Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Zamiast Prezydent: będzie druga tura – Agata Fisz z KWW "Postaw na Chełm” (49,32 proc.) kontra Grzegorz Zaniewicz z PiS (18 proc.).   Winno być Prezydent: będzie druga tura – Agata Fisz z KWW "Postaw na Chełm” (49,32 proc.) kontra Grzegorz Raniewicz z PO (18 proc.).  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast Prezydent: będzie druga tura – Agata Fisz z KWW "Postaw na Chełm” (49,32 proc.) kontra Grzegorz Zaniewicz z PiS (18 proc.).   Winno być Prezydent: będzie druga tura – Agata Fisz z KWW "Postaw na Chełm” (49,32 proc.) kontra Grzegorz Raniewicz z PO (18 proc.).
Już nigdzie nie chodzę,wali mnie to wszystko,nie chcę już mieć z bucami nic do czynienia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Biłgoraju ciekawie, bo partie z czołówki w Mieście nic prawie nie ugrały. PO i SLD nawet swoich list nie wystawiały. PSL - 0 radnych PiS - 3 radnych Pozostałych 18 radnych z lokalnych komitetów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie te wybory jak i ten prezydent,rząd i ten basen na narodowym,istne jaja i kpina z nas wyborców,prędko również nie pójdę,niech się w dup sko  POcałują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z którego stołka zrezygnuje klamca Głaz ktory oszukał wyborcow (odda stolek prezesa?) chyba nie raczej zrezygnuje z RAdnego i w jego m-ce wskoczy jakis...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tej pory nikt nie podjal chociazby proby, by "prezydent Zamoscia" wyjasnil pewne sprawy. W jaki sposob dostal sie do Kanady w latach 60-tych i tam pracowal?Za nielegalna prace w tym kraju deportuja! Kto w owym czasie mogl wyjechac i dostac paszport?Nie wiecie?Temat bardzo sliski.Jesli jestescie mlodymi ludzmi, zapytajcie starszych, tych po szescdziesiatce, kto w owym czasie mogl uzyskac paszport i wize.Wiem cos jeszcze na temat  prezydentur pana Z.Byla nocna zmiana w wydaniu regionalnem.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tej pory nikt nie podjal chociazby proby, by "prezydent Zamoscia" wyjasnil pewne sprawy. W jaki sposob dostal sie do Kanady w latach 60-tych i tam pracowal?Za nielegalna prace w tym kraju deportuja! Kto w owym czasie mogl wyjechac i dostac paszport?Nie wiecie?Temat bardzo sliski.Jesli jestescie mlodymi ludzmi, zapytajcie starszych, tych po szescdziesiatce, kto w owym czasie mogl uzyskac paszport i wize.Wiem cos jeszcze na temat  prezydentur pana Z.Byla nocna zmiana w wydaniu regionalnem.
w du*** mam lata 60, nawet 70 i 80 i 90 interesuje mnie tu i teraz a nie to co było gdzieś i kiedyś. Mam gdzieś co Pan Zamoyski robił kiedyś, kogo przekupił, komu dał a komu zabrał, Panie Ktoś, czasy kiedyś były jakie były i trzeba sobie było dawać radę i każdy dawał jak umiał. Dziś jest dziś i tym trzeba żyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://plurl.pw/wypadek_6_aut_na_nieowietlonym_skrzyowaniu wypadek na nieoswietlonym skrzyzowaniu . Nie zyje 4 osoby (dwoje dzieci) 3 osoby ciezko rannych i 3 osoby wyszly o wlasnych silach z aut. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://plurl.pw/wypa...nym_skrzyowaniu wypadek na nieoswietlonym skrzyzowaniu . Nie zyje 4 osoby (dwoje dzieci) 3 osoby ciezko rannych i 3 osoby wyszly o wlasnych silach z aut. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://plurl.pw/wypa...nym_skrzyowaniu wypadek na nieoswietlonym skrzyzowaniu . Nie zyje 4 osoby (dwoje dzieci) 3 osoby ciezko rannych i 3 osoby wyszly o wlasnych silach z aut
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Idzie znowu kryzys,ceny kaszanki ostro poszybowały do góry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to sa oficjalne wyniki do Rad Miasta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z ramienia PiS startowała i prawdopodobnie uzyska mandat radnego Elżbieta NowCZewska.- jest podane błędne nazwisko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to w Puławach Po dostała taki łomot- co na to przewodniczący minister Karpiński
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tej pory nikt nie podjal chociazby proby, by "prezydent Zamoscia" wyjasnil pewne sprawy. W jaki sposob dostal sie do Kanady w latach 60-tych i tam pracowal?Za nielegalna prace w tym kraju deportuja! Kto w owym czasie mogl wyjechac i dostac paszport?Nie wiecie?Temat bardzo sliski.Jesli jestescie mlodymi ludzmi, zapytajcie starszych, tych po szescdziesiatce, kto w owym czasie mogl uzyskac paszport i wize.Wiem cos jeszcze.Jak przebiegla nocna zmiana w wydaniu regionalnym?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w du*** mam lata 60, nawet 70 i 80 i 90 interesuje mnie tu i teraz a nie to co było gdzieś i kiedyś. Mam gdzieś co Pan Zamoyski robił kiedyś, kogo przekupił, komu dał a komu zabrał, Panie Ktoś, czasy kiedyś były jakie były i trzeba sobie było dawać radę i każdy dawał jak umiał. Dziś jest dziś i tym trzeba żyć
No a teczki Jasiu ? przeszłość,historia,fundamenty,podwaliny tego wszystkiego,a czym skorupka za młodu nasiąknie,no wiesz ? każdy który idzie po władzę musi mieć krystalicznie czystą du pę po to żeby potem inni nie mieli na niego haków bo daleko nie zajedzie,takie jest moje zdanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to w Puławach Po dostała taki łomot- co na to przewodniczący minister Karpiński
Sprzeda azoty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w du*** mam lata 60, nawet 70 i 80 i 90 interesuje mnie tu i teraz a nie to co było gdzieś i kiedyś. Mam gdzieś co Pan Zamoyski robił kiedyś, kogo przekupił, komu dał a komu zabrał, Panie Ktoś, czasy kiedyś były jakie były i trzeba sobie było dawać radę i każdy dawał jak umiał. Dziś jest dziś i tym trzeba żyć
Idąc twoim tokiem rozumowania to może miastem zarządzać pedofil,gej,kryminalista,gangster czy jakiś inny zbok,historia i przeszłość w takim wypadku jest bardzo ważna,przynajmniej ja mam takie zdanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w du*** mam lata 60, nawet 70 i 80 i 90 interesuje mnie tu i teraz a nie to co było gdzieś i kiedyś. Mam gdzieś co Pan Zamoyski robił kiedyś, kogo przekupił, komu dał a komu zabrał, Panie Ktoś, czasy kiedyś były jakie były i trzeba sobie było dawać radę i każdy dawał jak umiał. Dziś jest dziś i tym trzeba żyć
Tak tak,to można i jakiegoś ruskiego POsadzić i też będzie,idiotka !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki był procent oddanych głosów nieważnych ? Dlaczego nie ma podanych tych danych ? Przecież w tytule jest napisane "oficjalne wyniki".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...