Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wtargnęli na posterunek, żeby odbić kolegę

Utworzony przez txj, 30 września 2008 r. o 10:14 Powrót do artykułu
wkoncu ktoś jest za mną chyba nawet wiem kto!!!! siemanko!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ładnie wyglądają, minu=y jakieś takie niepewne, szczególnie ten w gaciach w kwiatki hahahahahahah. w więzieniu czekaja na wierze odbyty. hahahah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
własnie ze jestem z niego dumna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a zastąpić go nie musze bo on tam nie trafi hahah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kim jest Kazio P. bracia W. i bracia A. To pewnie porządni i zacni obywatele naszej gminy. To właśnie ta SZUMOWINA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmm a ta kochanie123 to sylwia??? z panienskiego W???? daj sobie na wstrzymanie juz !!naprawde nie widzisz co masz w rodzinie>???? jeszcze poczytam troche twoich wypocin i zaczne pisac po nazwisku bo nie wytrzymam----zasady forum znam i wiem co moge a co nie!! wiec jak masz braciszkow bandziorow od malego to juz zamilcz i nie rob ludziom wody z mozgu bo moze i niektorzy uwierza w te brednie ze to policja winna.pozdrawiam -i zajmij sie dzieckiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to sie tłumoku domyśl !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie Mełgiew była w TELEEKSPRESIE. Szczerze to Ja nie wiem po co się klucic... Byli pijani i im odjebało, przecież dzieją się gorsze rzeczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wcześniej czy później trafi oj trafi. A my tam na niego czekamy. Chłopaki spod celi. Ha, ha, ha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od mojej rodziny to zdaleka prosze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty chłpaku z pod celi to sobie możesz czekac ale na hu****ja do d....!!!111
Ostatnio edytowany 1 października 2008 r. o 14:56
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj ze 3 latka pobawimy się z braciszkiem. Ładne gatki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kochanie 123 napisał:
własnie ze jestem z niego dumna[/quote] no własnie jest z czego być dumnym. może napisz jeszcze który to twój braciszek... ten zdziargany? [quote name='kochanie 123' post='56455' date='30.09.2008, 17:11']a zastąpić go nie musze bo on tam nie trafi hahah
Trafi, trafi i ty jeśli będziesz brała z niego przykład
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kochanie 123 napisał:
ty chłpaku z pod celi to sobie możesz czekac ale na hu****ja do dupy!!!111
oni czekają na taką dupkę jak twoja i kto wie może się spełni ich zyczenia, Ja im tego życzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śmieszne to było haaaaaaaaaaaaaahhhaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhaaaaaaaaaaaa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
smieszne .popytasz braciszka za kilka lat jak mu było do śmiechu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ty masz satysfakcje z tego co mówisz???????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak ,tak ten z malowidlami:) co gwiazdy lubi to braciszek kochanie123- a niedawno mamuska biegala zeby go z paki wyciagnac-ledwie wyszedl i bum-czepili sie go:) a sylwia ty majac 20 lat i rodzine to uzywaj mniej wulgarnych slow-nie przystoi matce! no chyba ze chcesz nastepne bandziorki chowac.zastanow sie nad zyciem-pora juz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja nikogo nie chowam!!!!!!!!!1 po pierwsze niewiesz który to mój brat wiec po co sie wysilasz i na imie nie mam sylwia pomyłka!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
buehehehehehehehehe.... jak to czytam to mi się rzygać chce na te komentarze od 'wszechwiedzących' ludzi, którzy po przeczytaniu durnego artykułu myślą że dobrze wiedzą jak było..... a chłopaki zwolnienie i bardzo dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chyba wkoncu ktoś mądry wszedł na to forum!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...