Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory 2010: Prześlij nietypowy plakat wyborczy

Utworzony przez Mati, 20 października 2010 r. o 16:12
a kogo pies ma popierać? no swojego Pana. a tak serio- lepiej czepcie się, że facet przywiązał psa na kilkanaście minut do słupa, a nie, że w koszulce psina chodzi. to, co na właścicieli yorków za zakładane im kurteczki tez doniesiecie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajna ta suka - WARDA - bede na nio głosował - lepiej jej z pyska patrzy niż innym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.facebook.com/profile.php?id=100001525764824&v=info#!/photo.php?fbid=105968269470262&set=a.104503966283359.5943.100001712684591
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZWYCIĘSTWO TO TAKŻE INTERNET PORTALE INTERNETOWE W KTÓRYCH PODMIOTEM JEST wyborca. chyba koniecznie trzeba wspisywac w wyszukiwarkach wyborca. To pokaże kto ma szacunek do wyborców , a kto ich lekceważy. WYBORCA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem studentem Pana Doktora Sobczaka i go znam. Znam go zupełnie jako innego człowieka. Pisanie o doktorze i radcy prawnym, że jest głupi i niedouczony, świadczy wyłącznie o tych, co to piszą. Proszę tych ludzi, czyli zapewne członków PiS lub ich propagandowców, o fakty, a nie mity. A te można znaleźć na jego stronie i profilach w Internecie. WYBORCY, wybierzmy z głową, ludzi, o których wiemy kim są i co zrobili. Wiemy, a nie plotkujemy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mac napisał:
Byłem studentem Pana Doktora Sobczaka i go znam. Znam go zupełnie jako innego człowieka. Pisanie o doktorze i radcy prawnym, że jest głupi i niedouczony, świadczy wyłącznie o tych, co to piszą. Proszę tych ludzi, czyli zapewne członków PiS lub ich propagandowców, o fakty, a nie mity. A te można znaleźć na jego stronie i profilach w Internecie. WYBORCY, wybierzmy z głową, ludzi, o których wiemy kim są i co zrobili. Wiemy, a nie plotkujemy...
A ja bede głosował na Warde - jej z pyska dobrze patrzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ARTYKUŁ SPONSOROWANY OD 4 DNI CIĄGLE TEN SAM POD PRETEKSTEM NIBY TO SENSACJI Z PSEM W TLE! ŻAŁOSNE I PRYMITYWNE JAK JEGO AUTOR!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie należę do żadnego ugrupowania politycznego.Z tego co się dzieje w kraju na pewno nie zagłosuję na przedstawicieli PiS.Chcę w kraju normalności,spokoju a nie ciągłe jątrzenie i doszukiwanie się wszystkiego złego.Brak-zero samokrytyki.Dziwię się,że redaktorzy chcą z nimi rozmawiać.Zresztą-najbardziej poczytne są artykuły gdzie leje się krew.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leć Jacuś Leć jak najdalej od Lublina i weź ze sobą Palikota....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WARDA TO TEN KUNDEL ? W to się zebrał zwierzyniec w tym PO,albo hiena albo kulawy kundel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja sobie zakupię domeny: wyborysamorzadowe.info wyborysamorzadowe.net wyborydoparlamentu.com wyborydoparlamentu.info http://allegro.pl/domeny-internetowe-okazja-wybory-samorzadowe-i1283481110.html i umieszczę tam prawdziwy wynik mojego sondażu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie jestem wyborca pis ale znam Sobczaka i podpisuje sie 2 rekami pod jego zenujacym chamstwem, nieustwem i tym co pisali internauci. to taki Nikodem Dyzma lubelskiej polityki. i niech znika razem z palikotem. dziwie sie ze jeszcze tam nie poszedl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kandydat podkreśla, że tylko na czas spacerów ubiera zwierzę w reklamowe wdzianko. – Najwięcej chodzimy po Czechowie i Sławinie, bo stąd startuję. Na miasteczku akademickim byłem po książki z biblioteki. Do słupa przywiązałem psa na kilkanaście minut i nie widzę w tym żadnego problemu – mówi.
Ładne mi kilkanaście minut...pies pod biblioteką siedział sporo ponad godzinę. Właściciel to zwykłe bydle a nie człowiek, żeby biedne stworzenie wykorzystywać do swojej brudnej kampanii reklamowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może już dość tej psiej reklamy ! ile można sponsorować kandydata ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sobczak to chamidło jakich mało. Wystarczy zobaczyć jak się zachowuje na sesjach sejmiku, albo odnosi się do niektórych osób. Koryto powinno być jego logo wyborczym. (ZChN, UD-UW, AWS, PO...itp.) Gdzie on jeszcze nie był? Chyba tylko w SLD, ale nic straconego (POdobnie jak Palikot).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to sa dopiero plakaty http://www.kurierlubelski.pl/stronaglowna/324542,wybory-po-reklamuje-sie-z-obama-i-marilyn-monroe,id,t.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.kurierlubelski.pl/stronaglowna/324542,wybory-po-reklamuje-sie-z-obama-i-marilyn-monroe,id,t.html jeszcze raz...bo coś nie działa:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sku**** powinien sie za jaja do słupa przywiazać a nie biednego psa meczyć :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
generalnie w stertach śmieci zwanych materiałami wyborczymi najlepiej się patrzy na te zołte z obama etc., pozytywne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...