Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To opisane spięcie jest typowe dla koalicji hazardzistów i obrotowych.Każdy z koalicjantów chce skorzystać więcej,a wtedy o awanturę łatwo!Identycznie się dzieje w samorządach gdzie rządzą wspomniani cwaniacy.Stołki i samochody to normalka,wszystko dla nich.Pierwsze miejsce do zasług mają ludzie bmw.Oj wyjdzie to nam wszystkim bokiem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Sokół z nadania PSL rządził już w latach 90-tych w Zarządzie Transportu na ul.Turystycznej. Jak to się odbywało - wiedzą wszyscy przewoźnicy. Pan Jurkowski jest na straconej pozycji, PSL potrafi dbać o swoich ludzi według zasady BMW (Bierny, Mierny ale Wierny). Szkoda tylko, że straci na tym województwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ONI W NOSIE MAJĄ LUBLIN ,PRZECIEŻ TO DO STOŁKA SIE DORWAŁO ŻEBY SIE NACHAPAĆ ,20 LAT RZĄDZI TUTAJ OSZOŁOMSTWO NIEWAŻNE W JAKIEJ PARTII JEST CZY TO SLD,PSL CZY PO. JAK WIDAĆ PO NASZYM MIEŚCIE CO JEDEN TO LEPSZY BŁAZEN ,PIĘKNE NASZE MIASTO TYLKO NA TYM TRACI ,PROBLEM W TYM ŻE WIĘKSZOŚĆ TEGO OSZOŁOMSTWA NAWET JAK TU MIESZKA TU TO MENTALNIE JEST TAM GDZIEŚ NA W JAKIEJŚ WSI I SPRAWĄ NAJWAŻNIEJSZĄ DLA TAKIEGO APARATCZYKA JEST MYŚL UTRZYMANIA SIĘ NA STOŁKU A JUŻ GDZIE STOI I CO ROBI TO NIEWAŻNE GRUNT ŻEBY TAKIEMU SPOŁECZEŃSTWO PENSJE PŁACIŁO BO CO TAKI NAPRAWDĘ POTRAFI ROBIĆ DOBRZE A NO JAK WIDAĆ PO CZYNACH NIC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znowu polityka !!! I znowu PSL !!! Orły, sokoły ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pilnie kupię działkę,dom,lub siedlisko w sąsiedztwie ważnego polityka.Tylko POważne oferty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO PANOWIE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ukończyłem studia kierunkowe - Transport, PW, mam ukończone studia podyplomowe w kilku kierunkach, trochę wiedzy i doświadczenia.... mam własne auto i nie lubię pisać donosów i łazić po sądach Kiedy i gdzie mam składać podanie.... tam wkrótce będą wakaty!!!! Kiedyś jak kolega na studium wojskowym wpisał: przynależność partyjna - zsl, wybuchliśmy śmiechem... Ten to miał łeb... Prawie jak WWitos
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wywalić obu z pracy. To jest poziom magla. Wstyd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pogonić obu i to w tzw.trymiga.Szkodzą województwu i miastu a wstyd dają ogromny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
partyjne bydło won z urzędów banda złodziei, cwaniaków, deb***i, idiotów, kretynów, nieuków, leni, obiboków w której partii? we wszystkich!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej, a czy przypadkiem to nie pomysł jednego z tych panów, że od kwietnia busy do Warszawy mają jechać co najmniej 3 h 20 minut? Co na to drugi z panów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wywalić obu na zbity pysk. Tylu młodych studentów bez pracy. W pracy trzeba współpracować a nie cwaniakować. Indywidualnie to oni mogą działać u siebie w ogródku. Głupotę i matolstwo trzeba tępić z korzeniami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy internauci nie podniecajcie sie tak bardzo nikt nic tym panom nie zrobi ani ich nie u kara ani nie wyrzuci zresztą tak samo jak reszty darmozjadów z naszego ratusza , a DLACZEGO dlatego że popierani są poprzez swoje partie polityczne , które nie pozwolą skrzywdzić swoich. Trzeba czekać i się modlić że może kiedyś i oby jak najszybciej znowu narodził się człowiek któremu nie obce będą słowa Bóg Honor Ojczyzna i złapie on za szabelkę i na białym koniu i wysiecze tych partyjnych darmozjadów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest takie miejsce ,jest taki kraj -och Panie Pietrzak jaki Pan był naiwny wierząc w roztropność tego "społeczeństwa".............!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tutaj się schronił Pan Sokół, były wicewójt z Niedrzwicy Dużej. Niech społeczeństwu opowie jak za swojej kadencji wicewójta w Niedrzwicy Dużej wykupił działki w Strzeszkowicach ( przy planowanej obwodnicy), działkę przy projekowanej oczyszczalni ( a teraz gmina musiała się z nim dogadywać by przepuścił przez działkę rurę z projektowanej oczyszczalni), jak pomógł byłemu wójtowi w kampani wyborczej zgłaszając swój komitet PIAST DLA PRZYSZŁOŚCI. Jak chwalił Stronnictwo PSL "Piast" ...............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I pomyśleć ,że piewcy "nowej rzeczywistości" tak bardzo "różnią" się od dycydentów epoki socjalizmu.Ci drudzy przynajmniej mieli klasę i honor ale wiem,że 90% społeczeństwa tego nie zrozumie.Już takie ono jest i koniec..........!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak dzieci. Proponuję na ich miejsca przyjąć kogoś kompetentnego, a Panów wysłać do przedszkola.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Gość' date='12.03.2010, 08:29:02' post='248798'] Ukończyłem studia kierunkowe - Transport, PW, mam ukończone studia podyplomowe w kilku kierunkach, trochę wiedzy i doświadczenia.... mam własne auto i nie lubię pisać donosów i łazić po sądach Kiedy i gdzie mam składać podanie.... tam wkrótce będą wakaty!!!! Kiedyś jak kolega na studium wojskowym wpisał: przynależność partyjna - zsl, wybuchliśmy śmiechem... Ten to miał łeb... Prawie jak WWitos Z takimi kwalifikacjami zapisz się do PiSu twoja kariera napewno ruszy z kopyta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZWOLNIĆ ICH NAYTCHMIAST
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szłuchacz ojca dyrektra napisał:
Z takimi kwalifikacjami zapisz się do PiSu twoja kariera napewno ruszy z kopyta.
.... a ty tak wszystko musisz sprowadzić do kawałka końskiego ogona - to w kwestii kopyta??? Cóż swojskie klimaty.... Trampolina "bmw" zadziałała??? Ale niektórzy mają ubaw z ciebie po pachy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...