Witajcie. Jestem tegorocznym maturzystą i planuje podjąć dalszą edukację na uczelni wyższej niepublicznej. Byłem na kilku prezentacjach owej uczelni (oczywiście jak to zawsze w takiej sytuacji uczelnia była wychwalana pod niebiosa) oraz rozmawiałem z paroma studentami (nie wiem czy konkretnie wydziału który mnie interesuje) i chwalili sobie ją. Uprzedzę zapewne kilka komentarzy tym co zaraz napisze. Nie chcę iść drogą na skróty, po prostu nasłuchałem się dużo nie ciekawych opinii o uczelniach publicznych zarówno pod względem podejścia do studenta jak i tego, że uczy się tam archaizmów które ni jak nie przydają się w życiu zawodowym. Natomiast często spotykałem się z opinią, iż uczelnie nie publiczne kładą nacisk na przygotowanie studenta do rynku pracy i nauczenia go jakże ważnej teorii nie umniejszając w żadnym wypadku roli praktyki. Teraz moje drobne pytanie właśnie do osób obecnie studiujących lub które maksymalnie rok temu skończyły studia na WSEI. 1. Jak prosperuje uczelnia? Chodzi mi tu czy jest bałagan w dziekanacie, czy wykładowcy przykładają się do swojej pracy. 2. Jak wygląda studiowanie na kierunku zarządzanie? Za wszelkie odpowiedzi bardzo dziękuję.
Ostatnio edytowany 2 lutego 2013 o 10:40
Zaloguj się, aby oddać głos
0