Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
widac,ze człowiek ma naprawde ogromne serce.., nie dosc ze pracuje w Fundacji Ochrony Zwierzat to jeszcze jaki mily gest ze przygarnal te lwy, gdy nie mialy sie gdzie podziac i nikt nie chcial sie nimi opiekowac. oby kiedyś mial za to wynagrodzone:) lwy to fajne zwierzęta, ale wiadomo ze i duzy obowiązek. tak czy siak inni ludzie powinni się od niego uczyć, szkoda ze wiekszosc ludzi nie ma takiego serca.. zyjac na tym swiecie coraz bardziej sie przekonuje do stwierdzenia "im bardziej poznaje ludzi tym bardziej kocham zwierzeta'.. pozdrawiam:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram! piekny gest! oby wiecej takich osob
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Acha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lepiej niech zwierzętom wody dadzą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dbają o lewki jak nalezy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE!!! On wali ściemę jak cholera!!!! Ten wywiad i artykół to tylko reklama dla jego mini zoo. On i jego żona wzieli na to taką kase jakiej większość z was nigdy widzieć nie będzie. Przez wakacje 2 lata temu pracował przy budowie tego zoo mój brat, to sporo ciekawych historii się tam nasłuchał. Dla lwów,to robi, wziął je z dobrego serca!! Tak się wzruszyłam, że mi łyz po plecach pociekły!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tobie to chyba żal d*** ścicka tych "pieniądzów" i tak mu smarujesz d***  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...