Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dobrze ze sa publikowane te rankingi, bo tych szkol jest cala masa. Odwalaja popeline, sciemniaja ze maja auta takie jak na egzaminie. Moj kolega poszedl do taniej szkoly, a potem musial placic za badania i plytke z testami. Jezdzil niby na Skodzie, a potem okazalo sie ze na egzminie ze jest calkowicie inna. Miala inne swiatla z przodu i gdzie indziej zbiorniki pod maska. Przed drugim egzaminem to sie doszkalal juz na takiej samej Skodzie jak egzaminie w jednej z tych 5 najlepszych szkol. Nie bede reklamowal bo nie o to mi chodzi. Odrawdzam czytania tych pochwal na forum od niby kursantow bo to jedna sciema jest i tyle. Na dniach ide sie zapisywac na kurs i juz wiem do jakiej szkoly i nie dam sie nabrac forumowym oszustom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te wasze Szkoły Nauki Jazdy to jedna wielka żenada! Jak oni teraz uczą?! Kiedyś(na początku lat 90-tych) za skręcanie kierownicą gdy auto stoi w miejscu(czyli nie toczy się w przód lub w tył) dostałbym boleśnie po łbie od swego ojca oraz od instruktora nauki jazdy! -a teraz kręcenie kierownicą gdy auto stoi w miejscu i "szeleszczenie" oponami to żenujący standard! Zaraz mi powiecie,że jestem zacofany,bo teraz jest wspomaganie układu kierowniczego...Tak się składa,że i ja mam prawie nowe auto ze wspomaganiem. Wspomaganie wspomaganiem,ale autu(maszynie) trzeba też jednak czasem (a nawet zawsze) "pomóc". Ale dzięki takim niedouczonym matołom jak Wy warsztaty samochodowe mają niezły zarobek przy naprawianiu układów kierowniczych i wszystkiego tego,co z tym związane...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny Panie ja też zdawałem w latach 90-tych i w moim fiacie125p za cholerę nie skręciłem w miejscu bo bez wspomagania to jedna wielka siłownia była. Skoro jest wspomaganie to kursanci powinni z niego korzystać, gdyż dużo sprawniej będą wykonywać manewry na drodze a wiadomo że dzisiaj pojazdów jest o niebo więcej i ogromnie zwiększyło się natężenie ruchu na drodze. Co do instruktorów to różnie bywa, ale chleb mają ciężki a zdawalność w dużej mierze zależy od charakterystyki kursanta, jego osobowości i predyspozycji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdawałem w ZSS i muszę przyznać że bardzo wielu moich kolegów zdało za pierwszym, wszystko dzięki wieluletniemu doświadczeniu instruktorów - szkoła nie idzie na ilość instruktorów, a na jakość zdawania. No, ale wszystko jest zamieszczone w statystykach! Pozdrawiam i dziękuję instruktorom OSK ZSS Pana Marcina Ż. oraz Józefa K, dzięki którym zdałem bez problemu za pierwszym - bez błędnie, wszystko jak na jazdach! A dodatkowo, dołączając do ZSS(Zespół Szkół Samochodowych) przy Długosza, macie jazdy za darmo, więc oszczędność nawet ponad 1.000PLN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do COOLejaż- a teraz samochody mają wspomaganie układu kierowniczego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tom napisał:
Do COOLejaż- a teraz samochody mają wspomaganie układu kierowniczego [/quote] [quote name='tom' timestamp='1343215780' post='656284'] Do COOLejaż- a teraz samochody mają wspomaganie układu kierowniczego
No to przecież o tym pisałem! -czemu nie czytasz uważnie?! Ale mimo to,że mają wspomaganie,to i tak "profilaktycznie" nie zaszkodzi nauczyć młodych,że auto musi się choćby troszkę toczyć! To tak jakbyś stał w miejscu i próbował butami bez odrywania stóp obrócić się choćby w bok -co na to Twoje buty?- ile takich obrotów wytrzymają? Dziś słyszałem (przez przypadek) stojąc na przystanku,gdy panienka do kogoś przez telefon opowiadała,że instruktor nauki jazdy podgłośnił radio na full i kazał jej patrzeć na wskazania zegarów -a nietylko słuchać silnika. W pewnym stopniu jest to poważny idiotyzm którejś Szkoły Jazdy -bo taki instruktor "promuje" jazdę z głośną muzyką -i może nie było by w tym nic złego( w patrzeniu na zegary),tylko, czy taki kierowca "z głośną muzyką w aucie" usłyszy np.nadjeżdżającą Karetkę Pogotowia na sygnale? Ech te dzisiejsze Nauki Jazdy...-są takie "pseudonowoczesne",że aż czasami mijają się z realiami normalnej codzienności...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Pozdrawiam wszystkich instruktorów OSK KRYNIO z Bychawy. Zdałam za pierwszym razem, przygotowali mnie naprawdę świetnie. To są właściwe osoby na właściwych miejscach są mili, dowcipni i dobrze tłumaczą. Dziękuję za uwagę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zgadzam się z opinią na temat OSk Krynio robiłam tam kurs zdałam za pierwszym razem w firmie panuje miła przyjazna atmosfera i ze wszystkimi można się dogadać nie mam żadnych zastrzeżeń pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robiłam jakiś czasem temu prawko w OSK Krynio i jestem bardzo zadowolona Bardzo dobrze uczą i tłumaczą bardzo miała obsługa i jazdy w dogodnych godzinach dla każdego jak najbardziej polecam ))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
robiłam kurs u Krynia zdałam za pierwszym razem.Firma tak i jak instruktorzy i pani w biurze jest OK.Zawsze byłam dobrze obsłużona,żadnych problemów z jazdą i z dokumentami.polecam wszystkim kursantom ośrodek szkolenia KRYNIO .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestem w trakcie robienia kursu na instruktora... i wy madrzy wszyscy wszechwiedzący... polecam przyjsc na taka godzinke z instruktorem.... instruktor ma lapac za kierownice czy wciskac gaz kursantowi??? to ze jedzie 30 km/h to znaczy ze tak czuje sie bezpiecznie na 8-9 godzinie... a na miasto predzej czy pozniej wyjechac musi.... instruktor jest od tlumaczenia nie od lapania za kierownice. ale i tak zaraz mnie zlinczuja wszechwiedzacy doswiadczeni kierowcy z 3 letnim stazem za kolkiem albo taksiarze ktorzy trąbia na elki bo zapomnieli jak kiedys ktos na nich trabil!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja robiłam kurs w osk Siddha. i bardzo gorąco polecam. naprawdę dobrzy instruktorzy, miła atmosfera, no i egzamin zdany bez problemu za 1 razem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
EWAN jest najlepszy!!!! dopiero po ich doszkoleniu zdałam egzamin brałam godziny w różnych OSK ale w żadym mi tak konkretnie nie wytłumaczyli przepisów i techniki jazdy. Polecam Karola i Andzeja super instuktorzy jazdy z nimi to przyjemność tłumaczą do skutku zero krzyku i nerów jak trzeba to nawet narysują sytuacje na skrzyżowaniu co gdzie kiedy i jak żałowałam że nie zrobiłam tam kursu miała bym mniej stesu i straconego czasu i pieniędzy. pozdrawiam wszystkich zdających
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do co "elek" to wiekszosc powinna przejsc porzadna kontrole w sensie instruktorow bo b duzo jest co sami nie maja za duzego pojecia o jezdzie a ucza innym przyklad: autobus wlaczyl kierunek chce wyjechac z zatoczki wedlug przepisow kierowca powinien umozliwic mu sie wlaczenie do ruchu a jadaca elka jedzie 30km/h autobus ma miejsce by wjechac a co karze instruktor przysieszyc kursantowi wiec trzeba by ich porzadnie sprawdzic bo jak tak ucza to napewno nam nie ubedzie wypadkow stluczek itd. a nawiasem mowiac nasze szkoly jazdy nie ucza jezdzi a jedynie zdac egzamin a pozniej taki kierowca to juz nie ich problem i drugie jak ma kursant sie nauczyc jak teoria w szkolach kuleje a kursy zaczynaja sie teoretyczne a na drugich zajeciach kursant juz zapisuje sie na jazdy czy to normalne nie znajac przepisow jezdzic juz?? wnisoki pozostawiam Wam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po pierwsze to nie uczyli Cię w szkole o dużych literach, znakach przytankowych itp.? Wiek nie zwalnia Cię z tych zasad...
M napisał:
...autobus wlaczyl kierunek... [/quote] jeśli już to kierowca autobusu i nie "kierunek" tylko kierunkowskaz. Kierunek to moze być np. Zamość. Reszta Twojego komentarza to już brednie bez ładu i składu. Siedziałeś w tym samochodzie i wiesz na pewno, że ten instruktor kazał mu przyspieszyć? A może kursant sam przyspieszył, bo np. spanikował, bo to była załóżmy jedna z pierwszych lekcji? Wszechwiedzący [quote name='M' timestamp='1344201501' post='661169'] ...teoria w szkolach kuleje a kursy zaczynaja sie teoretyczne a na drugich zajeciach kursant juz zapisuje sie na jazdy...
Jeżeli to prawda, w co wątpię, to są odpowiednie osoby, które chętnie taki ośrodek prześwietlą, możesz mi wierzyć. Może trzeba to w takim razie im to zgłosić, zamiast wylewać na forum swoje złote myśli, jeśli rzeczywiście tak leży Ci na sercu system kształcenia kierowców. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja polecam OSK Rally w Świdniku. Robiłam tam kurs i z instruktorów to polecam Marcina i Kube. Są niesamowici - cierpliwi i super tłumaczą. Serdecznie ich pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szukamy osób które tak jak my zostały oszukane przez szkołę El waw Doroty i Rafała Cieślak mieszczącą się do niedawna przy ul.przy agorze Chcemy złożyć zbiorowy pozew do prokuratury Jeśli i ty zostałeś bezczelnie oszukany i chcesz zawalczyć o swoje proszę o kontakt na mejla;paloma42@wp.pl Dorota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szukamy osób które tak jak my zostały oszukane przez szkołę El waw Doroty i Rafała Cieślak mieszczącą się do niedawna przy ul.przy agorze Chcemy złożyć zbiorowy pozew do prokuratury Jeśli i ty zostałeś bezczelnie oszukany i chcesz zawalczyć o swoje proszę o kontakt na mejla;paloma42@wp.pl Dorota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szukam i szukam i znalazłem ze osk pionier w lublinie nie prowadzi kursu na kategorie c.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...