Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
PABLO POLECAM wszystkim z czystym sumieniem ,kto tylko chce i umie słuchać ,Po jazdach w tym ośrodku usłyszałam i poznałam wiele cennych rad i sposobów na wykonanie poszczególnych manewrów i przejazdów po skrzyżowaniach ,czego w poprzednim osk nie mówiono i nie pokazywano.Szkoda ,że wczesniej nie uczyłam się w tej szkole,może wcześniej miałabym prawko.Z tymi rankingami jednak trzeba się liczyć .Jeszcze raz gorąco polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najgorsi to osk kasia rawicz oszukują na godzinach,brak teori,instruktor podrywa nie polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja z polecam OSK Automania :) To nowa szkołą,ale mają b. elastyczne godziny lekcji..... To jest istotne dla mnie http://www.automanialublin.pl/  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Pozdrawiam wszystkich instruktorów OSK KRYNIO z Bychawy. Zdałam za pierwszym razem, przygotowali mnie naprawdę świetnie. To są właściwe osoby na właściwych miejscach są mili, dowcipni i dobrze tłumaczą. Dziękuję za uwagę.
hahhhahha szczególnie ten zboczeniec R.K? patologia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to przecież o tym pisałem! -czemu nie czytasz uważnie?! Ale mimo to,że mają wspomaganie,to i tak "profilaktycznie" nie zaszkodzi nauczyć młodych,że auto musi się choćby troszkę toczyć! To tak jakbyś stał w miejscu i próbował butami bez odrywania stóp obrócić się choćby w bok -co na to Twoje buty?- ile takich obrotów wytrzymają? Dziś słyszałem (przez przypadek) stojąc na przystanku,gdy panienka do kogoś przez telefon opowiadała,że instruktor nauki jazdy podgłośnił radio na full i kazał jej patrzeć na wskazania zegarów -a nietylko słuchać silnika. W pewnym stopniu jest to poważny idiotyzm którejś Szkoły Jazdy -bo taki instruktor "promuje" jazdę z głośną muzyką -i może nie było by w tym nic złego( w patrzeniu na zegary),tylko, czy taki kierowca "z głośną muzyką w aucie" usłyszy np.nadjeżdżającą Karetkę Pogotowia na sygnale? Ech te dzisiejsze Nauki Jazdy...-są takie "pseudonowoczesne",że aż czasami mijają się z realiami normalnej codzienności...
o tym przekręcaniu się w miejscu butami słyszałam od instruktorki która mnie doszkalała-święta racja-a właściwie to uczyła od podstaw tego czego na kursie u siebie nie miałam(nie napiszę nazwy tego osk bo nie jestem złośliwa).dopiero pani Ania -Ela ,nauczyła mnie jazdy -żałuję tylko że nie byłam na kursie ,bo straciłam dużo kasy i nerwów. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osobiscie nie polecam Kulki. Grafik ciagle sie zmienia jak i instruktorzy. Maja gdzies, ze ktos chce jezdzic tylko z jednym instruktorem, zalatwiaja prywatne sprawy w czasie godzin kursantow wiec sie traci to co sie zaplacilo. Nie ucza dosc dobrze tylko leca na kase, plac manewrowy pozal sie boze, na jednym torze wywalona straszna dziura, a na drugim droga wybulona jakby ktos postawil prog zwalniajacy. Teorie zda kazdy, bo sie wypelnia poki sie nie zda, a z praktyka juz duzo gorzej, zdalem dopiero za 3razem i sie ciesze, ze juz wiecej tam moja noga nie stanie. Przede mna dopiero panstwowy, do ktorego bede dokupowal godziny ale juz nie w tej szkole.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja brałam  lekcje doszkalające w NAVIGATORZE u P.Jacka Sz.to niesamowity instruktor ogromna wiedza i doświadczenie ,pracuje z kursantem do skutku jest cholernie wyrozumiały jak mnie nauczył to wszystkich może jeszcze takiego człowieka nie poznałam ,a jeżdziłam z różnymi instruktorami .Przekaz informacji i sposób treningu bardzo,bardzo skuteczny zdałam za 2 razem ,prawko robiłam gdzie indziej- żałuję ,naprawdę super i niemożliwe stało się możliwe dzięki tej szkole.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja polecam OSK ARKA Mozna ustlac dowolne godziny wykladów i jazdy zdałam za pierwszym razem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KRYNIO - dla mnie jedna z gorszych szkół .. Naprawdę to kpina jak oni tam uczą...a sam prezes tego ośrodka przykłada bardzo mało uwagi do kursanta. ODRADZAM!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja robiłam kurs w Ewanie W lUBLINIE niedawno i śmiało moge polecić instruktora  p. Andrzeja z którym miałam jazdy,jest to człowiek spokojny ,o ogromnej cierpliwości ,dobrze tłumaczy ,jak trzeba to narysuje ,kiedy z nim jeżdziłam to czułam sie bezpiecznie  jest to ,człowiek na właściwym miejscu.Pozdrawiam Ewan i p. Andrzeja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiraż - Serdecznie NIE polecam. Szczerze odradzam. Tragiczne podejście do kursanta,wręcz śmieszny stosunek samej Właścicielki ośrodka do kursanta,która po wpłacaniu całej kwoty za kurs mówi kursantowi,ze jeżeli coś mu się nie podoba może zabrać dokumenty to to jest po prostu śmieszne. NIE POLECAM! Szkoła otwarta w piwnicy jakiegoś bloku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osior posiada dwie szkoły. Tych bardziej rokujących na zdanie za pierwszym razem wysyła z pierwszej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam naukę jazdy w szkole nauki jazdy PZM. Bardzo fajnie uczą, bezstresowo, ale konkretnie, wiec człowiek nie ma nerwów jak idzie na egzamin bo po prostu wie, że ma kompleksowo przerobiony temat. Sama szkoła przyjazna kursantom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hej nie polecam nauki i pani marty walkiewicz osk lublin oszukala mnie na 40 zl niesympatyczna nie potrafi uczyc,  niecierpliwa  z fochami. Nieprofesjonalne podejscie. Naprawde tragedia. Oprocz tego nie miala czasu. jezdzilam nawet 150 km na h wyprzedzajac tiry. W tym samym orodku ale z kim innym i chyba bez upowaznien do nauki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trafiłam w Lublinie do ***cskrozped.pl . Przygotowują naprawdę przyzwoicie. Fa jnie przygotowują, instruktorzy bardzo fachowi i jednocześnie sympatyczni. Zdałe m za pierwszym razem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masz racje że ktoś pozwala takim instruktorom szkolić że nikt tego nie kontroluje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezeli ochodzi o szkołę jazdy to mogę polecić ośrodek Arka. Robiłam u nich kurs i jestem mega zadowolona. Nauczyli mnie jeździć od podstaw. Instruktor bardzo miłu i konkretny. Potrafi swetnie uczyć. Ma dużo cierpliwości i wytrwałości. Po kursie u nich bez problemu zdałam egzamin. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też uczyłam się jeździć w szkole Arka. Uczą w bezstresowej atmosferze> Instruktorzy znają się na swojej pracy. Mają dużą wiedzę i potrafią ją przekazać. W efekcie po kursie w tej szkole naucyzłam sie jeździć pewnie i bezpiecznie. Egzamin zdałam bezbłednie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...