze roku zwykle pada śnieg. Jeździłem dziś po Lublinie przez 2 godziny i widziałem 6 pługów. Na co ci czarna nawierchnia. Naucz się palancie jeździć w zimie. Albo przesiądź się do autobusu, albo kup sobie taki wieeeeeeelki parasol na całe miasto.Zbyt szybka edukacja jak na ciebie To tak bywa jak z wozu drabiniastego przesiądzie się do samochodu. Dodanie ó w jednym ze słów świadczy że mając dostęp do kompa i netu dalej pozostałeś sieczkobrzękiem.
Włączyl się na formum pracownik odpowiedzialny za odśnieżanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do johana napisał:
O tej porze roku zwykle pada śnieg. Jeździłem dziś po Lublinie przez 2 godziny i widziałem 6 pługów. Na co ci czarna nawierchnia. Naucz się palancie jeździć w zimie. Albo przesiądź się do autobusu, albo kup sobie taki wieeeeeeelki parasol na całe miasto.Zbyt szybka edukacja jak na ciebie To tak bywa jak z wozu drabiniastego przesiądzie się do samochodu. Dodanie ó w jednym ze słów świadczy że mając dostęp do kompa i netu dalej pozostałeś sieczkobrzękiem. [/quote] [quote name='Gość' timestamp='1358601890' post='722597'] Włączyl się na formum pracownik odpowiedzialny za odśnieżanie
Ma człowiek racje nie umiesz jeździć to sie przesiądź do autobusu taki urok zimy, nie pasi siedź w domu. Jeździłem od g. 7:30 wszystkie drogi białe a na dodatek jeździłem też firmowym autem na letnich oponach i jakoś nie miałem problemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jechalem rano do pulaw ( ok10) . na trasie kurow -pulawy widzialem 1 plug do kurowa zadnego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja to się od bardzo dawna zastanawiam, kto wymyślił odśnieżanie "do czarnego". Na tak "odśnieżonej" drodze jest o wiele bardziej niebezpiecznie niż na ubitym śniegu pokrytym żwirem lub piaskiem (bez soli). Zwiedzałem skandynawię i dużo lepiej jeździ się po białych, ale równych drogach niż po polskich "czarnych" i dziurawych, na których najmniejszy mróz tworzy zabójczą ślizgawkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Ja to się od bardzo dawna zastanawiam, kto wymyślił odśnieżanie "do czarnego". Na tak "odśnieżonej" drodze jest o wiele bardziej niebezpiecznie niż na ubitym śniegu pokrytym żwirem lub piaskiem (bez soli). Zwiedzałem skandynawię i dużo lepiej jeździ się po białych, ale równych drogach niż po polskich "czarnych" i dziurawych, na których najmniejszy mróz tworzy zabójczą ślizgawkę.
Chyba masz na myśli drogi lokalne,bo te główne nawet w Skandynawii (Szwecja) są odśniezane "do czarnego". I to nie żwirkiem,tylko środkiem w płynie. Do tego w Szwecji dochodzi OBOWIĄZEK zmiany opon na zimowe i to nie zimowe z nazwy,tylko takie z kolcami,zabronione u nas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jak mówisz. U nas natomiast chcą każdą drogę, nawet gminną, doprowadzić do czarnego, ale gdy jest odwilż i zalega mnóstwo błota, to zamiast zgarnąć tę breję czekają aż zamarznie i znowu zasypują solą. Dzięi temu nic nie jest udrożnione jak należy. Myślę, że rozumiesz bezsens takich działań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja napisał:
Ma człowiek racje nie umiesz jeździć to sie przesiądź do autobusu taki urok zimy, nie pasi siedź w domu. Jeździłem od g. 7:30 wszystkie drogi białe a na dodatek jeździłem też firmowym autem na letnich oponach i jakoś nie miałem problemu.
Miszczowie prostej jak ten tu i kilku innych nie czają, że ani autobus, ani ciężarówka nie pojadą po śniegu, a jak pojadą, to może to się skończyć tragicznie. Żeby to zaczaić trzeba mieć coś pod czapką, a nie tylko pod maską.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Święta racja 100 razy lepiej jedzie się po ubitym śniegu jak niby czarnej ciapie.Johanowi zawadzi nawet płatek śniegu jak tej baletnicy. Kultury też u niego 1/1000 promila - kupa ryja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do czasu kiedy będzie prezesem królikowska to żaden projekt nie ma racji bytu!!!! najpierw musi odejśc ktoś kto nie ma zielonego pojęcia o ekonomii!!!! wyrazy współczucia dla jej najbliższych i tej firmy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wpisz swoje imię napisał:
Miszczowie prostej jak ten tu i kilku innych nie czają, że ani autobus, ani ciężarówka nie pojadą po śniegu, a jak pojadą, to może to się skończyć tragicznie. Żeby to zaczaić trzeba mieć coś pod czapką, a nie tylko pod maską. [/quote] [quote name='Wpisz swoje imię' timestamp='1358611837' post='722655'] Miszczowie prostej jak ten tu i kilku innych nie czają, że ani autobus, ani ciężarówka nie pojadą po śniegu, a jak pojadą, to może to się skończyć tragicznie. Żeby to zaczaić trzeba mieć coś pod czapką, a nie tylko pod maską.
Jakbyś miał trochę lat pod czapko maską to byś wiedział że kilkanaście lat temu nie było opon zimowych i dało się jeździć osobówkami, ciężarówkami jak i autobusami. Pamiętam czasy jak na wieś nawet autobusy jeździły po zaśnieżonej drodze z odśnieżonymi zaspami na wysokość autobusu. Nie jestem przeciwnikiem usuwania śniegu, takie są warunki i trzeba się do nich dostosować a nie pienić. Choć biało wszędzie to cały urok prawdziwej zimy a nie czarne syfiaste z błotem pośniegowym jezdnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znajomy dostał od "drogówki" stówę za brudną tablicę przy ostatnich opadach. To nic, że odśnieżanie z roku na rok gorsze. Jak pada nie jedź,albo murzyn na masce czyszczący tablicę. Szczególnie pilnujcie się na 82 od Łęcznej do Włodawy, codzienne polowania z przypier...się do drobiazgów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...