Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wólka- wybory z tymi samymi kandydatami.W

Utworzony przez Mieszkanka Wólki, 31 października 2014 o 18:33
W gminie Wólka ponownie zmierzą się były wójt- Włodzimierz Hofa i obecny Edwin Gortat. Bardzo jestem ciekawa jak to się skończy...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ja mam nadzieję, że wróci stary wójt. To on nam zrobił drogi itp. Młody tylko podokańczał projekty. Sama wesołość nie wystarcza.
0
Ten obecny to ten co był numer że do żłoba smiga jak ryba? Trafnie się sam okreslił :D
0
A o  o chodzi z tym żłobem?
0
Wpisz w google Edwin Gortat to zobaczysz :D  
0
To jest tak, że obecny wójt ma tylko obietnice. Tak jak na swoim plakacie. A były faktycznie coś robił- jak mówił jego plakat : liczą się konkrety...
0
A mi się podoba Edwin, jest wesoły, z kazdym pogada, wypije. Swój chłop!
0
Dobrych zmian będzie więcej głosi plakat Edwina. A jakie to niby zmiany były dobre? Słyszałem, że wywalenie starych urzędników i zatrudnienie swoich kolegów. Podobno obiecywał pracę ludziom z gminy a przyjął kolegów i znajomków- w dużej mierze z Lublina - takie wzajemne załatwianie interesików...
0
Dobrych zmian będzie więcej głosi plakat Edwina. A jakie to niby zmiany były dobre? Słyszałem, że wywalenie starych urzędników i zatrudnienie swoich kolegów. Podobno obiecywał pracę ludziom z gminy a przyjął kolegów i znajomków- w dużej mierze z Lublina - takie wzajemne załatwianie interesików...
SITWA !!!!
0
Muł i kilo kitu. Bez sensu.
0
A niby czemu nie?
0
Stoi stary wójt z namiotem kolejno po okregach. Mozna zapytać co nowego proponuje...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: