Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wozili nastolatków w bagażniku

Utworzony przez nemo, 17 listopada 2008 r. o 12:10 Powrót do artykułu
Luudzie gdzie my żyjemy?...można porwać z ulicy niewinnego człowieka i wozić go w bagażniku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale maja super sweterki ci mafiosi,moda z Mediolanu jak wyjdą za 3 latka będą mieli jak znalazł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIEZŁE GRZECHOTNIKI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe wsiowe gangstery a teraz w dyby i do lochu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale ryje zakazane.... rasowe zbiry... za sama gębe kula w łeb a za ten wybryk odciąć ręce i nogi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
k.u.r.w.a. Co to sie wyprawia żeby takie robactwo chodziło po tym swiecie! z Kad takie pomysły z kąd odwaga? jestem za b.wysokimi karami w takich przypadkach! CH.W.W.D. Zycze Wam najgorszego SMIECIE nie ma miejsca na tym swiecie dla was!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buahahah Co za wiesniaki .... co za mordy niewyjsciowe. Nie dziwie sie ze wypuscili tych dwoch starszych .... bo nie poradzili by sobie z nimi. Szkoda ich karac sadownie, chetnie bym ich sam ukaral Zreszta nie ja jeden.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale mordeczki! twarzoskopy jak nic...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego oczy mają pozakrywane ?? Za małą szkode wyrządzili ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w pewnym sensie ich rozumiem... mieszkam w pobliżu i od czasu gdy Ci wprowadzili się domu sąsiada zaczęły ginąc różne przedmioty z posesji sąsiadów, kradli wszystko co im się tylko nawinęło, na ulicy wypisywali różne obraźliwe zwroty sprayem na sąsiada który mieszka kilka domów dalej...którzy ich przegonili ponieważ zauważył jak włamują się na jego posesję... Pewnego razu nawet włamali się do domu właściciela u którego mieszkają, ukradli mu m.in laptopa oraz złoty łańcuszek... Policja wtedy znalazła skradzione przedmioty zaraz za stodołą (w kartoflisku). Niektórzy nawet bali się opuszczać domów na dłuższy czas. Chodzili po sąsiadach i kradli nawet winogron (ale przecież mogli po prostu zapytać jestem pewny że właściciele by im pozwolili)... Policja dość często u nich bywała ale nie reagowali na skargi sąsiadów... zatrzymywali ich, a na drugi dzień chłopaki byli już w domu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to sa deb***e jeden srodkowy z nich to nie ma wszystkich zebów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Luudzie gdzie my żyjemy?...można porwać z ulicy niewinnego człowieka" Jak byś nie wiedział, to żyjemy w polsce, a pozatym oni wcale nie byli niewinni, szwendali się kradli i pili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem w ogromnym szoku! Mieszkam niedaleko i dopuki tej dziwnej rodziny nie było w naszej miejscowości było spokojnie i normalnie, od kąd się wprowadzili zaczęły sie dziać różne niepokojące rzeczy, zaczęły ginąć różne przedmioty, włamania do altanek, do domu właściciela, demolki przystanku i wiele innych. Ja najbardziej obwiniam tą kobietę "dzieci" tzw "dzieci" niby małe a robiące takie rzeczy to w głowie się nie mięści. Po północy dzieciaczki spacerują po okolicy i buszują, szabrują co się da, palą papierosy i piją wińsko szok taki maluszki! Policja zabiera gnoi a na drugi dzień jest to samo! Tak więc jestem dalej w szoku a najbardziej to mi szkoda tych trzech dorosłych bo wierzę im, że nie było tak drastycznie jak opisują i trzymam kciuki aby kara za to co zrobili była jak najmniejsza!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oni zasługują na karę, ale ta rodzina tak samo..jeden z "tych nastolatków" rzucił kamieniem w samochód w momencie, gdy jechałam... zanim wróciłam zdążył się schować..nie złapałam za rękę niestety.przekonanie jednak jest!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też mam nadzieję że policja wypuści tych ludzi. Mieszkam po sąsiedzku i powiem że troche jest to niesprawiedliwe a ta telewizja to tez wyolbrzymia i to strasznie. W Wy ludzie jak nie wiecie jak było dokłądnie to lepiej się nie wypowiadajcie. Póki nie pojawiła się ta patalogiczna rodzina było spokojnie. Ludzie mogli zasnąć spokojnie a ostatnio to normalny horror. Nie da się nawet spokojnie zasnać bo a to kamieniami rzucają a to szyby wybijają i kradną wszystko co im do łapy się przyklei. A sąsiadowi który im wynajmuje to też ma źle dosłownie tragedię z nimi!!!!! Mieli zatrzymac isę na jedną noc a tu sie tak zadekowali. Co to na gówniarzy nie ma paragrafów???? To też już wszystko wykolejone. Ale miejmy nadzieję że policja niedługo chłopaków wypuści. W końcu każdy chciał się pozbyć tej patologii a jedynie oni zareagowali i takie coś ich spotyka. Jakie porwanie??? 200 metrów od domu to się nazywa porwanie coś to nie tak. Mam nadzieję że ktoś zacznie myśleć w końcu policja też pewnie ma te wszystkie skargi które były zgłaszane na tą cała wykolejoną rodzine.... A ja bardziej zauważyłem ze to ta kochana mamusia bardziej zębów nie ma!!!!! :-) wiec jeśli już to z zębami chociąż po równo:PPP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja uważam, że kara im się należy!!! Nie oni są od wymierzania sprawiedliwości. Wszyscy w tej miejscowości chodzą do kościoła i świętych udają, a tu jak można by było to najlepiej jakby te zbiry zabiły tych chłopaków!!! Niech teraz odpowiedzą i posiedzą ładnych parę lat! A może następnym razem znowu się nachlają i napadną na niewinnego człowieka bo nie będą mieli co robić. Zastanówcie się trochę!!! Najlepiej jakby było oko za oko ząb za ząb. Zresztą oni już wyglądają jak kryminaliści więc pójdą do swoich!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy mieszkaniec Głuszczyzny i okolicy wie że "poszkodowani" dostali za swoje bo sami kradli po sąsiedzku i wkońcu dostali za swoje. Tylko dlaczego prawo nie widzi jak jest na prawde. Wcześniej kiedy ich nie było"małolatów" coś takiego nawet na wsi sie nikomu nie śniło żeby sąsiad sąsiada OKRADAŁ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety, nie jestem wstanie uwierzyć, że 13-latek wynosi laptopy i okradł pół wsi, jak i w to że nikt nigdy wcześniej tam nikogo nie okradł i dzieciak był aż tak sprytny że nikt go za rękę nie złapał, wszyscy tu piszą o ciągłych kradzieżach dokonywanych przez nastolatków, nie znam tych dzieciaków ale dla mnie te bzdury są nielogiczne, Karygodne jest zachowanie tych zbirów którzy po pijaku jadą bić nastolatków, ale to przecież przykładni mieszkańcy wsi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co jak co ale nastraszyć ich było trzeba a teraz niech w pieruny wypier.... z tąd ta cudowna mamusia ze swoją rodzinką... Chłopaki ich troche tylko przestraszyli a ten poszkodowany najmłodszy to w panoramie ładnie sie jeszcze uśmiechał jakoś nie było widać po nim żeby mu się jakaś krzywda stała. Ja swoje wiem bo dużo widziałem. Co wieczór troche widziałem i się słysząło po kazdej nocy jak co komu zginęło albo gdzie jaka szyba poszła... Z patologia daleko to sa wykolejeńcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...