Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wszystkich Świętych w Lublinie i regionie (relacja)

Utworzony przez trabanciarz, 1 listopada 2012 r. o 11:32 Powrót do artykułu
bmw - b olid m łodego w ieśniaka z Niemiec.I już wszystko jasne. Szczyle chrościate powinni mieć zakazane prowadzenie beemek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wlasnie wrocilismy z Lipowej oraz Andersa i powstrzymam sie od komentarzy na temat mieszkancow naszego miasta. Nadmienie jedynie, ze jechalismy tam z osiemdzieiseciotrzy letnia babcia i skrzystalem z uslug Taxi. Auto zas, moi drodzy wspolmieszkancy zostawilem w garazu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trawnikow nie niszcze napisał:
Wlasnie wrocilismy z Lipowej oraz Andersa i powstrzymam sie od komentarzy na temat mieszkancow naszego miasta. Nadmienie jedynie, ze jechalismy tam z osiemdzieiseciotrzy letnia babcia i skrzystalem z uslug Taxi. Auto zas, moi drodzy wspolmieszkancy zostawilem w garazu!
i co z tego wynika? pewnie to że osiemdzieiseciotrzyletnia kobieta nie była w stanie wytrzymać podróży twoim leciwym autkiem, albo że masz problemy z parkowaniem, ciekawy jestem czy równie ochoczo wybralibyście się z panią w tym wieku komunikacją miejską, no i reasumując zapewne pani starsza płaciła za usługę Taxi, pozdro ekologu z .... pipidówy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelak napisał:
i co z tego wynika? pewnie to że osiemdzieiseciotrzyletnia kobieta nie była w stanie wytrzymać podróży twoim leciwym autkiem, albo że masz problemy z parkowaniem, ciekawy jestem czy równie ochoczo wybralibyście się z panią w tym wieku komunikacją miejską, no i reasumując zapewne pani starsza płaciła za usługę Taxi, pozdro ekologu z .... pipidówy
Sa w Lublinie ludzie, dla ktorych auto nie jest czyms wyjatkowym i na pokaz, bo zawsze mieli te przyslowiowe cztery kolka. Oni wiedza, jak i kiedy z niego korzystac. Inaczej natomiast jest z pseudoswiatowcami, ktorzy nie umieja uszanowac naszej wspolnej wlasnosci i stawiaja swoje skorupy gdzie tylko dostrzega odrobine wolnej powierzchni. Taka to juz roznica pomiedzy Toba, a osoba, do ktorej postu sie odniosles! Wielkosc ludzi poznajemy po malych czynach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jasna sprawa z 4 kółkami, ale rozwiń temat "pseudoswiatowców", czyjej własności,po to zawsze są wyznaczane dodatkowe miejsca parkingowe, torszę chyba pomieszałeś, dlaczego ktoś ma mi mówić że mam jechać MPK jeśli wolę pojechać autem, chłopie!!! zaprzeczyłeś sam sobie,kiedy odpisałem moja myśl brzmiała tak (stać Cię na taxi to jedź,ponieważ taniej wg. mnie wychodzi własnym autem) a Ty dywagujesz nad stawianiem pojazdów w miejscach do tego nie przeznaczonych o których wogóle nie pisałem. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamasznik. napisał:
Sa w Lublinie ludzie, dla ktorych auto nie jest czyms wyjatkowym i na pokaz, bo zawsze mieli te przyslowiowe cztery kolka. Oni wiedza, jak i kiedy z niego korzystac. Inaczej natomiast jest z pseudoswiatowcami, ktorzy nie umieja uszanowac naszej wspolnej wlasnosci i stawiaja swoje skorupy gdzie tylko dostrzega odrobine wolnej powierzchni. Taka to juz roznica pomiedzy Toba, a osoba, do ktorej postu sie odniosles! Wielkosc ludzi poznajemy po malych czynach!
Gościu zamiast swoim samochodem pojechał taxi, czyli nie zmieniło to ilości pojazdów w ruchu pod cmentarzami ( pusty gest). A zatem swoim zachowaniem nie przyczynił sie do miejszenia korków! Wyjasnij zatem w czym jest taki wyjątkowy???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja byłem około 16 na Majdanku i muszę pochwalić MPK, naprawdę tak sprawnie i szybko pod sam cmentarz chyba pierwszy raz od wielu lat dotarłem, a i z powrotem pomimo dużej ilości ludzi nie było większego problemu. Ruch w obrębie cmentarza też wyjątkowo dobrze był zorganizowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...