Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wojsko poluje na wiecznych studentów

Utworzony przez koma, 6 września 2008 r. o 08:01 Powrót do artykułu
Ciekawe czy rzad przemyslal sprawe: jak zniesienie zasadniczej sluzby wojskowej (ZSW) wplynie na zmniejszenie liczby studentow? A moze przemyslal i to jest sposob na ogranicznie nie tylko kosztow ZSW, ale i ograniczenie nakladow na nauke? :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie chłopak bez wojska, to d..a nie chłop.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koma, ale to będzie w największej części dotyczyć uczelni prywatnych Bądź co bądź niektóre już teraz oferują laptopa za zapisanie się na studia;) Oj, idą chude czasy dla takich uczelni - masa ludzi straci teraz ambicje zdobycia (pół)wyższego wykształcenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam ja tego nie rozumiem jak to można sie bać wojska i jeszcze tylko 9miesiecy ja byłem 18miechów i to było prawdziwe wojsko a tak jak teraz zabawa teraz to nie ma prawdziwej fali jaka bywała w jednostkach także wojsko uczyło kiedyś wiele i było co wspominać po wyjściu ale cóż widać jakie mamy pokolenie teraz,krotko mówiąc chłopak bez wojska to .......... domyślcie sie co dalej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To proste! Muszą nałapać sobie ludzi z poboru, to przjeście na zawodową armię się odwlecze o co najmniej pół roku! Rekrutacja do zawodowego wojska kuleje, mają tylko idiotyczne plakaty porozlepiane na wsiach i w małych miasteczkach, gdzie jest duże bezrobocie. Ktoś widział taki plakat w Lublinie? W lubelskim urzędzie pracy też nie ma ofert. A ja i tak to mam gdzieś - nie służyłem i nie będę, z Anglii mnie nie powołają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
124 napisał:
Witam ja tego nie rozumiem jak to można sie bać wojska i jeszcze tylko 9miesiecy ja byłem 18miechów i to było prawdziwe wojsko a tak jak teraz zabawa teraz to nie ma prawdziwej fali jaka bywała w jednostkach także wojsko uczyło kiedyś wiele i było co wspominać po wyjściu ale cóż widać jakie mamy pokolenie teraz,krotko mówiąc chłopak bez wojska to .......... domyślcie sie co dalej
Może z Ciebie byłby żaden chłopak bez wosjka - jak Cię w domu nie nauczyli prać, sprzątać, słać łóżka i obierać kartofli, to armia musiała. Ja to wszystko z domu wyniosłem, strzelać umiem (srebrny medal - choć tylko wojewódzki, to i tak lepiej i więcej amunicji wystrzelałem niż przeciętny poborowy!) i bić też (9 lat trenowałem). A takich, co to bez wojskowej szkoły życia (i przeżycia bez mycia) nic nie umieją, faktycznie trzeba wcielać żeby sobie jakoś w życiu radzili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
124 napisał:
Witam ja tego nie rozumiem jak to można sie bać wojska i jeszcze tylko 9miesiecy ja byłem 18miechów i to było prawdziwe wojsko a tak jak teraz zabawa teraz to nie ma prawdziwej fali jaka bywała w jednostkach także wojsko uczyło kiedyś wiele i było co wspominać po wyjściu ale cóż widać jakie mamy pokolenie teraz,krotko mówiąc chłopak bez wojska to .......... domyślcie sie co dalej
Może nie rozumiesz po prostu dlatego, że jesteś nędznym konformistą. Ja jestem Człowiekiem i nigdy nie dopuszczę aby jakaś zapluta pijawka na stołku u władzy albo skretyniały oficer rościł sobie prawa do Mnie i do wydawania Mi poleceń. Świadomość żołnierza = mentalność niewolnika. BTW.: Prać, sprzątać, gotować, itd. nauczyłem się sam, bo nie miałem matki w domu. Jeżeli o strzelectwo - skupienie ponoć mam niezłe, chociaż nie trenuję. Dwa lata thaiboxingu też zrobiły swoje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...