Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

WOŚP zagra w niedzielę. Co będzie się działo w Lublinie i regionie?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 stycznia 2017 r. o 11:23 Powrót do artykułu
Jak nigdy nie dawałem, to w tym roku wrzucę. A co mi tam !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym roku wyjątkowo atrakcyjne licytacje zapowiada samorząd powiatu krasnostawskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ma się dziać? Wyjdzie kupa dzieci,po godzinie zmarzną napełniając owsiakowe puszki,a ten jak zawsze ochrypnie.Rutyna i żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co miałem dać plebanowi-a w tym roku gówno dostał-dam na Orkiestrę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja wrzucę 5 razy więcej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak co roku chodzi pedofil po domu w czarnej sukience i zbiera koperty. A podatków nie płaci !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jurek kupi nowe samochody dla siebie ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jurek musi jakoś godnie żyć ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ma się dziać? Wyjdzie kupa dzieci,po godzinie zmarzną napełniając owsiakowe puszki,a ten jak zawsze ochrypnie.Rutyna i żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jurek jak to Jurek złoty melon :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juras i Kijowski to ten sam kod genetyczny nie na robić się a dobrze żyć jeden niby filantrop a drugi demokrata a wspólny mianownik to Kasa misiu a fantykow mają także biznes robią i nie odpuszcza tego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiSowskie Trolle płatne 1,5 za wpis w akcji? Zapytajcie matki albo ojca czy przypadkiem po porodzie nie leżeliście w inkubatorach z czerwonym serduszkiem. Doprawdy sprzedać się za taką kasę to dno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic Owsiak odemnie nie dostanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Nic Owsiak odemnie nie dostanie.
Daj adres to dostaniesz ODE MNIE słownik ortograficzny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic Owsiak odemnie nie dostanie." GŁUPEK! NAUCZ SIĘ PISAĆ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Jurek musi jakoś godnie żyć ;)
W porównaniu z łojcem dyrektorem to biedak !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jurek musi jakoś godnie żyć ;)" LUDZIE SKĄD W WAS TYLE JADU?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w tym roku dam więcej niż zwykle bo Jurek ma trochę pod górę, a miny Kaczora i Maciora będą prześmiesznie ponure :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz bez względu na to czy owsiak ma godnie zyć czy nie nie dam nawet grosza, bo nasz kraj jest bardzo bogaty kiedy płaci za pieprzenie się i rozmnażanie po 500 zł od zrobienia jednej sztuki bachora, także uważam, że niech rzad z moich podatków kupi urządzenia do leczenia chorych i niech się odpieprzy ode mnie z dawaniem doddatkowych pieniędzy, niech zabierze 500+ ite pieniądze przeznaczy na leczenie chorych, bo barany pisowskie płacą za seks a chorych mają daleko gdzieś. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w pozostałych miastach regionu też będzie granie w pomaganie ***ejozefow.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=6673&catid=143&itemid=584
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...