Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gdzie się podziały komentarze??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykuł został przeniesiony tak jakby do innej zakładki w portalu, a komentarze pozostały na forum. Brak teraz spójności między artykułem i forum. Mam nadzieję, że administrator to naprawi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
link do forum: http://forum.dziennikwschodni.pl/wojt-jastkowa-nie-bedzie-zarabiac-o-polowe-mniej-zdecydowal-jeden-glos-t54433/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO tak M. Warchoł popiera Samonia bo jego córeczka to prawa ręka wójta .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
paniw wojcie,,problem pana polehga na tym ze zatrudnia pan warcholstwo i lepiej dav wymowienie takiej osobie i miec jeden glos przeciw a nie wstydzic sie i miec cala mase ludzi przeciw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byalm dwa razy zza pana kadencji w palacu, pierwszy raz powitala mnie sekretarka z nogami na krzesle obok wpir,,kanapke,,, drugim razem z nosem wpatrzinym w ekran a tam portal nasza klasa i gry,,, prosze spojrzec na daty tych gier wszystko w godzinach pracy:))haha to hyba prawa kula u nogi wojta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
warcholstwo...-awanturnictwo, wichrzycielstwo, sianie zamętu politycznego,,, ze slownika j,polskiego,,,ale sie osmialam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pana zuzanna napisał:
warcholstwo...-awanturnictwo, wichrzycielstwo, sianie zamętu politycznego,,, ze slownika j,polskiego,,,ale sie osmialam
Wójt potrafi tylko wysyłać deklaracje do Urzędu Skarbowego ,jeśli chodzi o Warchgołów to jest prawda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...