Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wojciechów > Pożegnanie 16-letniej Angeliki

Utworzony przez robi_robi, 24 listopada 2008 r. o 15:38 Powrót do artykułu
Z busiarzami powinien jeździć policjant z drogówki ,to wariaci ,zawsze się śpieszą a przecież wożą ludzi .Wyprzedzają na wariata ,bo to najlepsi kierowcy!! W ich durnej wyobraźni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
18.11.2008 wtorek godz tak przed 07:00 rano rodzice wysyłają swoje dziecko do szkoły po kilku minutach dowiadują sie,ze "doswiadczony" kierowca busa swiadczacy usługi transportowe- "przewoz osob''przewiózł ostatni raz ich coreczke 16-letnią Angelikę, ona miała przed sobą przyszłość, swoje plany, swoje marzenia, których juz nie zrealizuje, a wszystko przez bezmyślnego kierowce już nie doswiadczonego.Zdajemy sobie sprawę, że na jej miejcu mogło być masze dziecko, nasza siostra, czy brat, rownie dobrze na miejscu Angeliki mogło być dziecko tego kierowcy. I co wtedy? Współczuję głęboko rodzicom Angeliki i jej najbliższym, nie jestesmy chyba w stanie zrozumieć co oni teraz przezywają. Jak cierpia, jaki cios i bol im zadał ten kierowca i my mieszkańcy Wojciechowa wiemy o kim mowa.Wykonując tak odpowiedzialną pracę winno się wiedzieć, że wyjeżdzajac w trasę powinno sie miec sprawne auto i 100% widocznośc a nie 100% zaszronione szyby i pedzić. Ale nie nam sadzić kierowce pozostawię to władzom wyższym. Wiem, ze my korzystający z usług busów powinnismy coś zrobic, bo to co kierowcy wyczyniają to skandal, a juz wiem jak jezdził Pan Piotr S i jego kierowcy, bo jestem stałą pasażerką. Przekraczanie predkości, wyprzedzanie na trzeciego i gadka przez telefon. Najszczesrsze wyrazy wspołczucia dla rodziców Angeliki i jej najblizszych, dla jej koleżanek i kolegów. Mam nadzieję, że Pan Bóg miał w tym jakiś cel, że zabrał nam tego Aniołka, bo Pan Bóg w zyciu najbardziej doświadzcza tych których najbardziej kocha. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chodziłam z nią do klasy. Szkoda dziewczyny, myślała przyszłościowo i w ogóle. Żal mi jej rodziny bo strata bliskiej osoby bardzo boli. Panie kierowco! Niech Cie sumienie zeżre!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może tak by gmina chodniki zbudowała albo wynajęła jakąś firmę do dowozu dzieci? bo gmina ma ważniejsze sprawy niż budowa chodników a potem jak zwykle wina busiarza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aron napisał:
a może tak by gmina chodniki zbudowała albo wynajęła jakąś firmę do dowozu dzieci? bo gmina ma ważniejsze sprawy niż budowa chodników a potem jak zwykle wina busiarza
No jasne, chodniki beda to i na chodnikach powybijaja ludzi, i firma tez zda egzamin. Może wystarczyło by zdjąć czasami noge z gazu, a nie deptać ile się da.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zastanów się co napisałeś -kształcenie ponadgimnazjalne nie jest obowiązkowe i nikt nikogo nie ma obowiązku wozić, poza tym myślisz że na chodnik by nie wjechał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fenix napisał:
zastanów się co napisałeś -kształcenie ponadgimnazjalne nie jest obowiązkowe i nikt nikogo nie ma obowiązku wozić, poza tym myślisz że na chodnik by nie wjechał?
Zastanów się co ty piszesz, kształcenie nie jest przymusowe, praca tez, mie kształćmy się nie pracujmy pozamykajmy sie w domach zrobmy wygode szaleńcom drogowym, jak sie same powybijają to bedzie można wtedy zacząć normalnie zyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kokos napisał:
Wykonując tak odpowiedzialną pracę winno się wiedzieć, że wyjeżdzajac w trasę powinno sie miec sprawne auto i 100% widocznośc a nie 100% zaszronione szyby i pedzić.[/quote] Gdyby odszrnonił szyby, to kontrolerzy z ITD z zobaczyliby że wiezie ludzi na stojaka, zatrzymaliby go, wlepili mandat, kazali wysiąść stojącym pasażerom, a wskutek tego zatrzymania się do kontroli straciłby tyle czasu że aby uniknąć kolejnego mandatu, tym razem za spóźnienie musiałby wyprzedać na trzeciego na podwójnej ciągłej i zwalniać tylko przed fotoradarami. Zapytajcie występujacego tu arona, busiarza spod Parczewa, jakim to okrutnym represjom poddawany jest on oraz jego koledzy po fachu
Wiem, ze my korzystający z usług busów powinnismy coś zrobic, bo to co kierowcy wyczyniają to skandal
Może... po prostu przestać korzystać z usług tego barachła, zwłaszcza gdy ma się do dyspozycji pociąg lub przyzwoity PKS? Naprawdę nie czujecie się upokorzeni, dając się wozić furgonetkami do przewozu kartofli na bazar, przerobionymi na tzw. busy w dziupli pana Cesia? [quote]a juz wiem jak jezdził Pan Piotr S i jego kierowcy, bo jestem stałą pasażerką. Przekraczanie predkości, wyprzedzanie na trzeciego i gadka przez telefon.
W takim razie cieszę się że jeszcze żyjesz. Jechałem parę lat temu busem (Autosanów Solina kursujących na warszawskich mniej uczęszczanych trasach pod szyldem ZTM rzecz jasna nie liczę). Było to na trasie Łysa Polana - Zakopane. Kmiotek sam przylazł na przystanek PKS, gdzie oczekiwałem na autobus i zaprosił do busa oczekujacego na pobliskim przejściu granicznym, zapewniając że właśnie kompletuje pasażerów i za chwilę odjeżdżamy. Na miejscu okazało się jednak że nie dość że bilet kosztuje o złotówkę drożej niż w PKS-ie, to jeszcze busiarz zmienił pierwony zamiar i czekał jeszcze kilkanaście minut na kolejnych pasażerów, przepuszczając trzy PKS-y jakie w tym czasie pojechały do Zakopanego. Gdy wreszczie ruszył, pędził po serpentynach wyprzedzając inne pojazdy bez zwalniania jakby to była autostrada. A z przeciwka co rusz jechały lory z ładunkiem drewna... Odetchnałem z ulgą gdy w Poronine wjechał wreszcie na Zakopiankę. I z tego wszystkiego nie pomyślałem aby zażądać zatrzymania się na przystanku PKS w pobliżu dworca kolejowego i autobusowego, więc wywiózł mnie jeszcze kilkaset metrów dalej na busowisko, chcąc w ten sposób zachęcić swoich pasażerów aby w stronę Krakowa pojechali również busem. Pozdrawiam Tomek Jansizewski ps. a jaki rynsztokowy poziom kultury prezentuje busiarz aron - zobaczycie tu: http://niusy.onet.pl/niusy.html?t=watek&am...mp;tid=10264347
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zawsze kiedy dochodzi do tak tragicznych zdarzeń nasuwa się pytanie dlaczego kierujący pojazdami są tak nieostrożni?nie podciągajmy jednak wszystkich którzy przewożą ludzi pod jedno. mój mąż od dziewięciu lat wozi ludzi opatrzność boża nim kieruje bo jak dotąd nie przytrafiło mu się nic złego ani ludziom których wozi.choć nie raz uciekał przed osobówkami po pasie zieleni ma napięty czas w jakim musi przebyć drogę z pasażerami kiedyś jak nie dojechał na czas bo coś na trasie było nie tak to został obrzucony obelgami ,straszony że go załatwią że nie będzie wiedział kto.to taka niewdzięczna praca mamy dzieci a ktoś musi pracować ludzie sami nie przyjmują do wiadomości że na stojąco się nie podróżuje sama to widziałam a my jako piesi musimy na drodze być widoczni .jest tak że to wszystko planuje tam wysoko bóg on nie chce czyjegoś cierpienia jest to wielką tajemnicą i nie nam osądzać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To po co głupia babo jeszcze z nim jeździsz!!!!przecież możesz sobie rowerem pojechać polnymi drogami i tam napewno cię nikt nie potrąci!!!! najbardziej denerwujące jest to że się nie ma pojęcia o niczym i pisze się takie głupoty!!!!siadła byś raz za kółko to byś zobaczyła jaka to jest niewdzięczna praca,użeranie się z takimi matołami jak ty i to nieraz przez cały dzień!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Busiażu, busiarz pisze się przez RZ. W sumie jak to tak ciężka praca, isnieje możliwość zmiany na innej, mniej odpowiedzialnej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
busiaż napisał:
To po co głupia babo jeszcze z nim jeździsz!!!!przecież możesz sobie rowerem pojechać polnymi drogami i tam napewno cię nikt nie potrąci!!!! najbardziej denerwujące jest to że się nie ma pojęcia o niczym i pisze się takie głupoty!!!!siadła byś raz za kółko to byś zobaczyła jaka to jest niewdzięczna praca,użeranie się z takimi matołami jak ty i to nieraz przez cały dzień!!!!!!!
Kolego, jeżeli ta praca Ci nie odpowiada zawsze możesz zmienić gdzie nie będziesz się użerał z klientami, proponuje buraki uprawiać tam będziesz miał samych swoich i to cię nie będzie denerwować, a w razie jak jakiś burak Cię zdenerwuje zawsze można go wykoać tylko żeby kiedyś ktoś ciebie nie wykopał. Jeżeli jesteś kierowcą busa odpowiadasz nie tylko za tych których wieziesz ale rownież za tych ktorzy znajdują się na drodze to ty jesteś wywalifikowanym urzytkownikiem drogi a nie małe dzieci. Ciekawe co byś pisał jak zamiast tej dziewczyny wyskoczył by ci tam Jeleń twój ziomal z rodziny trochę większy i uszkodzil by twój samochodzik. Zasanow się co piszesz bo kierwoca sidając do auta powinien zadbać o dobrą widoczność i sprawność samochodu. pozdrawiam wszystkich Kierowcow a przede wszystkim busów ps. zajeżdzajcie na zatoczki i nie wysadzajcie ludzi gdzie kolwiek bo raz zrobisz dorze a drugi raz bedziesz miał kogoś na sumieniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego ten kierowca nadal wykonuję tę pracę mimo, że nie posiada prawa jazdy(zostało zatrzymane w dniu wypadku)? Wielu przewoźników i mieszkańców zarówno Wojciechowa jak i Nałęczowa widuje go za kierownicą podczas przewożenia osób. Wydaje nam się, że ten kierowca na długo nie powinien wykonywać swojego zawodu. Znajomi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zal mi was wszystkich ona szla poboczem a kierowca mial zaszronione szyby wcale jej nie widzial [*] i skonczcie juz ten temat.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...