Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wola Gałęzowska: Po zderzeniu z drzewem wpadła do wody

Utworzony przez Gość, 24 września 2011 o 17:00 Powrót do artykułu
baba za kierownica poprawiala sobie makijazu w drodze do chlopaka a jej pasazerka moze siostra jej chlopaka
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czy warto w Lublinie głosować na PO? Skoro Tusk nas olał.
0
Kierujaca niedawno wziela slub mam andzieje ze nic powaznego im nie jest.Zjechala chciala odbic w bok bo bala sie zderzena z samochodem jadacym z naprzeciwka fiej ciekawe czy sie zatrzymal
0
no to człowieku masz złe informacje bo to nie ona brała ślub tylko jej siostra! mam nadzieje ze szybko wyjda z tego bo fajne dzieczyny z nich...
0
hahaah pobijcie sie kto ma racje zwykle dziewuchy z wiochy jezdzic nie potrafia i tyle
0
cyt: Czy warto w Lublinie głosować na PO? Skoro Tusk nas olał. A pis to może coś zrobił??? Jakoś nie widze efektow działania PISu na lubelszczyznie. za ich kadencji pensje staly w miejscu drog nie robili ogolnie lubelskie wszyscy olewaja .... Dlatego glosuje na Palikota
0
Osoby poszkodowane w wypadkach mają prawo dochodzenia odszkodowań. Wszystkich zainteresowanych proszę o kontakt tel. 721 401 000 lub email: bok@kancelariaanlex.pl Bezpłatne konsultacje
0
trzymajcie sie. ev musisz wyzdrowiec .
0
ten "fiej z naprzecika" sie zatrzymał , i jak by nie on to by nie żyły... bo to on zadzwonił po pomoc... Więc jak nie wiesz to nie pisz głupot.
0
bzzyy napisał:
Kierujaca niedawno wziela slub mam andzieje ze nic powaznego im nie jest.Zjechala chciala odbic w bok bo bala sie zderzena z samochodem jadacym z naprzeciwka fiej ciekawe czy sie zatrzymal
Jak się boi samochodów to po co wogóle wyjeżdża na drogę? Robić korki?
0
a jak nie wiecie jak było to po ch*j gadacie , trzeba być psychicznym żeby nawalać na osoby z wypadku nie znając szczegółów tak samo jak na innym forum ktoś napisał że wypadek był dlatego że w szpilkach prowadziła no ludzie too są psychiczni brak słów ...tak wchodze na wszystkie strony i czytać kom. bo znam dziewczyny, żal ludzi jakie wersje wymyślacie zacznijcie bajki pisać czy coś a nie wpierd*lać sie w czyjeś życie
0
no tak mogła pójść na czołówkę lepiej...ale bezmózg
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: