Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wybory 2010 - SONDAŻ

Utworzony przez bogota, 18 lutego 2010 r. o 04:13
Najnowszy sondaż prezydencki: www.prezydent.iblogger.org Sondaże publikowane są 2 razy w tygodniu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bogota napisał:
Najnowszy sondaż prezydencki: www.prezydent.iblogger.org Sondaże publikowane są 2 razy w tygodniu!
WALDEMAR KRYNICKI 2010 - Psychiatra prezydentem POLSKI !!! Za kilka miesięcy będziemy mieli szansę na nowy start. Wykorzystajmy ją. Jeśli zechcesz wiedzieć o mnie więcej, to w dobie internetu nie zajmie Ci to dużo czasu :-) www.krynicki.blog.onet.pl http://www.dziennik.krakow.pl/pl/aktualnos...aczelo-sie.html Moja idea? Cywilizowane Państwo ma OBOWIĄZEK zapewnić KAŻDEMU minimum warunków niezbędnych dla zachowania zdrowia psychicznego. Jestem psychiatrą i wiem ponad wszelką wątpliwość, że niestety współczesne Państwo nie wywiązuje się z tego OBOWIĄZKU... Nie ma bowiem zdrowia psychicznego człowieka bez poczucia wypełniania społecznie uznanej roli. Nie może być tak, aby jedni z nas cieszyli się dostępem do takiej roli społecznie uznanej a inni stali na "poboczu" bezużyteczni! Ci ostatni skazywani są bowiem na cierpienie a nawet chorobę psychiczną przez fakt marginalizacji społecznej. Nie ma usprawiedliwienia dla takiego nieludzkiego Państwa! Państwo nie ma na celu służenie wolnemu rynkowi, lecz CZŁOWIEKOWI! O ile Państwo chce uchodzić za Państwo ma ludziom pomagać a nie zostawiać samym sobie! To jego JEDYNA rola. Na początku kwietnia będziemy mieli możliwość spotkania się z Dr Waldemarem Krynickim, który przyjeżdża z Francji. Na koniec marca będzie dokładnie podany do wiadomości publicznej czas i miejsca spotkań. Sztab Wyborczy Waldemara Krynickiego kandydata do Urzędu Prezydenta RP- 2010
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='WALDI' date='19.02.2010, 22:24:59' post='237193'] WALDEMAR KRYNICKI 2010 - Psychiatra prezydentem POLSKI !!! Za kilka miesięcy będziemy mieli szansę na nowy start. Wykorzystajmy ją. Jeśli zechcesz wiedzieć o mnie więcej, to w dobie internetu nie zajmie Ci to dużo czasu :-) www.krynicki.blog.onet.pl http://www.dziennik.krakow.pl/pl/aktualnos...aczelo-sie.html Moja idea? Cywilizowane Państwo ma OBOWIĄZEK zapewnić KAŻDEMU minimum warunków niezbędnych dla zachowania zdrowia psychicznego. Jestem psychiatrą i wiem ponad wszelką wątpliwość, że niestety współczesne Państwo nie wywiązuje się z tego OBOWIĄZKU... Nie ma bowiem zdrowia psychicznego człowieka bez poczucia wypełniania społecznie uznanej roli. Nie może być tak, aby jedni z nas cieszyli się dostępem do takiej roli społecznie uznanej a inni stali na "poboczu" bezużyteczni! Ci ostatni skazywani są bowiem na cierpienie a nawet chorobę psychiczną przez fakt marginalizacji społecznej. Nie ma usprawiedliwienia dla takiego nieludzkiego Państwa! Państwo nie ma na celu służenie wolnemu rynkowi, lecz CZŁOWIEKOWI! O ile Państwo chce uchodzić za Państwo ma ludziom pomagać a nie zostawiać samym sobie! To jego JEDYNA rola. Na początku kwietnia będziemy mieli możliwość spotkania się z Dr Waldemarem Krynickim, który przyjeżdża z Francji. Na koniec marca będzie dokładnie podany do wiadomości publicznej czas i miejsca spotkań. Sztab Wyborczy Waldemara Krynickiego kandydata do Urzędu Prezydenta RP- 2010 [/quote Lekarzu zacznij od własnego podwórka ulecz Służbę Zdrowia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...