Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wpadł gang młodych bandytów, którzy rabowali sklepy

Utworzony przez opolanin, 18 grudnia 2009 o 12:36 Powrót do artykułu
Ha Ha Ha . Gangsta z Opola . Już ich tam nauczą , że to robota nie dla nich . Mieszkam w tym mieście od dawna i śmiać mi się chce jak widzę opolaków.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
TAKICH ŚMIECI POWINNO SIĘ NA MIEJSCU....
0
Przedział wiekowy 18-22 czyli pewnie skończy sie na dozorze i wyrokach w zawiasach bo to przecież tacy dobrzy chłopcy, którym zdarzyło się raz zbłądzić.. A jak przypadkiem dostaną sanki i po wyjściu następnym razem kogoś zabiją to obrońcy praw zwierząt przecież i tak znajdą tłumaczenie, że to pobyt w areszcie tak ich zdemoralizował. Przydałaby sie powtórka z ustaw majowych '85.
0
Wyluzujcie tak sie składa że znam trzech z czterech.....spoko ziomki....ale zbłądzili i mam nadzieje że dostaną w zawiasach....a nie odsiadke.... szkoda chłopaków....A CI CO ICH NIE ZNAJĄ NIECH SIĘ QRWA ZAMKNĄ.......
0
do ''KK'' niw znaszich to Qrwa ich nie obrażaj..... spójrz na siebie.... sam jesteś śmieciem....''KK''
0
Gość napisał:
do ''KK'' niw znaszich to Qrwa ich nie obrażaj..... spójrz na siebie.... sam jesteś śmieciem....''KK''
Znam dwóch i wystarczy. KK ma absolutną rację. Śmiecie i tyle.
0
''MP''Pierdo....sie.......
0
właśnie nie znacie nie gadajcie głupot!!!tak p*** każdy może!!!gdyby to był wasz brat/kolega to jakie mielibyście zdanie o nich!!żal pomyśleć?
0
''znajoma X'' zgadzam sie z tobą w 100%.... ci co ich nie znaja niech tak nie pier........ niech cos o sobie qurwa powiedzą...... Chłopaki trzymajcie sie...
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: