Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybierają sekretarza. Na liście biskupi z woj. lubelskiego

Utworzony przez enry, 8 czerwca 2014 r. o 18:38
A co to mnie kuźwa obchodzi !!!! Dziennik staje się już od dawna sługusem kleru podając non-stop informacje o życiu kk. Może czas najwyższy odłosić ze DW stał się filią gościa nedzielnego ?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to mnie kuźwa obchodzi !!!! Dziennik staje się już od dawna sługusem kleru podając non-stop informacje o życiu kk. Może czas najwyższy odłosić ze DW stał się filią gościa nedzielnego ?
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to mnie kuźwa obchodzi !!!! Dziennik staje się już od dawna sługusem kleru podając non-stop informacje o życiu kk. Może czas najwyższy odłosić ze DW stał się filią gościa nedzielnego ?
Ciebie  i pozostałych dziesięciu z tego województwa "może" i nie obchodzi (sądząc po komentarzu to czytałeś, więc Cię obchodzi), ale pozostałych dziesiątki tysięcy czytelników obchodzi i chcą takich wiadomości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...