Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wozili nastolatków w bagażniku

Utworzony przez nemo, 17 listopada 2008 r. o 12:10 Powrót do artykułu
Gość napisał:
A skad wiesz że niewinnego?? Dowiedziałbyś się jakie rzeczy wyprawiają w Rosji czy niektórych krajach Azji to włosy dęba stają.
A to my już do Azji zeszliśmy, może na tej Głuszczyźnie jeszcze taka ciemnota i zacofanie panuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby zabierać głos w tej sprawie, należy dokładnie zapoznać się z nią. Za darmo nikt nikogo nie wyciągnął by z domu i nie woził po polach. Nalezało im się!!! Szkoda, że zrobili to po pijanemu:( gdzie znajdowali się rodzice tych małoletnich przestępców, gdy oni okradali pobliskie gospodarstwa? Z gówniarzy zrobili ofiary, a powinno się ich surowo ukarać. Ale jak to w naszym państwie- wszystko obraca się w nienalezytym kierunku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Surowo ukarać- to może spalmy ich na stosie, to będzie sprawiedliwe i przecież nie bez powodu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
Osobiście też nie opowiadam się po żadnej ze stron, absolutnie nie popieram zachowania nastolatków i uważam że trzeba było interwencji, właśnie i tu jest sedno sprawy w jaki sposób my sobie poradzimy, jeżeli poprzemy ten samosąd to zaakceptujemy go jako społecznie dopuszczalny, zresztą granice moralności wyznaczają sami ludzie a nie sądy (z prawem jest różnie, zależy w jaki sposób pzedstawiamy daną sytuacje) w tej sytuacji rozpatrujemy kwestie czy nastolatkowie kradli i niszczyli mienie oraz czy trzej mężczyźni mieli prawo porwać i pobić te dzieci, dodatkowo też prowadzili po pijanemu i próbowali uciec przed policją. Naprawdę to są dwie różne sprawy. Kradzieże tych dzieciaków nie były powodem do nadużywania alkoholu przez mężczyzn jak i nie zmuszały ich to tak brutalnych zachowań jak wożenie w bagażniku czy podtapianie. Co się tyczy nastoletnich kryminalistów, to znam bardzo dobrze ten temat, podejmowałem się różnych interwencji nawet i u rodziców którzy zacięcie bronili dzieci, niestety skąść się to musi brać.
Owszem nie powinniśmy akceptować zachowania owych trzech mężczyzn, wydaje mi się tylko że ta jak i każda sprawa związana z młodocianymi przestępcami powinna w nas ruszyć myślenie co zrobić żeby nawrócić nastolatków na dobrą drogę bo spójrzmy w przyszłość co chwila jest słychać o rozbojach małoletnich a kto wie do czego będą w stanie się posunąć za kilka lat skoro teraz czują taką swobodę w łamaniu prawa. Jak wiadomo przemoc rodzi przemoc tylko kiedy prawo zawodzi a rodzice nastoletnich kryminalistów wiedząc o ich bandyckim zachowaniu stają w ich obronie czym zarazem akceptują ich zachowanie wtedy człowiek jest zdany tylko na siebie a nie każdy w takiej sytuacji zachowa zdrowy rozsądek. Wiem że moje wypowiedzi wyglądają jakbym bronił owych mężczyzn ja jednak podkreślam nie staje po żadnej że stron zdecydowanie nie popieram takiego wymierzania sprawiedliwości.Po prostu za dużo napatrzyłem się już na bezkarność bezczelność i cwaniactwo młodych kryminalistów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A to my już do Azji zeszliśmy, może na tej Głuszczyźnie jeszcze taka ciemnota i zacofanie panuje.
W sumie niektóre kraje Azji są bardziej rozwinięte niż Polska więc nie mówiłbym tu o zacofaniu i ciemnocie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to raczej chodziło o to że w Głuszczyźnie panuje ciemnota i zacofanie bo nie wiedzą o tym że należą do Azji(no ale oczywiście tak nie jest)...to zdanie było raczej ironiczne...Raczej nie chodziło o to że Azja jest zacofana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielkia afera kawałek przewieźli gnoi a jednemu umyli dodatkowo głowę i wielkie mi halo. Normalnym dzieciom to takie doświadczenie bardzo odbiłoby sie na psychice i wogóle, a to są zachartowane gnoje i takim nic nie będzie! Szkoda mogliby ich utopić, a tak spaprali sprawę i sobie dodatkowo życie! trzeba było to zrobić dokładniej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pozwinni dawno tych złodzieji wylać [gówniarzy]to byłoby spokojnie i zmazali by sobie życiorysów przez glutów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...