Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To jest żałosne, jak takich ludzi można powoływać na takie stanowiska!!!!!! Oni nigdy nie przeczytali ustawy o transporcie drogowym, żaden z nich nie odróżnia mandatu od decyzji administracyjnej, prawdopodobnie nie odróżniają autobusu od autokaru. Śmiem sądzić, że nie wiedzą w jakim celu została powołana inspekcja transportu drogowego. Sądząc po zakupach sprzętu jaki prezentują w telewizji zmierza to do utworzenia "policji nr 2". A nie taka była idea powołania inspekcji transportu drogowego. Ale cóż jeżeli polityka schodzi do poziomu sprzątaczki w Urzędzie Wojewódzkim to mamy to co mamy. Pozdrawiam wszystkich którzy dobro inspekcji mają w sercu. Brat Albert
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OO napisał:
Wywalić obu na zbity pysk. Tylu młodych studentów bez pracy. W pracy trzeba współpracować a nie cwaniakować. Indywidualnie to oni mogą działać u siebie w ogródku. Głupotę i matolstwo trzeba tępić z korzeniami.
A młodzi to będą uczciwi i nie będą konkurować ze wspólłpracownikami a jezeli będą to tylko z zachowaniem zasad etyki zawodowej. Śmieszny jesteś. Wiesz ze zyjemy w takim kraju w ktorym BÓG HONOR OJCZYZNA zostaly zamienione na KASA, PIENIĄDZE, SARA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tymczasem jeden z wyższych rangą jej urzędników mówi prosząc o anonimowość: Obaj dyrektorzy powinni odejść dla dobra swojej instytucji. Tylko, że to tego to trzeba mieć godność i honor, a te partyjne miernoty nawet nie wiedzą co to jest!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palikot wez tych panow za krawat i niech sie pukna glowkami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego ten komentarz został usunięty ? Pytam jeszcze raz. Czy pomieszczenia dla ITD w Międzyrzecu Podlaskim wynajmowane są od firmy pana posła Żmijana ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto tego "pajaca" Sokoła powołał na dyrektora? Tam gdzie coś zacznie tam pozostają tylko jakieś brudy i problemy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam się z GG, żeby odejść to trzeba mieć Honor i klasę ci "Panowie" to zwykli dorobkiewicze, którym słoma z butów wystaje liczy się tylko kasa i do siebie. Oni nie mają pojęcia czym zajmuje się ITD, słyszałem wypowiedzi pana J.C. w radio "R", totalna niewiedza i ignorancja. Przynoszą wstyd i hańbę tej instytucji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a J.S. nie tylko niemrota to jeszcze opój. Na każdej imprezie musi się napić jak ś.....a, a przy tym p......y takie głupoty co on nie może. Zostawił żone dla pielęgniarki. Niech ktoś w końcu zrobi z tym człeniem porządek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ze trzy lata temu na pewnej imprezie nawlił się tak, że pomylił sobie solenizantów i zaczął mu śpiweć sto lat. Ubaw był na całego. Wszyscy sikali ze śmiechu a on pyta wtedy się właściwego solenizanta czego sie nie śmieje. Szybko zastał wytransportowany za drzwi. Przez pół godziny dobijał się do drzwi aż zabrał go syn.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL i wszystko jasne - Panie uchowaj nas przed PSL gdyż przed PO potrafię uchować się sam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam serdecznie wszystkich entuzjastów i sceptyków jednej jak i drugiej strony konfliktu. Wypowiedzi, które tu czytam są niewątpliwie przesycone emocjami, które są wynikiem obserwowania sytuacji na scenie politycznej odkąd Polska wyzwoliła się ze szponów komunizmu, która to napawa rozgoryczeniem większą część naszego społeczeństwa. Zgadzam się z faktem, że polityka w naszym kraju jest na fatalny, jak nie na zerowym poziomie, lecz nie wsypujmy wszystkich do jednego worka, gdyż są osoby które godnie reprezentują nasze wspólne interesy na arenie międzynarodowej jak i zabiegają o reformy mające na celu polepszenie sytuacji w kraju. Chcąc być obiektywnym w odniesieniu do bieżącego tematu, nie wydaje mi się aby osoby młode, które nie posiadają żadnego doświadczenia mogłyby zajmować tak odpowiedzialne stanowiska, które wymagają pewnego "obycia". Sam jestem osobą, która niebawem skończy studia i chciałbym mieć prawo do godnej pracy, ale też wiem, że trzeba mierzyć siły na zamiary. A co do Panów Dyrektorów to z informacji, które można było wyczytać nie tylko w DzW, wynika, że to Pan C. Jurkowski dopuścił się nieprawidłowości i zostało skierowane przeciwko niemu postępowanie w prokuraturze na wniosek Wojewody, natomiast jeżeli chodzi o Pana J.Sokoła to kontrole przeprowadzone w WITD nie wykazały aby to on dopuścił się nadużyć. Dlatego prosiłbym Państwa o wysilenie swoich umysłów z mniejszym i większym ilorazem inteligencji i ocenę sytuacji w sposób obiektywny a nie tylko na podstawie zawężonych źródeł co skutkuje wypowiadaniem się, można by rzec, motłochu a nie myślących i dojrzałych ludzi. Pozdrawiam serdecznie Student jednej z Lubelskich Uczelni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
akoholik napisał:
a J.S. nie tylko niemrota to jeszcze opój. Na każdej imprezie musi się napić jak ś.....a, a przy tym p......y takie głupoty co on nie może. Zostawił żone dla pielęgniarki. Niech ktoś w końcu zrobi z tym człeniem porządek.
Witam wszystkich Państwa, a szczególnie tego Pana bądź Panią która z niezwykłą lekkością rzuca oszczerstwa i niedopuszczalne kłamstwa w kierunku mojego wieloletniego przyjaciela Pana Jana Sokoła. Nie chcę się wypowiadać na temat tego forum, bo zapewne wypowiedź ta byłaby stronnicza lecz nie mogę nie zareagować na tak karygodny fałsz. Jak mówiłem znam Pana Sokoła jak również jego żonę z którą jest od przeszło 30 lat i bynajmniej nie zostawił jej dla jakiejś pielęgniarki. Zagrywki na tym poziomie godzą w niego jaki we wszystkich jego bliskich. Proszę o zastanowienie przy pisaniu komentarzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na wstępie trzeba ując to jednym stwierdzeniem iż obydwu Panów nie powinno się zwalniać! Logiczny jest fakt że jeden z Panów kłamie i pewnie forsuje lewe dokumenty. Gdyby obaj interesowali się tylko i wyłącznie własnym stanowiskiem oraz profitami z niego wynikającymi, sprzeczki by nie było. W naszym kraju jest takie jedno magiczne słowo : "dogadamy się". Gdyby Panowie chcieli tam tylko siedzieć i kraść to do tego maglu by nie doszło! Po prostu by się dogadali. Nie należy również forsować, iż jest to rozgrywka polityczna! Rozgrywka polityczna to dopiero teraz może się zacząć z racji poparcia przez PSL i PO. Tak więc stwierdzenia iż trzeba wyrzucić obydwu skończy się tym iż ten który się "postawił" zamiast liczyć na sprawiedliwość przegra podwójnie! Bo nie dość że zostanie wrzucony do jednego worka z oszustem i jego środowiskiem ( oczywiście nie musze mówić że owo środowisko to jeden wielki syf który nie bardzo się cieszy jeżeli ktoś chce zrobić porządek. Owo środowisko jest dosyć spore) to w przyszłości będzie miał ogromne problemy wynikające z tego faktu. Ja jedynie mogę współczuć iż Ci którzy mają wiarę i próbują walczyć z kumoterstwem na wysokim szczeblu są często na straconej pozycji. Analiza jest prosta i oczywista lecz była tutaj potrzebna. Co mogę dodać od siebie. Mogę mieć nadzieję że ten który zmusza drugiego aby podpisywał lewe dokumenty zostanie potępiony. Kabaret niesamowity iż podpisywanie lewych dokumentów jest ujmowane "nie wykonywaniem poleceń, ignorowaniem".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "Przyjaciela"! Szanowny Panie! Cezary jest z kolei moim kolegą. Znamy sie od lat. To jeden z bardziej zacnych ludzi znanych mi. A znam wielu z róznych opcji i półek. Ma przygotowanie do pelnienia tej funkcj. Zawsze brzydził sie kolesiostwem i nepotyzmem. Jest przedsiebiorczy i stanowczy, a pomysł stworzenia osrodka szkoleniowego na pewno byłby przez niego zrealizowany. Co do "kierownictwa' z PSL to lepiej się nie wypowiadać. Szkoda słów.Sam to przeszedłem i do dzisiaj mam czkawkę. Trzymaj sie Cezary. Twoja jest prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracowałem dawno, dawno temu z Janem Sokołem i stwierdzam że ma trudny charakter ale jeżeli chodzi o sprawy zawodowe i zarządzanie firmami to jest prawdziwym gospodarzem i menagerem . Wielu pukało i się do niego łasiło a nic nie wskórali .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
psl i wszystko jasne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytanie głupot wypisywanych przez rzesze frustratów jest nie smaczne . Nie znam podstaw tej niby afery i nie wiem kto poniesie karę , czy naczelny czy z-ca . Sokoła osobiście nie lubię dlatego że jest między innymi betonem procedur i ślepego przestrzegania durnych ustaw .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pogonić obu do zamiatania ulic, bo nie nadają do niczego więcej a mają obeznanie z ruchem samochodów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam Pana Sokoła Jana od szkoły średniej zawsze był prawym ,uczciwym, pracowitym , koleżeńskim człowiekiem i w moim przekonaniu takim pozostał. Cenił zawsze honor i wartości narodowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeczytałem uważnie wypowiedzi internautów i .... łapię się za głowę Czy z P. Sokoła z-cy dyrektora ITD w Lublinie - "ONO" chce zrobić drugiego Komendanta Policji Szczeklika ???!!! Pan Sokół ujawnił (za co mu chwała) malwersacje C.Jurkowskiego, niegospodarność, prywatę, nepotyzm, sprzeniewierznie publicznych pieniędzy i dlatego ma być karany jak ten, który zawinił ???!!! Wyborcy z okręgu Bialskopodlaskiego - zweryfikujcie działania p. posła Stanisława Żmijana, który po cichu popiera Cezarego Jurkowskiego (mając z nim tajemne układy) Jako 'Zorro' pytam - czy P. Sokół, kontrolerzy Wojewody, Wojewoda lubelski - którzy podjeli walkę z bezprawiem, mają być napiętnowani ???!!! Czy Marszałek J. Piłsudski ma powstać z grobu i zrobić porządek ???!!! "ZORRO"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...